Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tu na razie jest klepisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu na razie jest klepisko....

kasiab 21:53, 25 lip 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Myślę nad róża yellow Charles austin, szalwia (tylko jaka będzie dobra) jeżówki może coś na pograniczu żółci i bieli? Chciałabym zrobić przejście z przodu z tonacji w fioletach z boku na folet-zolc a tył bialo-zolty. Nie wiem czy to dobry pomysł... Jakby ktoś zechciał się wypowiedzieć będę wdzięczna
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Anda 00:53, 26 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33468
Wg mnie pomysł fajny. Żółć i fiolet będą sie nawzajem podbijać Są też żółte jeżówki, tylko nie wiem, czy siewki nie wracają z powrotem w stronę różu. Musiałabyś zapytać specjalistek jeżówkowych
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
kasiab 06:36, 26 lip 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Dziękuję Ewo! Zachwycam się tym połączeniem na pobliskim polu gdzie jest zawsze wysiany zolto-fioletowy poplon
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Zakrecona 06:48, 26 lip 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
kasiab napisał(a)
Myślę nad róża yellow Charles austin, szalwia (tylko jaka będzie dobra) jeżówki może coś na pograniczu żółci i bieli? Chciałabym zrobić przejście z przodu z tonacji w fioletach z boku na folet-zolc a tył bialo-zolty. Nie wiem czy to dobry pomysł... Jakby ktoś zechciał się wypowiedzieć będę wdzięczna


Mnie też się pomysł podoba A szałwia, ponoć Caradonna najładniej trzyma pokrój. Mam ją i powiem Ci, że była bardzo zwarta jak na tę wysokość.

Jeśli chodzi o 80% nieogarniętego terenu, to ja prawie też
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Wiolka5_7 07:36, 26 lip 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20497
Też bardzo lubię połączenie fioletu o żółci
Mam Caradonnę z hakone Aureola
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
kasiab 08:04, 26 lip 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Zobaczymy co z tego wyjdzie muszę jechać do szkółki w weekend na rozeznanie. Teraz jak mają być upały to chyba nie ma co sadzić? Nigdy w upały niczego nie sadziłam i nie wiem
____________________
Kasia - tu na razie jest...
MartaKozak 09:31, 26 lip 2019


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Hej, mi sie tez ten pomysl podoba, dodalybym jeszcze werbene patagonska.
Jesli kupisz te hybrydowe jezowki beda ci ladnie trzymaly kolor ale niestety sie nie wysieja.
Jesli jest sucho i goraco to poczekaj z sadzeniem, roslinki to odchoruja.

Zajzyj do Bylinowego Raju, bralam jezowki z tego sklepu i polecam bo super jakosc i obsluga. Tylko trzeba wczesnie u nich zamawiac to niektore odmiany schodza jak swieze buleczki
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
eVka 09:36, 26 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Poczekaj na zelżenie upałów, sama się umęczysz a roślinkom będzie ciężej.
Połączenie żółtego i fioletu piękne Mam je na kilku rabatach i mi się podoba.
Jeżówki, róże, hakonki, szałwie, super!
____________________
kasiab 09:39, 26 lip 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Dziewczyny dziękuję! A co w plecki dać? Chodzi mi o trawę czy lepiej zrobić jednak żywopłot chociaż sąsiadka bedzie sadzić?
____________________
Kasia - tu na razie jest...
eVka 09:51, 26 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
kasiab napisał(a)
Dziewczyny dziękuję! A co w plecki dać? Chodzi mi o trawę czy lepiej zrobić jednak żywopłot chociaż sąsiadka bedzie sadzić?

Hmm chyba bym nie dawała żywopłotu tylko posadziła miskanty plus jakieś drzewa, np. graby, buki lub wiązy.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies