Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tu na razie jest klepisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu na razie jest klepisko....

MartaKozak 09:55, 26 lip 2019


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
kasiab napisał(a)
Dziewczyny dziękuję! A co w plecki dać? Chodzi mi o trawę czy lepiej zrobić jednak żywopłot chociaż sąsiadka bedzie sadzić?


Jaki zywoplot sasiadka bedzie sadzic?
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
kasiab 10:10, 26 lip 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Marto Tuje bedzie sadzić.

Ewo a jaki miskant w plecki? Nad drzewem myślę nad grabami w ilości 3szt bo mamy duże okno w jadalni i trzeba się przesłonić od nieciekawych widoków
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 19:44, 26 lip 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Byłam w szkółce dziś. Mają taki wybór wszystkiego że nie wiedziałam gdzie oczy podziać. Zestawilam rośliny razem tak jak myślałam ale też z mężem popatrzyliśmy na inny zestaw i ten skradł nasze serca... Nie wiem jakie ilości i jak to wszystko ładnie razem ustawić żeby było dobrze ale mam czas do końca upałów
Zestaw: gracki, stipa pony tails, szałwia, róże herzogin Christiana i pełne jeżówki white doubke delight.

Chyba że lepiej podbić kolor róży bardziej hmmm szałową jeżówka pełną?
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Zakrecona 20:44, 26 lip 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Kasiu zazdroszczę dobrej szkółki i trzymam kciuki za wyboryJak się eMkowi podoba, to super !

Biorę się za ogarnianie chałupy, bo dziś było kieszenie ogórków

Buziam!

Nie zazdrość, u mnie kiszenie z kupionych od w miarę pewnego rolnika, bo u Rodziców niestety nędza jeśli chodzi o płody ogórkowe
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Anda 21:10, 26 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Myślę, że do Herzogin lepiej dopasować różowe jeżówki. Herzogin jest prawie biała. Na mocnym słońcu tym bardziej. Z białymi jeżówkami będzie się zlewać. Pozostałe trawy i byliny jak najbardziej pasujące A jakie szałwie byś wtedy wybrała?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
kasiab 21:22, 26 lip 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Magdo ja ją dzisiaj pierwszy raz odkryłam a jest od dobrych 10lat 15km od mojego domu. Zazdroszczę kiszenia ja mam nadzieję w przyszłym roku coś zrobic

Ewo podoba mnie się Twoja szałwia ta wpadająca w róż... U nas w szkółce nie było żebym mogła się zaopatrzyć... U nas była wysoka cardonna i nie wiem czy nie będzie zbyt wysoka? Jeżówki które lepsze butterfly kisses czy secret affair? A może doppeldecker?
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Anda 21:36, 26 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Moja różowa szałwia Amethyst jest jeszcze wyższa niż Caradonna. Z tych niskich niebieskich szałwi to chyba tylko Sensation Deep Blue sie nie pokłada i jest dość niska Jest tez Sensation Deep Rose.
Doppeldecker mi się nie podoba, ale to sprawa gustu Pozostałe wszystkie ładne.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
kasiab 21:45, 26 lip 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Ewo jest cudowklna ta szałwia... coś pięknego! Jeżówka lepsza wyższa czy misja np na 40cm jak kwitnie? I tak oto od fioletowo żółtej rabaty mamy fioletowo różowo biała
____________________
Kasia - tu na razie jest...
sylwik69 10:02, 27 lip 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Kasia a gdzie jakieś fotki? a gdzie taka fajna szkółka?
Zestaw wyborny wybrałaś już widzę nasadzenia...będzie piknie! lubię te kolory
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Anda 10:14, 27 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
kasiab napisał(a)
Ewo jest cudowklna ta szałwia... coś pięknego! Jeżówka lepsza wyższa czy misja np na 40cm jak kwitnie? I tak oto od fioletowo żółtej rabaty mamy fioletowo różowo biała


Szałwia jest dość niska, jeżówki mogłyby być trochę wyższe.
A to fioletowo żółtej już nie będzie?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies