Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Kasya 08:39, 10 lut 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42138
Kocham piwonie, i coraz bardziej te pojedyncze bo się tak nie kładą
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Mgduska 09:43, 10 lut 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ja też uwielbiam piwonie, mają w sobie coś słodkiego, chyba dlatego, że każdy kto miał Babcię z ogrodem, znał je od dziecka. Czekam jeszcze na piwonie Avalanche - dwie sztuki, które dotąd nie kwitły.
____________________
Sałatka pokrzywowa
lilarose 12:02, 10 lut 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
ach, piwonie... Pełno jest ich na mojej działeczce, jak i w całym naszym Ogrodzie. Nawet na zupełnie nieodwiedzanych działkach rosną fantastyczne kępy obficie kwitnące, co oznacza, że są bardzo mało wymagające. No i termin ich kwitnienia, to czas kiedy ogródki działkowe wyglądają chyba najpiękniej
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Mgduska 15:58, 10 lut 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
oj tak tak (kiwam głową) - a z drugiej strony, faktycznie mogłyby kwitnąć w innym terminie - np. wtedy, kiedy w ogrodzie jest już brzydziej, bo tak wszystko co najpiękniejsze naraz, to jest przesada
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 16:46, 10 lut 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11723
W zeszłym roku dosadziłam 3 nowe piwonie, z czego 2 jeszcze nie kwitły. Przypomniałyście mi o nich i teraz już chcę maj
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kokesz 16:57, 10 lut 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6691
Mgduska napisał(a)
oj tak tak (kiwam głową) - a z drugiej strony, faktycznie mogłyby kwitnąć w innym terminie - np. wtedy, kiedy w ogrodzie jest już brzydziej, bo tak wszystko co najpiękniejsze naraz, to jest przesada


A ja je właśnie kupowałam żeby kwitły jak jest właśnie brzydziej po przekwitniętych tulipanach
Na początku miałam tylko tulipany później dłuuugo nic i dopiero w lipcu miałam kolejne kwitnące rośliny
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
lilarose 19:48, 10 lut 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Mgduska napisał(a)
oj tak tak (kiwam głową) - a z drugiej strony, faktycznie mogłyby kwitnąć w innym terminie - np. wtedy, kiedy w ogrodzie jest już brzydziej, bo tak wszystko co najpiękniejsze naraz, to jest przesada

oj nie narzekaj, - po nich sa czochy, naparstnice, róże i lilie a potem to już do listopada mamy dalie Których bedziemy miały (przypominam Ci, co nakupowałaś ) baaardzo dużo
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Mgduska 20:21, 10 lut 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Nie no, nie będę już narzekać, kocham piwonie, ale może brakuje mi majowych, o ile one rzeczywiście kwitną w maju
Zuza, te Twoje piwonie to z tych majowych?
No właśnie, ciągle się jakieś dziury w kwitnieniu pojawiają, człowiek wciąż musi kombinować, jak to zapełniać.
Ta zima jakaś straszne długa, dobrze sobie chociaż nazwy poprzypominać

Ja tych dalii rzeczywiście troszku nakupiłam, ale to i tak nic przy nasionach. Na razie wysiałam paprykę - i to nie z torebki, a ze zjadanej do kanapek papryki
____________________
Sałatka pokrzywowa
lilarose 20:26, 10 lut 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Mgduska napisał(a)
Nie no, nie będę już narzekać, kocham piwonie, ale może brakuje mi majowych, o ile one rzeczywiście kwitną w maju
Zuza, te Twoje piwonie to z tych majowych?
No właśnie, ciągle się jakieś dziury w kwitnieniu pojawiają, człowiek wciąż musi kombinować, jak to zapełniać.
Ta zima jakaś straszne długa, dobrze sobie chociaż nazwy poprzypominać

Ja tych dalii rzeczywiście troszku nakupiłam, ale to i tak nic przy nasionach. Na razie wysiałam paprykę - i to nie z torebki, a ze zjadanej do kanapek papryki

kwitnie w maju, kwitnie- mam krzaczorka i gwiazdorzy bardzo
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Mgduska 12:46, 11 lut 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Widziałyście piwonię Młokosiewicza u Ewy Pszczelarni ? Też pikna I ma przepiękne gniazda nasienne jesienią, widziałam kiedyś na żywo.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies