Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowoczesny ogród ze skarpami

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowoczesny ogród ze skarpami

amatorodniczka 00:01, 25 wrz 2019


Dołączył: 13 wrz 2018
Posty: 537
Agi2006 napisał(a)
A może runianka japońska lub barwinek....albo białe tawulki


Runiankę mam na uwadze bo widziałam ostatnio w szkółce i mi się podoba,
a białe tawułki muszę wygooglać

Dzięki za propozycję
____________________
Weronika Nowoczesny ogród ze skarpami
amatorodniczka 00:04, 25 wrz 2019


Dołączył: 13 wrz 2018
Posty: 537
Ta powierzchnia jest jednak wielka więc myślę, że jeśli zdecyduję się na jeden gatunek, np. runiankę to niż pokryje mi całą powierzchnię minie dużo czasu..
Pan w szkółce mówił mi, że wolno się rozkrzewia.. hmm.. nie wiem cz miał rację..
Muszę się rozeznać w tym temacie

Pozdrawiam
____________________
Weronika Nowoczesny ogród ze skarpami
Zakrecona 14:13, 25 wrz 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Runianka też mi się podoba, ale z barwinka chyba czytałam, że nie był ktoś zadowolony, no chyba, że coś pokręciłam
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
amatorodniczka 16:47, 14 paź 2019


Dołączył: 13 wrz 2018
Posty: 537
Dziewczyny posadziłam ostatnio 100 cebul tulipanów i parę czosnków i mam mega szybki efekt !! Wiecie jaki?? Przeziębienie i wszystkie z tym związane stany

Mogłam zaczekać! bo dzisiaj pogoda jak ta la la, a ja dziś więzień w domu...

Nic trzeba się wykurować, miejmy nadzieję, że pogoda dopisze bo chcę jeszcze wykonać parę porządkowych prac w ogrodzie..

Jedyne co mi zostało przez najbliższe dni to lektura i nadrabianie zaległości na ogrodowisku..


Pocięłyście już byliny?? Ja muszę się tym obowiązkowo zająć, bo zauważyłam, że przetacznik złapał jakieś świństwo na liściach...

Pozdrawiam.. aaaa psik
____________________
Weronika Nowoczesny ogród ze skarpami
amatorodniczka 18:01, 14 paź 2019


Dołączył: 13 wrz 2018
Posty: 537
Na skarpie rozplenicowej przy grabach mam mączniaka na przetacznikach Dlaczego?? !!!

HELP !!
____________________
Weronika Nowoczesny ogród ze skarpami
Magleska 20:07, 14 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
Hej nie pamiętam ,czy się witałam
Tworzysz śliczny nowoczesny ogród
Ja co prawda mam zupełnie inny ogród ,bo nie umiem się ograniczać ,ale obrazkowo wzdycham do nowoczesnych

Przęziebienia współczuję ,taka piękna pogoda,aż szkoda.....ale co zrobić - musisz się wykurować

Runiankę mam w przedogródku i 2 sezony była marna , a teraz w końcu jestem z niej zadowolona ....super już mi zarosła
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
pawel2806 13:09, 15 paź 2019


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
w sprawie bylin polecam jeżówki
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
Johanka77 20:11, 16 paź 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
amatorodniczka napisał(a)
Dziewczyny posadziłam ostatnio 100 cebul tulipanów i parę czosnków i mam mega szybki efekt !! Wiecie jaki?? Przeziębienie i wszystkie z tym związane stany

Mogłam zaczekać! bo dzisiaj pogoda jak ta la la, a ja dziś więzień w domu...

Nic trzeba się wykurować, miejmy nadzieję, że pogoda dopisze bo chcę jeszcze wykonać parę porządkowych prac w ogrodzie..

Jedyne co mi zostało przez najbliższe dni to lektura i nadrabianie zaległości na ogrodowisku..


Pocięłyście już byliny?? Ja muszę się tym obowiązkowo zająć, bo zauważyłam, że przetacznik złapał jakieś świństwo na liściach...

Pozdrawiam.. aaaa psik


No kuruj się Kochana!

Ja posadziłam około 300 cebul, ale jeszcze ze 300 mnie czeka.
Z bylin - wycięłam już Perovskie i jeżówek większość.
Generalnie tnę je wtedy, jak przestają mi się podobać.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 20:14, 16 paź 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
amatorodniczka napisał(a)
Jeszcze Wam wrzucę zdjęcie jak tworzy się nowa skarpa tzw. geometryczna.





Tutaj jeszcze trzeba uzupełnić kamieni i to by było na tyle, więcej kamieni nie zaakceptuję








Ale MEEEGAAA!!!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
amatorodniczka 15:06, 17 paź 2019


Dołączył: 13 wrz 2018
Posty: 537
Magleska napisał(a)
Hej nie pamiętam ,czy się witałam
Tworzysz śliczny nowoczesny ogród
Ja co prawda mam zupełnie inny ogród ,bo nie umiem się ograniczać ,ale obrazkowo wzdycham do nowoczesnych

Przęziebienia współczuję ,taka piękna pogoda,aż szkoda.....ale co zrobić - musisz się wykurować

Runiankę mam w przedogródku i 2 sezony była marna , a teraz w końcu jestem z niej zadowolona ....super już mi zarosła


Witam Cię serdecznie u mnie Dziękuję, zaraz lecę zobaczyć do Ciebie jaki ogród tworzysz

Muszę się zastanowić z tą runianką W tym roku już nic nie sadzę, także mam czas na przemyślenia i szukanie kolejnych inspiracji..

Pozdrawiam
____________________
Weronika Nowoczesny ogród ze skarpami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies