Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród zacząć czas.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zacząć czas.

Magara 23:19, 28 lut 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6701
MartaCho napisał(a)
Właśnie sprawdzam dość regularnie na ich stronie i nie mają tych półksiężyców w ofercie. Nawet kiedyś napisałam do nich w ich sprawie, ale bez odpowiedzi. Był moment, że w ogóle mieli tak mały asortyment, że sądziłam, że się zamykają. Teraz jest znowu większa oferta różnych szpadli i innych narzędzi, ale półksiężyca brak.


Też tak szukałam u nich jesienią, podobne mam doświadczenia, też zero kontaktu, dlatego odpuściłam i kupiłam inny.
Romanikowy to chyba Agatorek kupiła ostatnią sztukę na świecie
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Rojodziejowa 00:14, 29 lut 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8593
Też przewaliłam cały internet w poszukiwaniu tego ustrojstwa. Niestety bezskutecznie.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
MartaCho 07:46, 29 lut 2024

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2181
LIDKA napisał(a)
No więc:
Nadrobiłam wątek.
Przypomniałam sobie po co były przesadzone klony i plan na rabaty przy tarasie.


Działałaś już coś z donicą?


I:
Zapowiadam Ci że w tym sezonie będę co 3 dni Cię molestowała o fotki i tzw szerokie kadry.
Masz pięknie, dorodne roślny, dużo gatunków i niemiłosiernie żałujesz fotografii, co zauważają też inne dziewczyny.

I mam pytanko, czy tam gdzie drenaż ma być brzozowy zagajnik?


Bardzo Ci Liduś dziękuję za miłe słowa! To prawda, że bardzo mało zdjęć wrzucam i ogólnie jestem częściej u Was na O. niż u siebie Mea culpa, mea culpa... ALE cały czas mam wrażenie, że to, co mam nie jest dość dobre, żeby tu wrzucać, w porównaniu z Waszymi tiptop ogrodami zwłaszcza Dlatego wolę zbliżenia niż szerokie kadry. Miejmy nadzieję, że mi się odmieni. Możemy się umówić na raz w tygodniu, a nie co trzy dni, plissss?

Status donic: wiem, z czego będą robione i kto je będzie robił. Milowy krok, prawda? Mężaty jednak twierdzi, że najpierw chce zadaszenie tarasu zrobić, bo faktycznie nie da się latem na nim wysiedzieć. Ma być u nas w lipcu na tydzień siostra jego, więc może faktycznie coś podziała, żeby było, jak przyjadą.

Poniżej wrzucam plan na zachodnią rabatę- tam jest właśnie ten pożal-się-Boże-drenaż, po lewej przesadzone trzy klony i tak, jak piszesz, po prawej mają być brzózki. To jest priorytetowa dla mnie rabata- niech te drzewa już rosną i czem prędzej (za 3- 4 lata?) zasłonią widok na sąsiedni blok.

____________________
Marta Ogród zacząć czas
LIDKA 08:08, 29 lut 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7194
To nie czekaj a sadź te brzozy.
Też mi góruje nad działką dom w budowie. 6 okien na moją stronę.
Na szczęście parterowy.

Liczę że moje tuje i buki przesłonią ten dom.
Tylko sie martwię że ich ocienię i jak bedą mieć pretensje to będę musiała ciąć żywopłot i drzewa.

Za te obiecane fotki będę Cię trzymać za słowo. Jesteś zbyt krytyczna w stosunku do siebie.

Masz ładnie, robisz z planem i widać że ogród się odwdzięcza.

Ja też nie mam idealnie. Same zwykłe rośliny bez rarytasów.
Oj....sorry. jeden mam co nie spotkałam na O. To taki kwiatuszek inkarwilla.

Wątek jest takim ogrodowym pamiętnikiem.

Jeden choć raz zrób zestawienia rabat przed i po, a sama zobaczysz jak dużo osiągnełaś i nabierzesz ogrodniczej pewności siebie.

Twoja ogrodowa kibicka L.

P.s.
Do Mart mam w życiu szczęście.
Mama, szefowa, kumpelka. Same świetne babki.

____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
MartaCho 08:41, 29 lut 2024

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2181
Jakbym mogła, to bym Cię uściskała teraz! Przesyłam więc wirtualnie! Cmok!

____________________
Marta Ogród zacząć czas
DariaB 13:08, 29 lut 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
MartaCho napisał(a)
Właśnie sprawdzam dość regularnie na ich stronie i nie mają tych półksiężyców w ofercie. Nawet kiedyś napisałam do nich w ich sprawie, ale bez odpowiedzi. Był moment, że w ogóle mieli tak mały asortyment, że sądziłam, że się zamykają. Teraz jest znowu większa oferta różnych szpadli i innych narzędzi, ale półksiężyca brak.

Też wczoraj szukałam noża do kancików u nich i się rozczarowałam Ogólnie mają całkiem tanie te narzędzia.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
DariaB 13:12, 29 lut 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Podpisuje się pod tym co Lidka napisała Też mam niedosyt Twoich fotek i jesteś zbyt krytyczna wobec siebie. Mam do ciebie niedaleko, może Cię kiedyś odwiedzę i wtedy się napatrzę i zrobię fotki haha. Ten projekcik to profesjonalizmem powiał!
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
MartaCho 13:34, 29 lut 2024

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2181
Zapraszam Cię bardzo serdecznie! Z Asią Rojo umawiamy się już chyba dwa lata, miejmy nadzieję, że w tym roku uda się spotkać! Fotki ocenzuruję, hahah

Projekt profeska, bo od koleżanki- dawniej z O., teraz jest tylko na IG, tej, która to modny ogród ma Żeby tylko udało się go zrealizować, to byłoby wspaniale!


____________________
Marta Ogród zacząć czas
DariaB 14:32, 29 lut 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
MartaCho napisał(a)
Zapraszam Cię bardzo serdecznie! Z Asią Rojo umawiamy się już chyba dwa lata, miejmy nadzieję, że w tym roku uda się spotkać! Fotki ocenzuruję, hahah

Projekt profeska, bo od koleżanki- dawniej z O., teraz jest tylko na IG, tej, która to modny ogród ma Żeby tylko udało się go zrealizować, to byłoby wspaniale!



To ja może razem z Asią przyjadę bo mam po drodze do niej też, a później Wy do mnie
A co tam masz za roślinki w tym projekcie?
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Magara 22:46, 29 lut 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6701
I ja się podpisuję pod tym co Lidka napisała
Szczególnie porównania przed/po dają powera
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies