Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

roma2 11:38, 01 lut 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Witaj Wacławie. Przyszłam oficjalnie się przywitać i powiedzieć, że podczytuję Twój wątek od początku. Gdzieś mi się przewinęło, coś o wiórach rogowych i chcę Ci napisać, że wiosną zawsze są w sklepie na L . Mieszkamy całkiem blisko siebie, bo ja jeszcze w Opolu, do Nysy jeździłam całe lata do Rodziców. Pozdrawiam serdecznie. Aaa, miłego szusowania
____________________
Komendówka
sierotka 13:06, 01 lut 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Wacławie mrozów juz nie będzie
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Gosialuk 13:15, 01 lut 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
sierotka napisał(a)
Wacławie mrozów juz nie będzie

Też tak uważam. Tulipany spokojnie mogą stać na polu. Przecież nawet w grudniu się je sadzi i dobrze się ukorzeniają. Narcyzy są bardziej wymagające.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Waclaw 16:07, 01 lut 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
roma2 napisał(a)
Witaj Wacławie. Przyszłam oficjalnie się przywitać i powiedzieć, że podczytuję Twój wątek od początku. Gdzieś mi się przewinęło, coś o wiórach rogowych i chcę Ci napisać, że wiosną zawsze są w sklepie na L . Mieszkamy całkiem blisko siebie, bo ja jeszcze w Opolu, do Nysy jeździłam całe lata do Rodziców. Pozdrawiam serdecznie. Aaa, miłego szusowania


Witaj Roma
Jak miło, że mnie odwiedzasz. Tym bardziej, że u mnie nic ciekawego się nie dzieje. Porównuję swoje "włości" do pięknych, zadbanych ogrodów koleżanek i kolegów. Gdzie mi tam do nich. Mimo wszystko lubię moje oazy.
Z opolszczyzny jest nas już czworo. Fajnie byłoby gdyby zebrała się taka wesoła ferajna jak w Lubelskim czy Krakowskim. No, ale wszystko przed nami.

Do L. zaglądam często bo to przy Karolince po drodze do Opola. Byłem ostatnio tydzień temu - wiórków nie było. Wiosną znowu zajrzę.
Dziękuję za życzenia

Pozdrawiam
W.

____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 16:09, 01 lut 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Bogusiu, Gosiu, planuję za jakiś czas wystawić skrzynki na zewnątrz i zostawić. Postawię na styropianie i trochę "opatulę".

____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 16:24, 01 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
A L to macie na myśli LM czy Li?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 16:31, 01 lut 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sylwia_slomczewska napisał(a)
A L to macie na myśli LM czy Li?


Ja myślę, że mowa o LM. Nie wiem co to Li
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
roma2 16:41, 01 lut 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Dyskont niemiecki. Co roku wiosną kupuję, niestety coraz droższe. Ale warto zaglądać nawet jesienią, bo wyprzedają co zostało. W zeszłym roku późną jesienią kupiłam dużo tańsze.
____________________
Komendówka
sylwia_slomc... 16:45, 01 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Dzięki Romeczko
Wacław do pierwszego członu dopisz (dl)

A u mnie odpisałam o larwach w kompoście
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 19:56, 01 lut 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dzięki Romeczko
Wacław do pierwszego członu dopisz (dl)

A u mnie odpisałam o larwach w kompoście


No taaak Ale nie w każdym wiórki są. U mnie też jest ten sklep ale tam nigdy wiórków nie widziałem a jestem prawie codziennie.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies