Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzgórze chaosu

BKosimkArt 18:31, 25 kwi 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Iwonka napisał(a)

Ty masz śliczną malutką magnolię, tę jasną, już teraz ma przepiekny pokrój. Dostrzegłam też magnoliowego olbrzyma w tle jednej z fotek. To twoja? CUDO
Moje już powoli zaczynają przekwitać, ale kwitły w tym roku partiami i jeszcze niektóre fragmenty na drzewku są nadal ładne.

Ta malutka pierwszy raz u mnie kwitnie, a duża to moja Susan, właściwie to teściowa ją posadziła dawno temu, to jedna z tych roślin które zostawiłam po przejęciu ogrodu. A wierz mi, wiele roślin wycięłam w pień
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 18:41, 25 kwi 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Iwonka, a Twoja gwiaździsta to jakaś szczególna odmiana?? Bo teraz tak szukam i jest ich trochę
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Iwonka 20:23, 25 kwi 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4219
UrsaMaior napisał(a)
Przylazłam popatrzeć co u Ciebie i Amanogawa mnie zabiła. Ile ona ma lat? Kurka, chyba muszę zadbać o swoje bardziej.

Moja ma jak na wygnaniu, w kącie ogrodu Zero dokarmiania, pojenia. Rośnie w glinie marki glina, ciężkiej i zbitej. Sadzona jakieś 15 lat temu. Ze dwa razy mocno przycięta na wysokość, stąd może taka pękata się zrobiła. Mocna babeczka z niej
Jedne z pierwszych jej fotek, innych nie znalazłam.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 20:29, 25 kwi 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4219
BKosimkArt napisał(a)

Ta malutka pierwszy raz u mnie kwitnie, a duża to moja Susan, właściwie to teściowa ją posadziła dawno temu, to jedna z tych roślin które zostawiłam po przejęciu ogrodu. A wierz mi, wiele roślin wycięłam w pień
Suzan udała się teściowej, podobnie jak cyprys nutkajski. Ze mną jest jak z twoją teściową, coś mi tam wyszło, reszta do wymiany

BKosimkArt napisał(a)
Iwonka, a Twoja gwiaździsta to jakaś szczególna odmiana?? Bo teraz tak szukam i jest ich trochę

Moja gwiaździsta pochodzi z czasów "no name" Niestety nie pomogę z nazwą.

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 20:51, 25 kwi 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4219
Piękna drzewo kwitnie u sąsiada, wiśnia chyba... śliczne ma kwiatuchy Patrząc przez kuchenne okno z jednej strony mam teraz amanogawę a z drugiej to cudo.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 21:08, 25 kwi 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4219
Kolejny zapożyczony krajobraz to sad sąsiada, przepiękny...


____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Agania 21:16, 25 kwi 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Miałam Amanogawę na początku tworzenia ogrodu, ale wtedy
były bardzo mroźne zimy, moja tego nie wytrzymała, piękną masz
tą wiśnię
Mam taki sam zapożyczony krajobraz, jesteśmy poniekąd szczęściarami
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Iwonka 21:17, 25 kwi 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4219
Klony dissectucm czarują intensywnością koloru, uwielbiam te maluszki, z wiekiem coraz bardziej szerokie...
Zielony Dissectum Dziękuję Agania za przypomnienie nazwy Jesteś naszą klonową encyklopedią
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 21:17, 25 kwi 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4219
I czerwony... Garnet Buziaki Agania
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Agania 21:19, 25 kwi 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Klony dają nam niesamowitą radość
Ogrody na wzgórzu są dla nich stworzone
Iwonko Dissectum jest zielony, a Garnet jest czerwony
To tak dla przypomnienia
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies