Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

Iwonka 19:43, 18 lut 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Wiało dziś okropnie, ale za to zachód słońca był cudny. Kolory na niebie szalały.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Magleska 19:51, 18 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
wow ,jakie piękne niebo

Iwonka nadrobiłam śliczne fotki u Ciebie ,ozdoby na Święta miałaś świetne -ten wianek i wszystkie zresztą super


buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Iwonka 20:03, 18 lut 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Magleska napisał(a)
wow ,jakie piękne niebo

Iwonka nadrobiłam śliczne fotki u Ciebie ,ozdoby na Święta miałaś świetne -ten wianek i wszystkie zresztą super


buziaki


Czytałam, że i ciebie dziś przewiało, szkoda, że nie dało się za długo robić. Złapałyśmy już ten power prawda A tymczasem pogoda niestety w kratkę. Nie lubię tak przerywać
Już któryś seznon mam tyły z dokumentacją Świąt. Dobrze, że chociaż teraz przy likwidacji mnie olśniło i trochę sfociłam
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 20:13, 18 lut 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Na wielu wątkach czarują oczary, pięknie teraz kwitną. Ja kiedyś chciałam żółtego, ale niestety zakwitł na czerwono. Coś mnie denerwował i wyrzuciłam go na drugą działkę koło kompostu. Poszłam dziś do mojego wygnańca i powiem wam, że mnie zaskoczył Rozważam nawet powrót, tylko nie wiem gdzie... Oczary dla mnie mają sens blisko okna, ponieważ nie przepadam za szwendaniem się gdy jest zimno.
Tak się prezentuje mój wygnaniec, całkiem zgrabny jest
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 20:13, 18 lut 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Nie przepadam za czerwonymi kwiatami, ale coraz bardziej oczarowi wybaczam, bo ich konstrukcja jest niesamowita. Oczar czaruje i mnie Będzie powrót jak nic, tylko gdzie... Podoba mi się kształt gałęzi, dolne partie mają potencjał na drzewko wielopniowe. Kolejne dylematy


____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Magleska 20:15, 18 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
aleś cudo wyhodowała na wygnaniu
piękny on -jak mu nie znajdziesz miejsca ,to mogę wpaść z łopatą hihi
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
BKosimkArt 20:18, 18 lut 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
No błagam Cię, czerwony jest lepszy niż żółty i ile kwiatów ma, mój zakwitl raptem trzema, nie wiem dlaczego...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Iwonka 20:21, 18 lut 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Magda, Basia - temu oczarowi chyba opary z kompostu tak mocy dodały Szkoda, że nie doszłam do niego wcześniej bo już przekwita.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 20:31, 18 lut 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Dotarłam też do moich oliwek na strychu. Miałam je przycinać, ale jestem w szoku jak bardzo są ładne. W zeszłym sezonie zimowym opadły im prawie wszystkie liście a teraz taki busz.
Ciachać czy nie? Ten nieco łysy dół mi się nie podoba.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Agania 12:07, 21 lut 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Masz podwójny powód do radości i kolejne dylematy, ale to fajne, szkoda, że dzisiaj taka deszczowa aura
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies