Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Hortensjowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensjowo

violaskom 13:28, 05 sty 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Witam się i pozdrawiam w Nowym Roku. Masz śliczny ogródek. Nie mogę uwierzyć, że na tak małej przestrzeni zmieściłaś tyle różnych gatunków roślin. Wszystko wygląda cudnie, uporządkowanie a donice dodają koloru. Czy mamy ogrodem teraz Ty się zajmujesz?
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Helen 13:37, 05 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8352
violaskom napisał(a)
Witam się i pozdrawiam w Nowym Roku. Masz śliczny ogródek. Nie mogę uwierzyć, że na tak małej przestrzeni zmieściłaś tyle różnych gatunków roślin. Wszystko wygląda cudnie, uporządkowanie a donice dodają koloru. Czy mamy ogrodem teraz Ty się zajmujesz?

Witam Ciebie Violu. Fajnie, że zajrzałaś Dziękuję za pochwały, będą jeszcze zmiany, bardzo je lubię.
Wpadaj częściej, zapraszam.

Gdybym tylko mogła, bardzo chętnie zajmowałabym się Ogrodem Mamy wraz z Mamą. Ale ze względu na inne uwarunkowania właścicielskie, nie mogę się mieszać w ten temat. Ech, życie.
Szkoda tylko, że nie korzysta się z ogromnego doświadczenia swoich rodziców, co im też dawałoby sporą satysfakcję.
____________________
Helen - Hortensjowo
Anda 15:25, 05 sty 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
Macham i pozdrawiam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Helen 17:32, 05 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8352
Dzięki Ewa. Odpozdrawiam
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 10:51, 06 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8352
Czy ktoś ma namiary gdzie w dobrej cenie można kupić takie kosze/osłony wiklinowe?
https://pl.pinterest.com/pin/159455643033970504/
____________________
Helen - Hortensjowo
galgAsia 10:56, 06 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Na all… na pewno coś znajdziesz, ale chyba lepiej poszukać stacjonarnie, albo latem na jakichś targach - może na Gardenii będą? Ja zawsze na wakacjach takie cuda wynajduję
Zobacz takie.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Helen 18:58, 06 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8352
galgAsia napisał(a)
Na all… na pewno coś znajdziesz, ale chyba lepiej poszukać stacjonarnie, albo latem na jakichś targach - może na Gardenii będą? Ja zawsze na wakacjach takie cuda wynajduję
Zobacz takie.

Asia, te też fajne i w przyzwoitej cenie. Ale ja chcę takie jasne. Może takie malować?
____________________
Helen - Hortensjowo
galgAsia 19:02, 06 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
A pewnie, pędzlem albo sprayem, jak tam sobie chcesz
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Anda 19:08, 06 sty 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
Helen napisał(a)
Czy ktoś ma namiary gdzie w dobrej cenie można kupić takie kosze/osłony wiklinowe?
https://pl.pinterest.com/pin/159455643033970504/


Niestety w przyzwoitej cenie nigdzie nie widziałam Ale w nieprzyzwoitej miałam takie w rękach. Są super jakości, bardzo gruba, porządna wiklina. Nic tam nie odstaje. Cały kosz bardzo sztywny. Nie do porównania z takimi normalnymi wiklinowymi koszami.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Helen 19:25, 06 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8352
galgAsia napisał(a)
A pewnie, pędzlem albo sprayem, jak tam sobie chcesz

Asia, boję się, że po jakimś czasie farba się zmyje/zedrze/odrapie itp. Wolałabym takie od razu gotowe.

Anda napisał(a)


Niestety w przyzwoitej cenie nigdzie nie widziałam Ale w nieprzyzwoitej miałam takie w rękach. Są super jakości, bardzo gruba, porządna wiklina. Nic tam nie odstaje. Cały kosz bardzo sztywny. Nie do porównania z takimi normalnymi wiklinowymi koszami.

No, właśnie tylko w nieprzyzwoitej cenie one są. A jaka to wiklina, jakaś lepsza? Czy inaczej przygotowywana? Wiesz może?
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies