Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

sylwia_slomc... 21:41, 28 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82044
Będzie dobrze, przestrzeń fajnie podzieliłaś przełamałaś długość ogrodu, a jak wypełnisz roslinami nabierze charakteru
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
gierczusia 21:47, 28 paź 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
sylwia_slomczewska napisał(a)
Będzie dobrze, przestrzeń fajnie podzieliłaś przełamałaś długość ogrodu, a jak wypełnisz roslinami nabierze charakteru

Mam nadzieje Sylwia bez tych roślin , albo raczej z ich śladowà ilościa wszystko wyglada mega łyso altana właśnie się robi ....
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
AsiaK_Z 07:00, 29 paź 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Wszystko piknie, ale fotki "dzie" z budowy altany?
Trzymasz w napięciu Elcia.... miłego dnia ♡
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
gierczusia 09:41, 29 paź 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Absolutnie to nie jest działanie celowe Asiu po prostu altana się stawiała a ja pracowałam ..na wkręty do drewna ...dotarłam do domu o zmroku ..bo ta zmiana czasu plus fantastyczna reforma spowodowały , że wracam z pracy po ciemku

Ale już zaspokajam ciekawość



____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Anda 09:52, 29 paź 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33546
Wow, Elu, ale się dzieje u Ciebie. Patrzę i podziwiam

A jaka reforma, bo nie jestem w temacie?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
danuta_szwajcer 10:02, 29 paź 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Aleś to pięknie wymyśliła, miodzio tak wpasowałaś w ten krajobraz z tyłu, Wow Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
gierczusia 11:30, 29 paź 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Anda napisał(a)
Wow, Elu, ale się dzieje u Ciebie. Patrzę i podziwiam

A jaka reforma, bo nie jestem w temacie?

Ewciu a Ty wiesz,że ja ledwo zyję od jakiś dwöch dni , od kiedy ujrzałam Twojà rabatę u Moni z rutewkami ??? powaliłaś mnie " na cycki " inaczej powiedzieć nie można

To już prawie końcówka prac na ten sezon..jeszcze tylko płot panelowy między mnà a sasiadem...choć..marzy mi się wielki amelanchier pod ścianà cisów

Reforma szkolnictwa cuuudowna .. A sprawiła ,że w liceum mamy podwójny rocznik w budynku i dlatego plan zajęć jest zgoła nieprzyzwoity
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 11:33, 29 paź 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
danuta_szwajcer napisał(a)
Aleś to pięknie wymyśliła, miodzio tak wpasowałaś w ten krajobraz z tyłu, Wow Pozdrawiam

Dzięki Danuś jeśli się udało , to przede wszystkim dzięki Wam wszystkim ... Tyyyle ile ja się tu wiedzy nałykałam od Was , toooooooo ... Teraz procentuje
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Anda 11:46, 29 paź 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33546
gierczusia napisał(a)

Ewciu a Ty wiesz,że ja ledwo zyję od jakiś dwöch dni , od kiedy ujrzałam Twojà rabatę u Moni z rutewkami ??? powaliłaś mnie " na cycki " inaczej powiedzieć nie można

To już prawie końcówka prac na ten sezon..jeszcze tylko płot panelowy między mnà a sasiadem...choć..marzy mi się wielki amelanchier pod ścianà cisów

Reforma szkolnictwa cuuudowna .. A sprawiła ,że w liceum mamy podwójny rocznik w budynku i dlatego plan zajęć jest zgoła nieprzyzwoity


Co do rabaty Moni, to ja jej tylko orientacyjnie zrobiłam plan z roślinami, a resztę, czyli większość roboty, bo i odległości i ilość, robiła juz Monia. Dziewczyna ma zmysł do nasadzeń Widać to po jej całym ogrodzie.

Jednakowoż, ponieważ lubię planować rabaty bylinowe, polecam się na przyszłość

Wielki Amelanchier One takie wielkie nie rosną Posadź sobie platana Albo jeszcze lepiej jakąś lipę

O ta reformę chodzi. No to już wiem

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
nicol21 12:13, 29 paź 2019


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
super jest! dzieje się że hoho. wykorzystuj resztki dobrej pogody, wiosną będzie dużo radości z tego.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies