Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 14:50, 14 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wentylacja się robi


Ogrzewanie działa

Jupi!
____________________
Mój nowy ogródek
Gardenarium 15:08, 14 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Podoba mi się twoje "No nic", co chwila to czytam, po różnych takich ja to bym się załamała. Ale nie zaszkodzi nauczyć się płytki kłaść.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
popcorn 15:17, 14 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Danusiu załamać się można bardzo łatwo. Jakbym się miała załamać to już dawno temu po dramatach sercowych, ale na pewno nie po łebkach którym się nie chce pracować. Znajdą się tacy którym się chce, trzeba tylko dobrze trafić

Pół godziny dwa telefony ekipa znaleziona. Czy dobra i czy się stawi to inne buty, zobaczymy... Góral z Nowego Targu, brzmiał jakby mu się chciało. Robota im wypadła, wpadną zrobią, znikną... o to mi chodzi.

Cieszę się że w domu ciepło, ogrzewanie chodzi, nikt nie uszkodził rurek (a można było przy kuciu pod odpływ liniowy).

Będzie dobrze!

a płytek kłaść się może jeszcze nauczę hahaha

buziaki!!!

____________________
Mój nowy ogródek
Gardenarium 15:21, 14 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
No właśnie, trzeba na takich trafić. To dobre podejście. Ja mam obecnie doła
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
popcorn 15:26, 14 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ojej. Nie zazdroszczę. Ściskam. Zacznie się wiosna, będzie lepiej, co? A póki co trzymaj się!!! Basen, ćwiczenia, spacery, rozmowy? Buziaki!!!!!
____________________
Mój nowy ogródek
yolka 16:33, 14 sty 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Karolina osz.... by trafił, ale "No nic"...

Płytki położysz, kiedyś....jak nawet po 20 latach będziesz mieć dość ekip budowlanych kręcących się po obejściu.
Ja sama położyłam cegiełkę na kominku i całej ścianie przy schodach, aż do poddasza a tam mam na ostro, więc w najwyższym miejscu jakieś 5,5 m wysokości. Najgorsze, że nikt mi nie wierzy i myślą, że to M, yhhhh.
Co prawda pomagał jak umie. Zaznaczone przeze mnie ciął szlifierką kątową i sprzątał po mnie he he he
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 16:35, 14 sty 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Musiałam coś zrobić na ścianie przy schodach (dzieciarnia), a w kolorze błota nie pomaluję.... kominek przy okazji
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Basilikum 17:28, 14 sty 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Karolina juz na ostatniej prostej jestes.
Ja tez jak Joanna mam w domu takiego co wszystko sam robi ale to wcale nie zawsze takie dobre, bo czasami tez trzeba czekac juz dwa miesiace czekam na przyklejenie listewki w sklepiku i nowy regal

Danus wiosna idzie, ten styczen taki przygnebiajacy. W grudniu to jeszcze swieta i dekoracje a teraz to plucha, bloto i zimno. Ani zimy nie ma ani wiosny.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
popcorn 18:16, 14 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jola super!!!
Płytki są na 37 metrach czyli 1/3 całego domu, kuchnia z jadalnią, spiżarnia, łazienka, WC, wiatrołap i kotłownia. Trochę tego jest...
Mam nadzieję że zjawią się nowi ludzie w poniedziałek i zrobią. Będę im musiała dopłacić bo ściany nie skończone też, parę płytek trzeba dokleić, fugi dodać, szpachli przy karton gipsie i takie tam... Ech.

Iza dokładnie. Byle do wiosny. W lutym pomidory będziemy siać a to już za moment

Byłam właśnie w casto, po krzyżyki dystansowe. W weekend malowanie ścian i gruntowanie podłóg pod płytki...

Pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
AgataP 18:54, 14 sty 2020


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Karola czytałam opowieść z wypiekami na twarzy - radzisz sobie, jak przypomnę sobie swoje perypetie to też mnie szlak trafia w życiu już nie chcę tego przechodzić..

Ale wiedziałam, że nie może być inaczej jak postawienie na swoim i wykończenie domu.
Jest piękny za moment będziemy oglądać zmagania ogrodowe, dobrze że masz dużą działkę - nie będziesz musiała ogrodu rozciągać
____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies