Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miniaturowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Miniaturowy ogródek

Madzenka 21:44, 26 maj 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gabi pokazuj dalej jak działasz w ogrodzie. Jakie decyzje odnośnie frontu? Wiąz czy wiśnie?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
GabiK 10:52, 27 maj 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Marzenko, na razie nie działam, bo jestem daleko na weselu. dopiero wieczorem wracamy. Stracony weekend.
Z przodu chyba jednak wiśnie. Wiązy za drogie, żeby sponsorować sąsiadom i nie ma tak wysoko szczepionych. Musi zaczynać się nad głową.

Dziękuję za komplementy. Kompozycje się rozrosły i wyładniały, w tygodniu pokażę. No i mam jeszcze donice na balustradzie i jeszcze 3 stalowe donice przed domem. i chęć na jeszcze. Tylko kto to będzie podlewał, jak wyjadę na urlop.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
popcorn 18:37, 27 maj 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ha, ja tez mam problem z donicami Jak pojedziemy w lipcu to poustawiam je od polnocnej strony, moze jakos sobie poradza...
pokazuj wiecej
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Mala_Mi 19:03, 27 maj 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Jesten na weseli i powinno być dopisane ..i na ogrodowisku To się nazywa nałóg
Pęcherznica jak rozrośnie sie rozwali Ci donicę....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
justi 19:59, 27 maj 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Odwiedziłam Gabik bardzo podoba mi się nasadzenie w różowej donicy bakopa + pecherznica.
Ile sztuk bakopy posadziłaś?
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Madzenka 21:27, 27 maj 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
GabiK napisał(a)
Marzenko, na razie nie działam, bo jestem daleko na weselu. dopiero wieczorem wracamy. Stracony weekend.
Z przodu chyba jednak wiśnie. Wiązy za drogie, żeby sponsorować sąsiadom i nie ma tak wysoko szczepionych. Musi zaczynać się nad głową.

Dziękuję za komplementy. Kompozycje się rozrosły i wyładniały, w tygodniu pokażę. No i mam jeszcze donice na balustradzie i jeszcze 3 stalowe donice przed domem. i chęć na jeszcze. Tylko kto to będzie podlewał, jak wyjadę na urlop.

Gabik ja do niektorych donic powsadzałm Hydro Box - u nas już można kupić w centrach ogrodniczych. Świetnie się sorawdzają bo kumulują wodę. Dałam jednak tylko w kilka donic bo drogie...
Ale jak będziesz sadzić nowe roslinki to może sobie je kup???
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:28, 27 maj 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
asc napisał(a)
Jesten na weseli i powinno być dopisane ..i na ogrodowisku To się nazywa nałóg
Pęcherznica jak rozrośnie sie rozwali Ci donicę....

Ania przeciez Gabi pisala po weselu a przed poprawinami wpadła do nas tylko na chwilę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Ania 21:52, 27 maj 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
Piękna ta różowa donica , bardzo efektywnie wygląda
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
GabiK 08:32, 28 maj 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Marzenko, a te hydroboxy nie są wielkie? Oglądałam je na stronie.

Justi, z pęcherznicą jest jedna bakopa. Ale taka rozrośnięta już była - gotowa do powieszenia, w takiej donicy z wieszakiem. Wyjęliśmy ją i rozłożyliśmy w donicy.

Aniu asc - to jest niby miniaturowa pęcherznica red baron. Ok. Metra ma mieć. Zobaczymy. Jak zimę przeżyje i zacznie szaleć, to się będę martwiła.

Pisałam z hotelu wczoraj, ale znikający okropnie był zasięg.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Jola 08:53, 28 maj 2012


Dołączył: 14 lip 2011
Posty: 70
GabiK, bardzo podoba mi się kształt Twoich donic. No i ten różowy kolorek... Przepiękny. Mój ulubiony
____________________
Ogródek szczypiorka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies