Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czubajkowy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czubajkowy Ogród

sylwia_slomc... 22:29, 05 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
To i u Ciebie już zbliża się wiosna
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Doranma 22:58, 05 lut 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Zima trzyma, więc mamy czas, by pomarzyć i poplanować. Wracam więc do tematu "kręcenia" ścieżki. Najpierw kilka internetowych przykładów tego, co mi w duszy gra: takie nieoczywistości




Mistrzostwo świata




____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
marba 23:04, 05 lut 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
No, piękne te miejsca. Też mi się takie marzą. A ta pierwsza fotka przeurocza.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Doranma 23:27, 05 lut 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
A może jednak prosto?



A teraz moje biedne szczęście W jedną:


I w drugą:



Kręcić więc, czy nie kręcić? A jeśli tak, to jak?
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 23:29, 05 lut 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
sylwia_slomczewska napisał(a)
To i u Ciebie już zbliża się wiosna


Tak, Sylwuś, jeszcze tylko 6 tygodni
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
anpi 23:29, 05 lut 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8154
Klimacik na pierwszym zdjęciu (tam gdzie ta drewniana furtka i klony) i mi pasujeMyślałam o takim żywopłociku od moich drzwi przy murku,nawet ukorzeniam trochę bukszpanowych gałązek, ale jak pomyślę o tej ćmie ,która i do mnie może dotrzeć...
Na ostatniej fotce rabaty mają fajnie zbudowane pięterka
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Doranma 23:30, 05 lut 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
marba napisał(a)
No, piękne te miejsca. Też mi się takie marzą. A ta pierwsza fotka przeurocza.


Oj, na mnie też robi ogromne wrażenie - taki przytulny, prawdziwie tajemniczy ogród. Chciałabym z czasem osiągnąć taki klimat
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 23:33, 05 lut 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
anpi napisał(a)
Klimacik na pierwszym zdjęciu i mi pasujeMyślałam o takim żywopłociku od moich drzwi przy murku,nawet ukorzeniam trochę bukszpanowych gałązek, ale jak pomyślę o tej ćmie ,która i do mnie może dotrzeć...
Na ostatniej fotce rabaty mają fajnie zbudowane pięterka


Aniu, też kiedyś marzyłam o takim żywopłociku w warzywniku, ale już się chyba z niego wyleczyłam - przez ćmę i przez małą ilość miejsca na warzywnik. Szkoda
Marzę, by na własne oczy zobaczyć kiedyś ogród państwa Szmit - ich ogrody, tak jak i stoiska na wystawie Zieleń to życie, są zawsze czarodziejskie
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
marba 23:38, 05 lut 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Ja bym wybrała te wijące się ścieżki. Proste wyglądają lepiej tylko w geometrycznych, nowoczesnych ogrodach. A Twój jest taki trochę tajemniczy.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Doranma 23:56, 05 lut 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
marba napisał(a)
Ja bym wybrała te wijące się ścieżki. Proste wyglądają lepiej tylko w geometrycznych, nowoczesnych ogrodach. A Twój jest taki trochę tajemniczy.


Basiu, miód na moje serce Siedzę i patrzę, patrzę i siedzę i wciąż nie wiem, jak ją pokręcić, bo wejście do domku zaczyna się praktycznie w linii prostej od furtki, więc trudno jest mi się od tej prostej odczepić Wydaje mi się, że łatwiej by było ją poprowadzić zygzakiem, gdyby domek był bardziej z boku. No i sama nie wiem ... Chyba muszę poczekać do wiosny, gdy będę mogła długi kabel rozciągnąć na ziemi i nim spróbować jakiś kształt wytyczyć. Brakuje mi wyobraźni przy planowaniu przestrzeni, choć testy umiejętności zawsze pokazywały coś zupełnie odwrotnego
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies