Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Oswajanie ogrodowe, czyli work in progress

Pokaż wątki Pokaż posty

Oswajanie ogrodowe, czyli work in progress

Poppy 12:28, 26 kwi 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Jedne z moich ulubionych tulipanow, blushing lady, mam je w donicy i na rabacie.
Wsrod doniczkowych znalazl sie jeden wyrodek, pomylkowy, ale jaki piekny!!
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
Poppy 12:32, 26 kwi 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
fioletowe, roziowe

____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
Poppy 12:35, 26 kwi 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
To dwa z zeszlorocznych. Albo zlapaly wirusa, albo sie wyradzaja i wrazacja do bazy
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
Poppy 12:36, 26 kwi 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Kwiaty powojnika gorskiego szaleja

____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
makadamia 12:56, 26 kwi 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Ten pomyłkowy tulipan faktycznie zjawiskowy! Mam ostatnio fazę na połączenie różu i pomarańczu

Ps. naprawdę polecam tą książkę, o której rozmawiałyśmy ostatnio

____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Bumblebee 16:29, 30 kwi 2019

Dołączył: 11 kwi 2018
Posty: 138
Ostatnio też mam mszyce i pryskam je cebulą bo takich dorodnych, to już dawno nie widziałam ...
Piękne tulipany i serduszka
Powojnik wygląda zachwycająco, lubię do Ciebie zajrzeć i nacieszyć oczy
____________________
Trzmielowy ogród
Poppy 11:48, 02 maj 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
makadamia napisał(a)
Ten pomyłkowy tulipan faktycznie zjawiskowy! Mam ostatnio fazę na połączenie różu i pomarańczu

Ps. naprawdę polecam tą książkę, o której rozmawiałyśmy ostatnio


Tulipan sie faktycznie udal, teraz jest b czerwony niz pomaranczowy, nadal piekny.
Az tak zle zdjeciowo? przekoapalam amazon, nie wiem zupelnie o ktora ksiazke chodzi, ale znalazlam jakas polska wersje, zapytam pozniej u Ciebie, czy to o to chodzilo.
Ale aparat i tak wyciagne z szafy, ale cos mi sie kojarzy, ze on tez mial problem ze zlapaniem ostrosci w cienistych warunkach na automacie, wiec chyba faktycznie czeka mnie nauka
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
Anda 11:51, 02 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Czy róże u Ciebie już otwierają pączki?

Pomyłkowy tulipan prześliczny, te nie pomyłkowe też. Coraz bardziej zaczynają mi się podobać te smukłe odmiany
Piękne kwiatuchy pokazujesz
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Poppy 11:51, 02 maj 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Bumblebee napisał(a)
Ostatnio też mam mszyce i pryskam je cebulą bo takich dorodnych, to już dawno nie widziałam ...
Piękne tulipany i serduszka
Powojnik wygląda zachwycająco, lubię do Ciebie zajrzeć i nacieszyć oczy

dziekuje Moze za jakis czas uda sie zrobic szersze kadry, bo teraz wszystko rozgrzebane
TEz cos z mszycami bede musiala zrobic, codzienne robie obchod i je zgarniam, nie wiem, skad sie biora, i to w takich ilosciach, ale to pewnie wina mrowek, bo juz zaczely kolonizacje nowych obor. Sprobuje z cebulowym opryskiem, i herbacianym tez, cos powinno zadzialac
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
Poppy 11:56, 02 maj 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Anda napisał(a)
Czy róże u Ciebie już otwierają pączki?

Pomyłkowy tulipan prześliczny, te nie pomyłkowe też. Coraz bardziej zaczynają mi się podobać te smukłe odmiany
Piękne kwiatuchy pokazujesz

Tak, otwieraja, tzn pierwsza jest glorie de dijon, reszta czeka, ale powolutku goni Kolejna bedzie chyba eden rose/souvenir de malmaison.
Na mojej ulicy juz kwitna, ale to tez dopiero poczatki.
o dziwo te moje przed domem nie spiesza sie, mimo ze maja mnostwo slonca. Nie ma takiej roznicy jak miedzy TWoja SS i tylem domu, wrecz odwrotnie. Ale moze pierwszoroczniaki tak maja, albo po prostu brakuje im wody, bo susza jest, i podlewanie je nie rozpieszcza.
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies