Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

Waclaw 13:17, 22 mar 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
No i znowu moja silna wola aby nie kupować roślin zrobiła ze mną co chciała:



A przecież jeszcze rabat nie mam!
Róże już w doniczkach. Byliny też pójdą do doniczek. Mam nadzieję, że mrozów nie będzie bo się wszystko zmarnuje

Bardzo na Ogrodowisko zachorowałem. Nie wiem czy ta choroba jest do wyleczenia. Jak sądzicie? A zresztą: czy trzeba się leczyć? Chyba nie.

22.04.2018 jedziemy z żoneczką do Keukenhoff w Holandii na święto tulipanów. Nie mogę się doczekać
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Dorota123 23:39, 22 mar 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Poczytałam Szefowej rady o uprawie ciemierników, też mi przydadzą się te wskazówki.
Fajnie, że wybieracie się do Keukenhoff w Holandii na święto tulipanów. Liczę na piękną relację, bo na własne oczy nie mam szans żeby te cuda zobaczyć.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
sierotka 07:46, 23 mar 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Wacławie witaj nie Ty pierwszy zachorowales na "ogrodowisko "w swoim ogrodzie ,gdybyś zobaczył miny mojego męża patrzacego na parapety i inne miejsca w domu obstawione doniczkami z roślinami miny bezceeeennnne ha ha
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Waclaw 08:16, 23 mar 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
Dorota123 napisał(a)
Poczytałam Szefowej rady o uprawie ciemierników, też mi przydadzą się te wskazówki.
Fajnie, że wybieracie się do Keukenhoff w Holandii na święto tulipanów. Liczę na piękną relację, bo na własne oczy nie mam szans żeby te cuda zobaczyć.


Foto relację oczywiście załączę.

Jedź z nami Doroto
Koszt nie jest powalający. Trudniejsze są trudy wyprawy ponieważ wyjazd jest w piątek, całą noc jazda autobusem, od rana zwiedzanie ogrodów, później Amsterdam z przewodnikiem i cała noc powrót. W niedzielę odpoczynek przed pracą.
Byłem chyba 3 lata temu i te trudy da się znieść
Za to wrażenia - bezcenne
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 08:31, 23 mar 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
sierotka napisał(a)
Wacławie witaj nie Ty pierwszy zachorowales na "ogrodowisko "w swoim ogrodzie ,gdybyś zobaczył miny mojego męża patrzacego na parapety i inne miejsca w domu obstawione doniczkami z roślinami miny bezceeeennnne ha ha


Ja myślę, że małżonkowie wzajemnie zgadzają się na pasje drugiej strony i wspierają się nawzajem. Wszak życie jest piękne i nie należy ograniczać okazji do spełniania marzeń. Wręcz odwrotnie, trzeba łapać każdą okazję, każdą chwilę która daje radość.
Twój mąż może i dziwnie patrzy na kwiatki w domu ale zwróć uwagę na jego minę kiedy Wasi goście chwalą pięknie utrzymany ogród, rośliny w nim rosnące. Czy nie jest dumny? Dumny z TWOICH osiągnięć i z tego, że ma taką żonę!

Więc chorujmy na Ogrodowisko. Niech ta choroba wyprze z nas wszystkie inne. Niech nam da zapał i siły do upiększania naszych zaczarowanych miejsc
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sierotka 09:18, 23 mar 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Ładnie powiedziane
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
koliber 09:49, 23 mar 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
sierotka napisał(a)
Ładnie powiedziane


Bo Wacław ładne mówienie ma we krwi
____________________
Zielona przestrzeń
Waclaw 14:52, 23 mar 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
sierotka napisał(a)
Ładnie powiedziane


____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sierotka 14:56, 23 mar 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
koliber napisał(a)


Bo Wacław ładne mówienie ma we krwi


Tak zapewne
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Waclaw 14:57, 23 mar 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
koliber napisał(a)


Bo Wacław ładne mówienie ma we krwi


Aneeetooo,
i zawstydziłaś starszego pana
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies