Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 09:08, 14 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzień dobry. Ekipa od płytek która miała wrócić w poniedziałek wyjechała do Holandii. Witamy w Polsce, kraju odpowiedzialnych "fachowców"...
____________________
Mój nowy ogródek
nicol21 10:47, 14 sty 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10322
popcorn napisał(a)
Dzień dobry. Ekipa od płytek która miała wrócić w poniedziałek wyjechała do Holandii. Witamy w Polsce, kraju odpowiedzialnych "fachowców"...


Co za western! Oczywiscie jakbys nie zadzwonila to sami by Cie nie poinformowali pewnie....
Wspolczuje.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
popcorn 10:56, 14 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dokładnie. W poniedziałek bym się zastanawiała czemu ich nie ma... znalazłam nowych już, trzech facetów z Nowego Targu, górale, może przyjdą... zobaczymy. Generalnie masakra.

Zasłużyłam na wakacje w ciepłych krajach haha byle do wiosny. Już miałam wizję płytkowania samej od poniedziałku. Same podłogi, pewnie bym dała radę.

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
mirkaka 11:02, 14 sty 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9613
popcorn napisał(a)
Dzień dobry. Ekipa od płytek która miała wrócić w poniedziałek wyjechała do Holandii. Witamy w Polsce, kraju odpowiedzialnych "fachowców"...


Ja tak czekam już drugi rok na kafelkarzy, co się umówię na jakiś termin, cierpliwie czekam pół roku, a oni nie przychodzą bo zawsze coś, albo nic się nie odzywają, albo wyjeżdżają, zawsze coś. Płytki leżą już dwa lata, przestały mi się już podobać
Teraz na początek marca mam kolejnych zamówionych.

Oby u Ciebie już się wszystko dobrze skończyło
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
popcorn 11:04, 14 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Mirka, od dwóch lat to bym się sama nauczyła je kłaść To jest masakra z tymi ludźmi, po co się umawiają? A potem udają że nie są umówieni?
No nic. Końcówka już na szczęście. Ostatnia ekipa która ma zrobić kostkę i krawężniki i to tyle.

Pozdrawiam powodzenia!!!!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 11:06, 14 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
W weekend gruntujemy podłogi, żeby schło i w poniedziałek mogli położyć podłogi...

I kolejna porcja malowania ścian. Na gotowo tam gdzie płytki, w miarę możliwości oczywiście. Jutro jadę zobaczyć jak sufity i wentylacja.
____________________
Mój nowy ogródek
Sonka 11:27, 14 sty 2020


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2252
No i człowiek jest bezsilny wobec takich opowiadaczy fachowców, brak słów.
Dobrze, że to końcówka, dasz radę, tak niewiele zostało.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
popcorn 11:35, 14 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dokładnie. Za miesiąc zamierzam tam mieszkać... nadal słabo to widzę Mam nadzieję ci nowi okażą się słowni...
pozdrawiam Krysia!
____________________
Mój nowy ogródek
MartaCho 11:56, 14 sty 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2179
Ależ tu się dzieje wnętrzarsko- ogrodowo u Ciebie! Trzymam kciuki za realizację planów i będę po cichutku podglądać.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
popcorn 12:08, 14 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dziękuję i zapraszam. Pożar ugaszony. Czekam co dalej. Nadal powinno się wszystko udać. Pracowity weekend przed nami plus dwie imprezy dla młodej, ma urodziny.

Miłego dnia!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies