Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Martka 20:37, 07 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
R. Dahl przepiękna! Eksperymenty ze zdjęciami są fajne, bo pokazują, jak nierealne są często kolory które pokazujemy a w rzeczywistości pewnie wyglądaja inaczej niż na obu fotkach Hortensja bardzo fotogeniczna
Nowa12 20:58, 07 cze 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Martka napisał(a)
R. Dahl przepiękna! Eksperymenty ze zdjęciami są fajne, bo pokazują, jak nierealne są często kolory które pokazujemy a w rzeczywistości pewnie wyglądaja inaczej niż na obu fotkach Hortensja bardzo fotogeniczna


Taki photoshop ogrodowy można wtedy zrobić .
A co do róży to jeszcze mi nie minęła faza na morelowe kolory .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Magara 23:43, 07 cze 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6823
Nowa12 napisał(a)


Jak chcesz mieć dużo zawilców i coraz więcej i masz miejsce to może będziesz zadowolona .
Gorzej jak chce się coś zmienić i je wykopać. Jak moje zaczęły odrostami włazić w inne rośliny to im podziękowałam. Jak widać nie do końca .
Szałwie omączone czasem mi zimowały ale już nie kwitły tak spektakularnie więc nie ma sensu chyba ich zimować. Próbowałam wysiewy ale wyrosło coś innego.
Więc jak je spotkam jako sadzonki to kupuję. Zazwyczaj za 8-9 zł. Tym razem w Casto były chyba za 11,90 zł i całkiem zadbane jak na marketowe rośliny. Więc kupiłam bo było ich sporo i fioletowych i białych.

Hmmm, to chyba jeszcze nie dojrzałam do znielubienia zawilców
Za szałwiowe info dzięki W casto w tym roku nie widziałam. Sąsiadka wysiewała - ciekawe co jej zakwitnie skoro mówisz, że to nie takie proste.

P.S. Cudne u Ciebie widoczki
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Nowa12 21:49, 08 cze 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Magara napisał(a)

Hmmm, to chyba jeszcze nie dojrzałam do znielubienia zawilców
Za szałwiowe info dzięki W casto w tym roku nie widziałam. Sąsiadka wysiewała - ciekawe co jej zakwitnie skoro mówisz, że to nie takie proste.

P.S. Cudne u Ciebie widoczki


Ja już wysiewów nie robię bo za dużo pomyłek w nasionach.
Ale na pewno się da .
Może się sąsiadka z Tobą podzieli .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Magara 23:39, 08 cze 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6823
Taką mam nadzieję
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Wiaan 00:56, 09 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5362
Schodki wyglądają fantastycznie i bardzo oryginalnie

Mam pytanie czy podcinasz azalie ?
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Roocika 08:40, 09 cze 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Nowa12 napisał(a)




Jak tu ładnie
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
vita 08:51, 09 cze 2022


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4153
Hej, miło odwiedza się nowe wątki Pięknie masz. Zanotowałam rady szefowej odnośnie formowania cisów, bardzo mi się to przyda. Super łącznik ze schodów, nie myślałaś aby obsadzić je cieniolubnymi roślinami? O dużych, łopianowych liściach i takich o strzelistej formie.
Duże masz te wspomniane donice? Posadź w nich borówkę amerykańską, utrzymasz kwasowość i będzie smakowicie przy tarasie
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
anabuko1 10:21, 09 cze 2022


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23597
Nowa12 napisał(a)
Dzisiaj się bawiłam komórką na różnych ustawieniach aparatu. Za dużo tych ustawień nie ma i nawet tyle to dla mnie za dużo .
To samo zdjęcie a jaka różnica . Obydwa zrobione jedno po drugim jak było pochmurno.



Ale ładnie
Ale to mi się podoba
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
mirkaka 13:13, 09 cze 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Ale masz pięknie, tak różnorodnie i spójnie zarazem. Bardzo lubię tę Twoją linię skarpy pod śliwami, Wygląda to rewelacyjnie Co to za rodek, czy azalia tak intensywnie żółta?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies