Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miniaturowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Miniaturowy ogródek

GabiK 00:13, 02 cze 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Agnieszko,obiecuję.

Kupiłam dzisiaj sukienkę na wesele, bo pojechaliśmy po buty dla Jarka. Miałam ją na sobie, podobało mi się i się zastanawiałam, czy nie lepiej kupić jakiś cis na pniu.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Wieloszka 00:15, 02 cze 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
GabiK napisał(a)
Agnieszko,obiecuję.

Kupiłam dzisiaj sukienkę na wesele, bo pojechaliśmy po buty dla Jarka. Miałam ją na sobie, podobało mi się i się zastanawiałam, czy nie lepiej kupić jakiś cis na pniu.

O skąd ja to znam Ja miałam robić keratynowe prostowanie włosów, ale jadę na zakupy roślinek, bo na prostowanie mi szkoda kasy, a na nowe roślinki nie
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
GabiK 00:20, 02 cze 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Ty Aga to masz jeszcze wiele miejsca na roślinki. Zaczynam się cieszyć, że ja nie.
Bo bym już nic nieogrodowego do końca życia nie kupiła. Pocieszam się, że niektórzy 300-400 zł bez sensu w papierosach puszczają, to mogę udawać że palę, i przepuszczać tę kasę na roślinki.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Wieloszka 00:27, 02 cze 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
GabiK napisał(a)
Ty Aga to masz jeszcze wiele miejsca na roślinki. Zaczynam się cieszyć, że ja nie.
Bo bym już nic nieogrodowego do końca życia nie kupiła. Pocieszam się, że niektórzy 300-400 zł bez sensu w papierosach puszczają, to mogę udawać że palę, i przepuszczać tę kasę na roślinki.

Oj ciesz się ciesz ze swojego miniaturowego ogródka, bo mnie moje "przestrzenie" coraz bardziej ostatnio przytłaczają... Gdyby nie niesprzyjające okoliczności finansowe chętnie zamieniłabym te przestrzenie na coś ciaśniejszego
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Agacia 13:19, 03 cze 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
GabiK napisał(a)
Pocieszam się, że niektórzy 300-400 zł bez sensu w papierosach puszczają, to mogę udawać że palę, i przepuszczać tę kasę na roślinki.


Dokładnie. Ja ostatnio przeliczam tak też potencjalne nowe ciuchy.
____________________
~ W ogrodniczkach ~
popcorn 19:53, 03 cze 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
No proszę, nie tylko ja tak mam Dawno nie kupowałam nowych ciuchów, o butach nie wspomnę... ale parę nowych roślin jest Co chwila
pozdrawiam!!

PS ale tę sukienkę kupiłaś!
____________________
Mój nowy ogródek
bociek 21:33, 04 cze 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
GabiK, niemozliwa ta Twoja Laurka. A jak wygladala na Swiecie Roz Miala super czapeczke z biedronka Slodka jest
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Bogdzia 21:48, 04 cze 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Laurka przeurocza porozmawiała z nami , policzyła na paluszkach, pouśmiechała się . Jest super słodka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
anna_studio 19:13, 05 cze 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
....lubię dzieci w tym wieku......nawet chłopcy są słodcy...a potem już tylko są................

a propos ...ciuchów....
Moja mama stwierdziła.....
Ty ciągle chodzisz w tym samym....te dżinsy ci chyba przyrosły....
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
anna_studio 19:20, 05 cze 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Nadrobiłam zaległości.....
Donice plus nasadzenia......eleganckie !
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies