Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Agania 14:29, 04 lut 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Torcik wow
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Mgduska 15:53, 04 lut 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Agania napisał(a)
Torcik wow



Podobno dosypało jeszcze ponad 10 cm, już go pewnie nie widać.

Czytałam o Twoich wypadkach, przykre to bardzo. Jechałam ostatnio z moim młodym kierowcą w czasie śnieżycy. Odcinek paru kilometrów przez las w godzinę, w korku. Ślisko tak, że przy każdym ruszaniu bujało nas na boki. Na końcu okazało się, że autobus wisiał na przystanku kołem w powietrzu. Ciężka pora dla kierowców, nawet doświadczonych. Dobrze, żeś cała
____________________
Sałatka pokrzywowa
April 16:15, 04 lut 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10163
Mgduska napisał(a)
O, Aprilku, dobrze, że jesteś Pytałam Cię o floksa, ale chyba przegapiłaś mój wpis. Popraw się

Jenny śliczna, kiedyś szukałam takiej różowej-róziowej. Ja mimo wszystko wolę te powtarzające kwitnienie, bo przy małej powierzchni trochę szkoda miejsca na inne, więc może jeszcze Comte de Chambord kiedyś dosadzę. Mam kwitnącą raz Constance Spry, ale to zupełnie osobna historia A czy Jenny jest podjadana przez te wszystkie latające paskudztwa jak bruzdownica?


UPS, Sorry
Pamiętam ten wpis, nie wiem czemu nie odpowiedziałam, wydaje mi się że pisałam ale głowy nie dam. Zaskoczył mnie taki ruch w wątku, nie ogarnęłam chyba tej kuwety...
Co do floksa, to zwykły, jakiś mieszaniec mi się wysiał. Widocznie takie się u mnie krzyżują z tego co rośnie. Ale bardzo mi się podoba bo jest taki niebiesko fioletowy. Kwiatki ma całkiem spore, może na zdjęciu wydają się drobne.

A Jenny D nic nie gryzie, u mnie nawet nie choruje. Jest bezobsługowa

Poprawiłam się?'
____________________
April April podbija las Mazowsze
Mgduska 16:21, 04 lut 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Bardzo, na 5+ Chociaż szkoda, że floks nie odmianowy. U mojej Mamy też floksy się krzyżują i powstają nowe odcienie. U mnie jeden też jest chyba siewką, ale nic ciekawego, ani nowego.
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 17:13, 04 lut 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11607
A moje floksy zamiast się rozmnażać, to zanikają Zobaczymy co pokażą w tym roku.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Agania 17:25, 04 lut 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mgduska napisał(a)



Podobno dosypało jeszcze ponad 10 cm, już go pewnie nie widać.

Czytałam o Twoich wypadkach, przykre to bardzo. Jechałam ostatnio z moim młodym kierowcą w czasie śnieżycy. Odcinek paru kilometrów przez las w godzinę, w korku. Ślisko tak, że przy każdym ruszaniu bujało nas na boki. Na końcu okazało się, że autobus wisiał na przystanku kołem w powietrzu. Ciężka pora dla kierowców, nawet doświadczonych. Dobrze, żeś cała

Nikumu nie życzę takich wrażeń, nie wiem kiedy wyjdę z tego szoku, ale powoli do przodu.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Mgduska 19:06, 09 lut 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Zuzia, przejrzałam swoje przepastne zasoby w poszukiwaniu wigwamów nawłociowych i wychodzi na to, że tam gdzie załapały się na zdjęcie - głównie widać, że w sezonie ich nie widać
Poniżej: bohater drugiego planu, po lewej Bohaterką pierwszoplanową jest Ewelina, mniam



tu też gdzieś z tyłu z lewej i z prawej:


Ale - widać, że są pokręcone i związane sznureczkiem Dalia rośnie sobie gdzieś w środku, potem wrasta pomiędzy i tyle. Największa - Cafe au Lait dostaje wigwam z bambusowych tyczek
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 19:27, 09 lut 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11607
Dziękuję co nieco widzę, resztę sobie wyobraziłam
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 19:54, 09 lut 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
No tak, bo też to żadne halo - w tym roku postaram się wymodzić coś bardziej na pokaz
____________________
Sałatka pokrzywowa
Rench 00:51, 10 lut 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Piękna ta Ewelina Ech, szkoda że nie mam miejsca już
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies