Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

BKosimkArt 08:48, 22 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
My mamy to samo, jedzenie jest strasznie drogie... a jeszcze jak są dzieci to w ogóle, co tydzień 500...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
popcorn 08:58, 22 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
I to lekką ręką... heh. Zobaczymy jak to się skończy, ale najbliższe miesiące nie wróżą dobrze...

no nic do pracy rodacy!
____________________
Mój nowy ogródek
nicol21 16:03, 22 maj 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
Poletka truskawek to chyba zazdroszczę najbardziej [o tej porze roku !! haha!] Dziś znów kupiłam bio, ale takie znów pyszne że hoho. Jedne z najlepszych jakie jadłam, a dodam, że rodzice od zawsze mają plantację truskawek.

a tak, dziś odbyłam pierwszą wyprawę gdziekolwiek od ponad 2m-cy... zgadnij gdzie pojechałam?! tego już chyba nie ma sensu próbować leczyć.

Kupiłam lilaka sensation bo już od dawna go chciałam.

Dla koleżanki na prezent różę Polka, niestety Jubilee Celebration nie było. Róże były bardzo przebrane, w zasadzie jak nigdy wcześniej o tej porze. Chyba przez to że inne sklepy zamknięte to wszyscy na ogrodnicze się rzucili wcześniej... w PL też tak jest?
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
BKosimkArt 18:12, 22 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Jutro pokurki jedziesz? Fajnie. Mój eM dziś oszalał chyba, pojechał po indyki małe a przyjechał z malutkimi kaczuszkami i kurkami czubatkami... i ja muszę za nimi latać teraz bo każdą dziurą wychodzą
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
popcorn 20:56, 22 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Odchwaszczanie. Masakra. I znów jest sucho...

Młoda na tarasie... Czyta... Za dużo słońca haha

Ta jest pyszna pierwszy kwiat piwonii

Rabata na jagody kamczackiej, a że nie mam innej przygotowanej to są tam teraz też sadźce i wernonie buahaha

Generalnie to tracę nadzieję. Gdzie spojrzeć tam więcej roboty. Jedno zaczęte nie skończone dziesięć kolejnych rzeczy w kolejce. Masakra.

____________________
Mój nowy ogródek
Kasya 21:45, 22 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42176
Karola, w tydzień nie zrobisz, zrób plan na kilka lat
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
vita 22:12, 22 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4130
Sadźce i vernonia to mój ulubiony duet. Nie poddawaj się tak łatwo, bo idzie Ci fantastycznie.
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
sylwia_slomc... 23:03, 22 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82123
Oj tam Ty byś chciała rach ciach i żeby było gotowe Ja od 6 lat walczę ze swoim polem i też stale roboty od groma i nie widać, że zrobione to czy tamto bo już następne w kolejce czeka. To norma przy dużej działceZa chwile ma padać to może nam podlewanie odpadnie, ale plewienia będzie od groma znowu, a ja nawet pierwszego nie skończyłamChoć na fotki Madzi okiem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 06:14, 23 maj 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Wow, Ty to masz dopiero konkretny earzywnik. Do tego truskawkowe pole i kurniczek w przygotowaniu. Ale super, naprawdę. Miłego weekendu.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
popcorn 15:36, 23 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Miłego!


Padam na twarz. Pobudka 5.30, do rodziców, posprzątać resztę, przywieźć kolejne graty i resztę roślin. Na szczęście nic więcej nie zostało. Kilka cisów posadziłam by zrobic ekran za domem. Ice dance dosadziłam do innych. Nie mam siły podlać. Rozrzuciłam trawę w ramach ściółki. Odkurzanie. Obiad. MM jechać po kury... Yyyy
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies