Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czubajkowy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czubajkowy Ogród

anpi 11:52, 11 maj 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8227
Ja kilka razy kupowałam sadzonki łubinu ,niestety jakoś padały mi w ogrodzie i nie doczekałam kwiatów .W tym roku posiałam do doniczek i póki co stoją na parapecie i część na tarasie się hartuje ,po 15 albo później wysadzę do gruntu ,są jakieś rachityczne wg mnie. Wysiałam też kilka do gruntu ,ale ich nie widać.To moje ostatnie podejście do nich.Więc jak nie chcą być w moim ogrodzie to bez łaski......jest tyle innych pięknych bezproblemowych kwiatów A łubiny pooglądam u innych... np.u Ciebie Dorotko
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Doranma 12:23, 11 maj 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
anpi napisał(a)
Ja kilka razy kupowałam sadzonki łubinu ,niestety jakoś padały mi w ogrodzie i nie doczekałam kwiatów .W tym roku posiałam do doniczek i póki co stoją na parapecie i część na tarasie się hartuje ,po 15 albo później wysadzę do gruntu ,są jakieś rachityczne wg mnie. Wysiałam też kilka do gruntu ,ale ich nie widać.To moje ostatnie podejście do nich.Więc jak nie chcą być w moim ogrodzie to bez łaski......jest tyle innych pięknych bezproblemowych kwiatów A łubiny pooglądam u innych... np.u Ciebie Dorotko


Aniu, może mają za sucho w ogrodzie? U mnie wysiewają się same, jeżeli przeoczę jakiś przekwitnięty kwiatostan i go nie wytnę.
Oczywiście, zapraszam ! Będę to miała na uwadze i więcej w tym roku pofotografuję łubiny, choć przyznaję, że wiosną trochę ich wyrzuciłam ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Doranma 17:44, 11 maj 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Co spojrzę przez okno i widzę to piękne słońce, morze zieleni i błękit nieba, to mi żal. Ech, głupie choróbsko Na pocieszenie czytam więc sobie od początku historię Rancza w Szmaragdowej Dolinie ... Na Ogrodowisku cisza i się temu nie dziwię - w taką pogodę!

____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Anda 17:49, 11 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33823
U mnie cały dzień pada
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Doranma 18:22, 11 maj 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Ewa, to przyślij do nas trochę tej wody z nieba Ale nie jutro
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Anda 18:25, 11 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33823
Doranma napisał(a)
Ewa, to przyślij do nas trochę tej wody z nieba Ale nie jutro


Zobaczymy, co się da zrobić
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Doranma 18:38, 11 maj 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Trzeba wierzyć w swoje możliwości Czekam
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Anda 18:56, 11 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33823
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
hankaandrus_44 20:41, 11 maj 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7224
Ja w możliwości już nie wierzę, ale chciejstwa jeszcze mi z głowy nie wywietrzały. A jak się uda je zrealizować, to i może możliwości się poprawią.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Doranma 20:42, 11 maj 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Ha, ha ... wstyd się przyznać, ale dopiero dziś, po prawie dwóch latach, wpadłam na to, by ustawić powiadomienia o nowych postach w obserwowanych wątkach ... No ale lepiej późno, niż wcale Mam nadzieję, że teraz będę bardziej na bieżąco z tym co, gdzie i u kogo
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies