Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zakręcony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakręcony ogród

Magleska 08:46, 02 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
DorKa napisał(a)


Dzięki Madzia. Z tą ścieżką to jakaś masakra. Nic nie robie tylko piny oglądam. A im więcej oglądam tym mniej wiem. Najgorsze jest to,że nawet mój 8 letni syn zapytał mnie kiedy zrobimy tam porządek bo tam tak nieładnie

Dorka ja tez szukam pomysłu na ścieżki w rabacie -tam ,gdzie mi pies przelatuje muszę coś zrobić .....

Z takimi ścieżkami co zaczynaja się od trawnika jest trudno coś fajnego wymysleć- co innego jak jest ścieżka z punktu a do b.....a tak jak zaczyna się od lini trawnika ,to sama nie wiem jak to zrobic ,żeby było ładne i funkcjonalne

Jesli znalazłaś jakieś piny ,to proszę - podziel się ,może mi coś się przyda z Twoich pomysłów
Miłej soboty
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
kasiab 09:09, 02 mar 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1517
Kasia_CS napisał(a)


Dorcia, sorki, że u Ciebie, ale ten zbieg okoliczności musiałam skomentować

Kasiab - moja też Kaja i tez ma 9 miesięcy (a żeby było lepiej przed ślubem też byłam Kasia B )


To ja przed ślubem Kasia W
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Brzozowadzie... 22:14, 03 mar 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Cześć Dziewczyny, tu matka polka Tak więc drugie dziecko to absolutny must have. Oczywiście tylko wtedy, gdy się tego chce, haha A trzecie to wisienka na torcie, a czwarte...to jak mówi mój M: już lekka przesada Ale dał się namówić, więc chyba zmienił zdanie
Te Twoje derenie takie piękne, a ja już drugi rok biję się z myślami, czy je sadzić, bo mam dużo łatek na brzozach Uściski zostawiam!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
eVka 22:36, 03 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
kasiab napisał(a)
Ewa i ja polecam drugie dziecko (moja Kaja ma 9 miesięcy)... No nikt Cię tak ładnie nie pacnie z uśmiechem na tej pyzowatej buzi

Dorka nie witałam się (chyba) podczytuje Cię już jakiś czas derenie świetnie wyglądają w ogóle świetny ogród

____________________
eVka 22:37, 03 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Cześć Dziewczyny, tu matka polka Tak więc drugie dziecko to absolutny must have. Oczywiście tylko wtedy, gdy się tego chce, haha A trzecie to wisienka na torcie, a czwarte...to jak mówi mój M: już lekka przesada Ale dał się namówić, więc chyba zmienił zdanie
Te Twoje derenie takie piękne, a ja już drugi rok biję się z myślami, czy je sadzić, bo mam dużo łatek na brzozach Uściski zostawiam!

Agata, niezmiennie Cię podziwiam, z czwórką wylądowałabym w wariatkowie
____________________
DorKa 07:38, 04 mar 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)

Pocieszasz decyzja i tak zapadła więc muszę jak najwięcej w tym.roku zrobić, żeby jak bobo się pojawi, ogród był gotowy na jego przyjęcie


Ja się tu czaję czy wyrażać swoja niewygodną dla Ciebie opinię a tu takie newsy Świetna decyzja. Trzymam kciuki za szybką realizację planów Buźki!
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 07:41, 04 mar 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
kasiab napisał(a)
Ewa i ja polecam drugie dziecko (moja Kaja ma 9 miesięcy)... No nikt Cię tak ładnie nie pacnie z uśmiechem na tej pyzowatej buzi

Dorka nie witałam się (chyba) podczytuje Cię już jakiś czas derenie świetnie wyglądają w ogóle świetny ogród

Bardzo miło mi Cię u siebie gościć Kasiu i zapraszam częściej Nie powiem zazdroszczę tych malutkich stópek i bezzębnego uśmiechu Miodzio
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 07:47, 04 mar 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Kasia_CS napisał(a)


Dorcia, sorki, że u Ciebie, ale ten zbieg okoliczności musiałam skomentować

Kasiab - moja też Kaja i tez ma 9 miesięcy (a żeby było lepiej przed ślubem też byłam Kasia B )

To tak apropos zbiegu okloliczności Pierwsza wspólna wigilia z nowymi wówczas facetami (siostry i moim) Oboje mają na imię Tomek. Tata zastanawiając się jak ma się do nich zwracać ,żeby było wiadomo do kogo mówi pyta ich o drugie imię. Jeden odpowiada Roman . A drugi Tomek ? Też Roman No jakby domyślacie się,że nie pomogło to rodzicom ale ale do dziś mamy niezły ubaw wspominając tą wigilię
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 07:48, 04 mar 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
kasiab napisał(a)


To ja przed ślubem Kasia W


Mam powody przypuszczać ,że Kasia B , Kasia W iKasia CS to jedna i ta sama osoba
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 07:53, 04 mar 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Magleska napisał(a)

Dorka ja tez szukam pomysłu na ścieżki w rabacie -tam ,gdzie mi pies przelatuje muszę coś zrobić .....

Z takimi ścieżkami co zaczynaja się od trawnika jest trudno coś fajnego wymysleć- co innego jak jest ścieżka z punktu a do b.....a tak jak zaczyna się od lini trawnika ,to sama nie wiem jak to zrobic ,żeby było ładne i funkcjonalne

Jesli znalazłaś jakieś piny ,to proszę - podziel się ,może mi coś się przyda z Twoich pomysłów
Miłej soboty

Madzia oglądam, podglądam ale nic nie zapisuję. Cały czas szukam inspiracji, olśnienia jakiegoś. I póki co nic Ale jak go doznam ( olśnienia tego ) to dam znać A w kwestii psicy to u mnie kamienie się nie sprawdzają. Ona wbiegając rozsypuje je po całej rabacie. Muszę pomyśleć nad roślinami, które mogłabym posadzić na brzegu tej rabaty,żeby troszkę ograniczyć ten bałagan.
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies