Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tu na razie jest klepisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu na razie jest klepisko....

kasiab 12:37, 11 cze 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Ewo Twój trawnik jest cudowny... Pisałaś ile pracy Ciebie kosztował tym bardziej się zaopatrze w wał bo grabi u mnie pod dostatkiem wcześniej pozbyć się chwastów muszę i ulepszyć glebę powiedz mi jak miałaś wysiania trawę i jakiś chwast wyszedł to od razu usuwalas czy poszedł na tamten świat po pierwszym koszeniu?
____________________
Kasia - tu na razie jest...
eVka 12:49, 11 cze 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
kasiab napisał(a)
Ewo Twój trawnik jest cudowny... Pisałaś ile pracy Ciebie kosztował tym bardziej się zaopatrze w wał bo grabi u mnie pod dostatkiem wcześniej pozbyć się chwastów muszę i ulepszyć glebę powiedz mi jak miałaś wysiania trawę i jakiś chwast wyszedł to od razu usuwalas czy poszedł na tamten świat po pierwszym koszeniu?

Dziękuję, cieszę się, że Ci się podoba, choć ten rok nie jest dla niego łaskawy, sucho, chwasty ehh.
Trawa to Barenbrug Sport. Chwasty usuwałam na bieżąco oprócz perzu bo ten szybciutko zniknął przy częstych koszeniach. Teraz mam sporo traw nieszlachetnych, nie jest to chastnica, bardzo podobna do trawy trawnikowej ale sztywniejsza i szybko kwitnie. Mam nadzieję, że częstym koszeniem się jej pozbędę, ajk nie to będe musiała polubić...
Trzymam kciuki!
____________________
MartaKozak 12:52, 11 cze 2019


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
U siebie dalam duzo piasku, obornika i maczki bazaltowej, nie mialam kompostu niestety.
I przedewszystkim przekopalabym wszystko recznie, oranie traktorem to nie to samo, produkty nie wymieszaly sie jak nalezy i to widac niestety po jakosci trawy.
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
kasiab 12:57, 11 cze 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Ewo przecież Ty wiesz że nas kilka/kilkanaście wzdycha do Twego trawnika

Marto wiem że to nie to samo. U mnie jest takie klepisko że to coś strasznego. Teraz przez te susze to będę musiała wody lać a lać żeby tam cokolwiek wbic także będę się posiłkowała na dwa razy Panem. Szkoda że nie można dawać kory pod trawnik
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 13:01, 11 cze 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Jestem mega szczęśliwa moje molinie ed i kf pomimo dzielenia kwitną widać że pasuje im glebą tak jak ja przygotowalam



____________________
Kasia - tu na razie jest...
eVka 13:05, 11 cze 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
kasiab napisał(a)
Ewo przecież Ty wiesz że nas kilka/kilkanaście wzdycha do Twego trawnika

Marto wiem że to nie to samo. U mnie jest takie klepisko że to coś strasznego. Teraz przez te susze to będę musiała wody lać a lać żeby tam cokolwiek wbic także będę się posiłkowała na dwa razy Panem. Szkoda że nie można dawać kory pod trawnik

Ale mi miło! Naprawdę No to musze się starać, żeby był jak najładniejszy, dla was
____________________
kasiab 13:12, 11 cze 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
effka napisał(a)

Ale mi miło! Naprawdę No to musze się starać, żeby był jak najładniejszy, dla was


Ewo chyba nie musimy Ci pisać o rzeczach oczywistych? Czy musimy? Jest igła ten Twój trawnik aż się chce ściągnąć buty i pobiegać po nim całkiem na boso to moje marzenie żeby mieć nie za dużo ale taki dopieszczony, grubiutki i mega mięciutki, zachęcający do tego żeby po nim stąpać
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Zakrecona 13:27, 11 cze 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
JA też chcę
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
eVka 13:58, 11 cze 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
kasiab napisał(a)


Ewo chyba nie musimy Ci pisać o rzeczach oczywistych? Czy musimy? Jest igła ten Twój trawnik aż się chce ściągnąć buty i pobiegać po nim całkiem na boso to moje marzenie żeby mieć nie za dużo ale taki dopieszczony, grubiutki i mega mięciutki, zachęcający do tego żeby po nim stąpać

Będzie, będzie, zobacz co równo dwa lata temu było u mnie, za chwilę u siebie wkleję dla pokrzepienia serc.
____________________
kasiab 15:06, 11 cze 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Zakrecona napisał(a)
JA też chcę


no to trzymam kciuki w ramach motywacji
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies