Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 19:33, 14 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hehe
Pozdrawiam Agatko!

Przyszły mi meble do łazienki. Zadowolona jestem. Chciałabym skręcać ale potem będzie więcej do wożenia niż płaskie paczki... No nic. Jeszcze chwilę muszę dać sobie na wstrzymanie...



____________________
Mój nowy ogródek
Rumianka 22:31, 14 sty 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Podziwiam Cię za wytrwałość i obrotność...Jesteś niesamowita... Tak trzymaj! Ja szukałam fachowców do zrobienia elewacji 3 lata, każda ekipa uzgadniała terminy i nigdy się nie pojawiali...Az wreszcie niespodziewanie, tak z marszu trafiłam na takich, co chciało im się chcieć...Powiedzieli jaki tynk kupić, ile gruntu...przyszli we 3-ch...w 3 dni machnęli, bez marudzenia, i jestem zadowolona. Dodam, że styropian był już położony wcześniej i zatarty, bo z pewnością zeszłoby im dłużej...Góral mam nadzieję poradzi sobie i będzie słowny...czego Ci życzę...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Magara 22:47, 14 sty 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Karola, u nas się mówi, że jak Kaszuba powiedział, że zrobi - to zrobi
Ale w domyśle = bądź cierpliwy, a już na pewno - nie dopominaj się, nie wydzwaniaj trzy razy dziennie, nie pytaj sto razy "kiedy", pokochaj niespodzianki i nie zdziw się o 6 rano, że to właśnie "TERAZ"
Osobiście się do tego przyzwyczaiłam, nauczyłam i pokochałam ten kaszubski freestyle
Ale widząc, że masz terminy i trochę nóż na gardle to trzymam kciuki za góralskie dotrzymywanie słowa i by w tym przypadku góralskie terminy były krótsze i bardziej realne niż kaszubskie
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
popcorn 06:42, 15 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Haha. Zobaczymy. Myślę że przyjdą. Póki co hydraulik czeka na ostatnią transzę. Dzięki bogu to koniec bo u mnie z kasą też koniec.

Skręcam szafkę pod umywalkę bo chcę żeby ją po weekendzie powiesili, jak będą robić łazienki.

Wentylacja się robi, sufity kończą, podłoga grzeje.

Miłego dnia!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 10:30, 15 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Umawiam się z hydraulikiem na płatność, poza tym chcę żeby wrócił wtorek/środa żeby odpiąć zbiornik na wodę i żeby można było położyć kafelki pod nim.

Ludzie od okien do mnie zadzwonili że nie mają jeszcze info w sprawie reklamacji pęknięj szyby ale czekają i będzie wkrótce i chcą to załatwić bezkosztowo dla mnie. Byłoby miło. Poprosiłam od razu o regulację otwierania okien jak przyjadą.

Wentylacja się robi, wpadnę tam zobaczyć dziś po pracy.

Śmieci dzisiaj wozili, ciekawa jestem czy wzięli trochę moich...

Myślę o dniu urlopu żeby podpisać umowę na śmieci i zajść do pokoju w gminie gdzie facet ma mi nadać numer budynku. I Tauron bo jakoś nikt do mnie nie dzwoni w sprawie taryfy.

Gość od kuchni milczy. Oglądałam wczoraj regały magazynowe, potrzebuję dwa do spiżarni i kolejnych kilka do kotłowni. Mogłabym zamawiać meble na wymiar tamże ale to kolejne czekanie i pewnie wcale nie taniej.

Dzisiaj zabiorę na działkę deski do toalet które mam tutaj, ie chciałam żeby się kurzyły albo i zginęły z budowy. Skompletuję, spakuję w paczki i czekam na dostawę nowych i wtedy zabiorą te niepasujące. Szkoda mi ich bo były piękne

Dziś dostawa słupków i paneli z casto, mieli też zabrać za krótkie słupki.

Ok. Praca! Miłego dnia

____________________
Mój nowy ogródek
Kasia73 12:34, 15 sty 2020


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
Karola regały magazynowe w dobrej cenie sa aktualnie w OBI. Niestety w paczkach do samodzielnego skręcania, ale dość porzadne.

popcorn 12:39, 15 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kasia dzięki! Rzeczywiście w lepszej cenie niż w casto. Dziękuję! Pomierzę sobie dokładnie i zamawiam Buziaki!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Sonka 16:39, 15 sty 2020


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2250
Takie są bardzo dobre, ale kiedyś były tańsze. Możesz je zmniejszać obcinając słupki.
https://allegro.pl/oferta/regal-magazynowy-jak-metalowy-jupiter-5-180x100x46-8783824718
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
popcorn 21:22, 15 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Reku się robi. Ekipa super mogę polecić. Uzgodniliśmy co i gdzie, do piątku mają skończyć



Sufity prawie skończone, pod malowanie. Większość worków ze śmieciami zabrane. Jupi!
____________________
Mój nowy ogródek
Bog 13:08, 16 sty 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Interesuje mnie rekuperacja od dawna mąż mnie zniechęca bo to w stropie trzeba kuć i kominy zaślepić a pewnie konserwacja i serwisowanie też kosztuje jak często filtry trzeba wymieniać i jakie są to koszty?
Powodzenia w dalszych zmaganiach z fachowcami.
Pozdrawiam Bogusia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies