Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w budowie - nieustającej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w budowie - nieustającej

Tamaryszek 19:42, 05 mar 2018

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Przytnę więc ten swój jaśmin, bo właśnie przekwita, a kiedy będzie ciepło, wystawię na taras, zobaczymy, co z tego wyjdzie.
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
mira 19:53, 05 mar 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Wysiałam dziś nasiona jezówki - podpisane jeżówka olbrzymia - jaki kolor i co z tym olbrzymia , wysiałam też goździki - ciekawa ich jestem
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Wendy79 20:22, 05 mar 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
mira napisał(a)
Wysiałam dziś nasiona jezówki - podpisane jeżówka olbrzymia - jaki kolor i co z tym olbrzymia , wysiałam też goździki - ciekawa ich jestem


Szabo? Siałam w tamtym roku.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Gabriela 18:37, 13 mar 2018


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Ogłoszenie parafialne


Dla członków i sympatyków nieformalnego Towarzystwa Miłośników Lilaków, którego jestem Prezesem i już.

Spotykamy się 5 maja 2018 r. w Elżbietówce w Brzeźnie, żeby podziwiać, wąchać i fotografować lilaki czyli mówiąc potocznie bzy oraz kaliny w kilkudziesięciu odmianach.

Namiary są tu: https://pl-pl.facebook.com/elzbietowka/ i tu: http://rosa-mundi.cba.pl/ogrod/index.php/pl/mkrotkacharakterystyka

Program jest następujący:
Od ok 12 zachwycamy się lilakami w ogrodzie botanicznym pani Elżbiety, która już potwierdziła termin naszego spotkania i stwierdziła że jest najlepszy na bzy.
Jedziemy - jak zwykle każdy we własnym zakresie, umawiajcie się więc na pierwszą sobotę maja żeby cieszyć się bzami, kalinami, ogrodem Pani Elżbiety i własnym towarzystwem.
Serdecznie zapraszam, członkinie mam nadzieję stawią się niezawodnie i w komplecie


Co do mnie i ogrodu - nie sieję, nie orzę, nie udzielam się, pozdrawiam dziś akurat ze Szczecina.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
sierika 20:19, 13 mar 2018

Dołączył: 14 sie 2016
Posty: 573
Gabrysiu, ja kojarzę ten ogród z Mai? tyle, że dawno to było, pamiętam panią, która wędrowała między lilakam, zaraz sprawdzę czy pamięć pracuje.....
____________________
EwaSierika
Gruszka_na_w... 20:22, 13 mar 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21857
Gabriela napisał(a)


Co do mnie i ogrodu - nie sieję, nie orzę, nie udzielam się, pozdrawiam dziś akurat ze Szczecina.


Emigrowałaś wewnętrznie?
Z perspektywy Alaski, to z Wieliczki do Szczecina rzut beretem. Mnie to nie dziwi. Wdychanie jodu daje duży pożytek.
Miłego przewiośnia życzę.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gabriela 00:06, 14 mar 2018


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
sierika napisał(a)
Gabrysiu, ja kojarzę ten ogród z Mai? tyle, że dawno to było, pamiętam panią, która wędrowała między lilakam, zaraz sprawdzę czy pamięć pracuje.....


Tak to właśnie ten ogród. Odcinek chyba 535 sprzed kilku lat. Na pewno wszystko podroslo.
Zapisz się do TML.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Gabriela 00:11, 14 mar 2018


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Emigrowałaś wewnętrznie?
Z perspektywy Alaski, to z Wieliczki do Szczecina rzut beretem. Mnie to nie dziwi. Wdychanie jodu daje duży pożytek.
Miłego przewiośnia życzę.


Haniu ja po prostu wykonuję zawód wyuczony.
Szczecin tak średnio jest nad morzem wiec i z jodem nieteges. Wlasnie przemieszczam się znowu tym razem w poziomie i nudze sie jak mops a o spaniu nie ma mowy.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
mira 00:18, 14 mar 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Ha ha ha na bezsenność dobre Ogrodowisko.

Wieści wspaniałe, termin 5 maja zapisany.

To ten odcinek z Mai

http://majawogrodzie.tvn.pl/238,Kolekcje-kolorow-i-zapachow-w-Elzbietowce-odc-523,odcinek.html

Idzie zima to kto by co orał.
Miłej podróży.

pozdrawiam

ps.
wieczorem pikowałam dalie i mają te pierwsze listeczki takie ciemniejsze, pikowałam też wysiane pomponowe więc porównanie miałam /te pomponowe jak się udadzą to jest szansa że ten co nie sieje może pozyskać trochę sadzonek /

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Gabriela 00:28, 14 mar 2018


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Pozyskiwanie mimo nieorania bardzo mi się spodobało.
Ogrodowiska tyle co internetu a więc różnie
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies