Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

malgorzata_s... 14:10, 23 paź 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
No kurza stopa.Elcia oczy mi wylazły tak że soczewki wyleciały Jest rozmach.Jak ty się teraz odnajdziesz e tym ogromnym ogrodzie???☺
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Monia81 18:39, 23 paź 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
waldek727 napisał(a)
Brakuje jeszcze czegoś wyżej. A co może być zwiewnego wyżej??
Rutewka Delavaya


Rutewka też jest, tylko coś słabo rośnie i się przewraca...

Elu
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
gierczusia 20:09, 23 paź 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
No Waldek chyba z rozmachu pojechał ... myślał ,że to mój ogród

I Sebuś chyba też
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Milka 05:27, 24 paź 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
No, no....ależ tu się dzieje, nowy wątek i nowy ogród, bardzo fajnie, czekam i ja, jak ta przygoda się zakończy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
waldek727 17:27, 25 paź 2019


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
gierczusia napisał(a)
No Waldek chyba z rozmachu pojechał ... myślał ,że to mój ogród
I Sebuś chyba też


Eluniu. Nie poleciałem z rozmachu. Odniosłem się tylko do rabaty Moniki która Tobie się tak bardzo podoba. Jest też w moim stylu dlatego zwróciłem uwagę, że czegoś brakuje mi na półpiętrze. Jestem zakochany w zwiewnym, delikatnym pokroju rutewek i dlatego była to moja pierwsza myśl.
Nie bądź zazdrosna o Monię. Ja Twój ogród też śledzę i jestem pełen podziwu. Teraz czekam na architekturę ogrodową.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Sebek 22:29, 26 paź 2019


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ja akurat pisałem o dużej brzozie, chyba cisach i choince Wykopane z ogrodu?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
gierczusia 21:01, 28 paź 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
malgorzata_szewczyk napisał(a)
No kurza stopa.Elcia oczy mi wylazły tak że soczewki wyleciały Jest rozmach.Jak ty się teraz odnajdziesz e tym ogromnym ogrodzie???☺


Gosiaczkuuuu..no nie wiem tak łyso mi się wydaje..kiedy się przyzwyczaję do tych hektarów, to nie fiem

Paczkę soczewek Ci wiszę
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:03, 28 paź 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Monia81 napisał(a)

Rutewka też jest, tylko coś słabo rośnie i się przewraca...

Elu


Moniu powala mnie ta rabata..najbardziej te drobne białe kwiatuszki dzięki za info
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:06, 28 paź 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Milka napisał(a)
No, no....ależ tu się dzieje, nowy wątek i nowy ogród, bardzo fajnie, czekam i ja, jak ta przygoda się zakończy


Irciu ja też czekam to już nas przynajmniej jest dwie ..mam nadzieję,że uda mi się wszystkie wielkie roboty zakończyć w tym sezonie - choć pogoda się psuje...tfuuuu- i w przyszłym roku już tylko przyjemności czyli sadzenie a zima na projektowanie rabat
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:13, 28 paź 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
waldek727 napisał(a)


Eluniu. Nie poleciałem z rozmachu. Odniosłem się tylko do rabaty Moniki która Tobie się tak bardzo podoba. Jest też w moim stylu dlatego zwróciłem uwagę, że czegoś brakuje mi na półpiętrze. Jestem zakochany w zwiewnym, delikatnym pokroju rutewek i dlatego była to moja pierwsza myśl.
Nie bądź zazdrosna o Monię. Ja Twój ogród też śledzę i jestem pełen podziwu. Teraz czekam na architekturę ogrodową.


To super Waldziu bo mnie się kiedyś takie cuś z rozmachu zdarzyło w jakimś ogrodzie, który nie do końca znałam czytałam gdzieś na nudnej konferencji ( ale pssstttt )i to jednym okiem..no i potem wyszło jak wyszło dobrze ,że ogrodowiskowa brać taka tolerancyjna
Muszę siė zdoktoryzować w kwestii rutewek..przyznam się ,że teraz slyszę o nich po raz pierwszy
Jakżesz bym mogła być zazdrosna o Monię przeca ja jà kofffam
I też czekam z niecierpliwościà na architekturę ogrodowà ... mam nadzieję,że " altaniarz " jeszcze troszkę wytrzyma ,zanim się zdecyduje,žeby zmierzła babę gdziesik zakopać za to ,że tak marudzi...
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies