Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Hortensjowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensjowo

Helen 19:36, 05 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8353
Jakoś tak strasznie daleko mi się wydawało.
____________________
Helen - Hortensjowo
Anda 19:45, 05 lis 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Helen napisał(a)
Jakoś tak strasznie daleko mi się wydawało.


No i miałaś rację
Mimo to myślę, że skoro Twoja czereśnia już owocowała, to w przyszłym roku będzie więcej owoców. No chyba że przyjdą późne mrozy i zmrożą kwiaty.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Helen 19:47, 05 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8353
Anda napisał(a)


No i miałaś rację
Mimo to myślę, że skoro Twoja czereśnia już owocowała, to w przyszłym roku będzie więcej owoców. No chyba że przyjdą późne mrozy i zmrożą kwiaty.

Oj, to wtedy nie będzie zmiłuj. Zasadzę świdośliwę i też będzie pożytek
____________________
Helen - Hortensjowo
Anda 19:51, 05 lis 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Ale jednak czereśnia lepsza. Mam i czereśnię, i świdośliwę Na dodatek w tym roku świdośliwy nie pojadłam, bo ptaki szybsze były
Moja czereśnia dopiero w tym roku miała więcej owoców, a to chyba jej czwarty rok. W zeszłym roku późne mrozy załatwiły wszystkie kwiaty. W tym roku mrozy przyszły już po zapyleniu, więc owoce były
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Helen 19:53, 05 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8353
Anda napisał(a)
Ale jednak czereśnia lepsza. Mam i czereśnię, i świdośliwę Na dodatek w tym roku świdośliwy nie pojadłam, bo ptaki szybsze były
Moja czereśnia dopiero w tym roku miała więcej owoców, a to chyba jej czwarty rok. W zeszłym roku późne mrozy załatwiły wszystkie kwiaty. W tym roku mrozy przyszły już po zapyleniu, więc owoce były

Ooo, tego wcale nie widać w Twoim ogródku. Gdzie ukrywasz te drzewa? Chętnie zajrzę - jak to zaaranżowałaś - chodzi mi o szerokie kadry
____________________
Helen - Hortensjowo
makadamia 21:27, 05 lis 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Helen, tak patrzę na te zdjęcia, i patrzę...
O ile magnolia zasłaniająca dom sąsiada jak najbardziej na tak, to ta amanogawa taka samotna jakoś mi się nie widzi.
przysunęłabym ją bliżej katalpy, żeby stworzyły razem duet - jak już podrosną.
Myślę, że dosłownie 1 metr w lewo wystarczy.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Helen 21:39, 05 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8353
makadamia napisał(a)
Helen, tak patrzę na te zdjęcia, i patrzę...
O ile magnolia zasłaniająca dom sąsiada jak najbardziej na tak, to ta amanogawa taka samotna jakoś mi się nie widzi.
przysunęłabym ją bliżej katalpy, żeby stworzyły razem duet - jak już podrosną.
Myślę, że dosłownie 1 metr w lewo wystarczy.

Asia, czy chodzi o mniej więcej taki efekt? Amanogawa na brązowo.

A ja już zdążyłam wysadzić rozplenicę
I hortensję też muszę przesadzić - tę środkową. Czy ją wsadzić na miejsce rozplenicy?
____________________
Helen - Hortensjowo
galgAsia 21:54, 05 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
O rany, Helen, u Ciebie też planowanie ? Mi dzisiaj to już czacha dymi...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Helen 21:55, 05 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8353
galgAsia napisał(a)
O rany, Helen, u Ciebie też planowanie ? Mi dzisiaj to już czacha dymi...

Asia, pomocy
Każda pomoc wskazana, bo już sama nie wiem, gdzie sadzić tę amanogawę? I czy teraz jeszcze mogę przesadzać hortkę?
____________________
Helen - Hortensjowo
Anda 21:58, 05 lis 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Helen napisał(a)

Ooo, tego wcale nie widać w Twoim ogródku. Gdzie ukrywasz te drzewa? Chętnie zajrzę - jak to zaaranżowałaś - chodzi mi o szerokie kadry


Coś tam widać we wizytówce
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies