Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czubajkowy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czubajkowy Ogród

Doranma 20:55, 25 kwi 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Rododendron Dominik zakwitnie pierwszy raz - bardzo jestem ciekawa jego kwiatów.



Róże pięknie się zazieleniły przez dwa tygodnie od cięcia.



No i barbula przetrwała zimę, co cieszy mnie ogromnie

A fiołki poszły na przerób kulinarny - ciekawe co z tego wyniknie ...



Dziękuję za wspólnie spędzony tutaj czas. Pozdrawiam Was serdecznie
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 20:56, 25 kwi 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
marba napisał(a)
Dorotko, pięknie napisane. Też wyznaję zasadę, że to ja mam mieć ogród, a nie ogród mnie. Bo w tym drugim przypadku stajemy się jego niewolnikami i przepada cała radość z jego posiadania.
Pozdrawiam Cię wiosennie i życzę zdróweczka.


Basiu, dziękuję za zrozumienie. Bardzo podobnie sobie pomyślałam, jak Ty to wyraziłaś - że ogród ma teraz bardziej dbać o mnie, niż ja o niego. Ciekawe, czy uda mi się wytrwać w tym postanowieniu Uściski!
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
greg66 21:10, 25 kwi 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Dorotko masz całkowitą rację. Nic na siłę.
Ot choćby dzis wróciliśmy z żoną około 13 z pracy i co? tyle czasu przed nami.
Wyciągnąłem leżaki kawka pod sosną i obudziliśmy się po 16 a potem to juz byłem tak rozleniwiony, ze z trudem zabrałem żonę na kolację (bo wszak była nasza kolejna rocznica ślubu)

Miłego rozleniwienia i obserwowania tego co wokół nas.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
anpi 21:35, 25 kwi 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8136
Ach to życie...ciągle weryfikuje nasze planyAle najważniejsze by cieszyć się tym co jest i mieć zawsze nadzieję...!!!
Wiosnę masz cudną,warzywnka rosną,aniołek czuwa...czego chcieć więcej?
Bardzo lubię tu zaglądać ,czekam na wiosenne zdjęcia białego domku...chociaż u Ciebie sobie popatrzę... przecież nie da się mieć wszystkiego Pozdrawiam
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Doranma 21:43, 25 kwi 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
greg66 napisał(a)
Dorotko masz całkowitą rację. Nic na siłę.
Ot choćby dzis wróciliśmy z żoną około 13 z pracy i co? tyle czasu przed nami.
Wyciągnąłem leżaki kawka pod sosną i obudziliśmy się po 16 a potem to juz byłem tak rozleniwiony, ze z trudem zabrałem żonę na kolację (bo wszak była nasza kolejna rocznica ślubu)

Miłego rozleniwienia i obserwowania tego co wokół nas.


Grzesiu, taki sen pod gołym niebem jest najlepszy - myślę, że to całkiem niezła propozycja na rocznicę ślubu Wszystkiego naj i serdecznie pozdrawiam !
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 21:45, 25 kwi 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
anpi napisał(a)
Ach to życie...ciągle weryfikuje nasze planyAle najważniejsze by cieszyć się tym co jest i mieć zawsze nadzieję...!!!
Wiosnę masz cudną,warzywnka rosną,aniołek czuwa...czego chcieć więcej?
Bardzo lubię tu zaglądać ,czekam na wiosenne zdjęcia białego domku...chociaż u Ciebie sobie popatrzę... przecież nie da się mieć wszystkiego Pozdrawiam


No widzisz, to ja sobie u Ciebie patrzę na biały płotek, a Ty u mnie na domek - i jest równowaga Przy najbliższej okazji zrobię kilka zdjęć domku specjalnie dla Ciebie Oby tylko w sobotę nie padało. Marzy mi się leniwa majówka ...
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
anpi 21:53, 25 kwi 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8136
Dorotko jeszcze chciałam Ci podziękować za pewne zdjęcie, które stało się dla mnie inspiracją,pamiętasz,kiedyś wtawiłaś fotki z kalendarza...Już niedługo u siebie na wątku pokażę moje poczynania z tym związane...to może zgadniesz która to fotka nie może mi wyjść z głowy...
Na razie działam póki mam czas i kręgosłup pozwala...więc nie relacjonuję zmian na bieżąco.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Doranma 22:17, 25 kwi 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
anpi napisał(a)
Dorotko jeszcze chciałam Ci podziękować za pewne zdjęcie, które stało się dla mnie inspiracją,pamiętasz,kiedyś wtawiłaś fotki z kalendarza...Już niedługo u siebie na wątku pokażę moje poczynania z tym związane...to może zgadniesz która to fotka nie może mi wyjść z głowy...
Na razie działam póki mam czas i kręgosłup pozwala...więc nie relacjonuję zmian na bieżąco.


Aniu, myślę, że się domyślam Czekam zatem z niecierpliwością na efekty Twojej realizacji A co do kręgosłupa, to jeśli go wiosną nie przeciążysz, to powinien w miarę upływu sezonu i większych dawek słońca i ruchu być w coraz lepszej formie.
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
anabuko1 22:26, 25 kwi 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
Doranma napisał(a)
Natomiast te w gruncie mają się bardzo dobrze.


Piękna , kolorowa wiosna.Tak jak i ja lubię.
Rodek też się ładnie zapowiada
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Doranma 23:18, 27 kwi 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
anabuko1 napisał(a)


Rodek też się ładnie zapowiada


Niooo Obecnie wygląda tak



Bardzo mi się podobają rodki z ciemnym oczkiem i wreszcie takiego mam
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies