Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Mgduska 11:58, 31 maj 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)
Cytować zielonego buszu nie będę, za dużo by wyszło
Mój faworyt to tym razem jednak rudzielec akrobata To ten maluch co na poprzednich zdjęciach, czy rodzic?

Tak sobie dzisiaj zrobiłam przegląd po ulubionych ogrodach i muszę przyznać, że z roku na rok, jest coraz piękniej. Ogrody się rozrastają w cudowne strony. Każdy inny, niepowtarzalny, ale trzeba przyznać, że łączący je wszystkie wspólny mianownik - Ogrodowisko, bardzo, bardzo korzystnie na nie wpływa


Motywujemy się wzajemnie (żeby nie powiedzieć nakręcamy) i inspirujemy, to fakt.
Dla mnie przełomem było, jak zaczęłam fotografować mój ogród, bo dopiero na zdjęciach się widzi całą bidę, marne tło itd.
I co sobie pomyślę: odpoczynek, wrzucacie porcję zdjęć takich (!), że po prostu nie da się przestać
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 14:27, 31 maj 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Dostałam od M. parę zdjęć, które po prostu muszę wkleić, ze względu na radość, jaką dokumentują - stanowisko dzikich kuklików nieopodal działki Rodziców, tuż nad jeziorem - jeżdżę tam od dziesięcioleci, a odkryłam dopiero teraz. Kukliki są zachwycające, rosną na podmokłej łące, którą odkąd pamiętam nazywaliśmy Wiecznie Zieloną Łąką
Mój outfit też jest niezwykły - po załatwieniu dresu i kurtki, przebrałam się w ubrania działkowe (działka leśna, się nie wybrzydza). Na co dzień nie zobaczycie mnie ani w fiolecie, ani w kiecce. Przede mną całe łany kuklików.




____________________
Sałatka pokrzywowa
Magara 23:40, 31 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6805
Masz ogrodowiskowego oscara, a nawet dwa
Pierwszy - za kostiumy i charakteryzację.
Drugi - za efekty specjalne (inaczej łanów kuklika określić nie sposób)
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
tulucy 23:58, 31 maj 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Ha, fioletowa kiecka jest marzeniem mojej młodej na bal promocyjny na zakończenie podstawówki.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Kasiek 00:02, 01 cze 2022


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Jak dobrze, ze dzisiaj nie jest codzien i dlatego mozemy Cie ogladac, w fioletowej kiecce

Zdjecie roku
____________________
Bawarka
Mgduska 08:10, 01 cze 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Magara napisał(a)
Masz ogrodowiskowego oscara, a nawet dwa
Pierwszy - za kostiumy i charakteryzację.
Drugi - za efekty specjalne (inaczej łanów kuklika określić nie sposób)


O mamo, jak to miło być wreszcie docenionym! Ale jeszcze dla fotografa coś, może trzeci?
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 08:12, 01 cze 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
tulucy napisał(a)
Ha, fioletowa kiecka jest marzeniem mojej młodej na bal promocyjny na zakończenie podstawówki.


No, ciekawa jestem, czy zdobędzie, ta działkowa to absolutny unikat, teraz w sklepach to naprawdę tylko byle co mają
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 08:14, 01 cze 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Kasiek napisał(a)
Jak dobrze, ze dzisiaj nie jest codzien i dlatego mozemy Cie ogladac, w fioletowej kiecce

Zdjecie roku


W każdym razie młodzież powiedziała, że mam się tak w mieście nie pokazywać, więc wracałam w prawie mokrym dresie. Ale zdjęcie jest wieczne, można oczy nacieszyć do woli
____________________
Sałatka pokrzywowa
ryska 12:32, 01 cze 2022


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
Dla fotografa też się należy za ukazanie zwisłości kuklików
Super fotki.
Taka łąka blisko cywilizacji to perełeczka.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Mgduska 08:46, 02 cze 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Za kostiumy właściwie powinnam oddać Mamie, bo to ona w czeluściach szaf wynalazła to cudo, niech tam, jeden mi wystarczy

Na tej łące znajdywaliśmy też kiedyś dzikie storczyki. Łąka jest położona w lekkim zagłębieniu, z dwóch stron otoczona wzgórzami, a dodatkowo idzie przez nią naturalny ciek wodny, który zasila jezioro, dzięki czemu zieleń jest tu wyjątkowo bujna
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies