Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród zacząć czas.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zacząć czas.

Rojodziejowa 12:48, 03 mar 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8413
MartaCho napisał(a)
Tak, potwierdzam, właśnie o ten ogród chodzi. Jest taki typowy z czasów wczesnego O., tak bym to określiła- dużo bukszpanów, formowanych nasadzeń.

A z Małopolski to nie tylko te trzy wątki, które wymieniłam. Oczywiście, jeszcze na pewno Sylwia i Madzia i Iwonka i dawniej Agania, ale niestety dawno już nie zagląda. I na pewno o kimś jeszcze zapomniałam
Z lubuskiego hmmm, może Joku?


Jeszcze jest Paweł z N-ce garden (ostatnio nie może dotrzeć na O) i Ania z Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
MartaCho 14:54, 05 kwi 2024

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Hejka!
Obiecałam być tu częściej w tym roku, a wyszło znowu jak zwykle.

Zgodnie z ludowymi wierzeniami, że rok przestępny jest pechowy, marzec był u nas niestety obfity w złe wiadomości- dlatego albo nie było weny, albo czasu na pisanie. Powoli wychodzimy na prostą.

U Was jestem na bieżąco, bo przy tych stresach, lektura Waszych postów to wspaniała, odprężająca odskocznia.
I tak to przed świętami wyjątkowo gładko poszło mycie okien dzięki różowej i żółtej ściereczce
Pozytywnie zazdroszczę pojawiających się tu i tam zadaszeń i pergol!
Próbuję podziałać z wysiewami, ale Dziewczyny weszłyście w tym temacie na taki level, że hoho!

Specjalnie dla Olicmanolci zaś mam polecajkę na nie tylko codzienne, ale i całodzienne bycie podłóg
____________________
Marta Ogród zacząć czas
MartaCho 14:57, 05 kwi 2024

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
A to moja wiosna, wyjątkowo rozpędzona w tym roku:


Lilaki wyjątkowo wyrywne:


Donicowo:


A pod sosnami- będzie dużo konwalii w tym roku. A ten dzwoneczek z kropeczkami, to co to takiego?
____________________
Marta Ogród zacząć czas
anuska2507 15:53, 05 kwi 2024


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2568
Fajnie, że znowu jesteś!
Wiosna zaawansowana i kolorowa
Pokazuj, co tam wysiałaś
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
Rojodziejowa 15:59, 05 kwi 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8413
Haha jakie fajne ciapy

A kwiatuszek to śnieżyca - google powiedział
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
MartaCho 17:18, 05 kwi 2024

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
No przecież! Co raz zapominam o tej funkcji w google
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Basieksp 17:43, 05 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10213
Paputki ciekawe, funkcjonale Tylko ja widzę mały problem, bo ja teraz mam w planach zmienić wszystkie, no prawie wszystkie prace domowe na ogrodowe paputkom przyjżę się w późno jesienne dni a teraz podziwiam liliaki, no pięknie, tak już ładnie rozwinięte
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Patrycja_KG_Lu 21:04, 05 kwi 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2655
To truskawki czy poziomki już Ci kwitną?
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Magara 22:35, 05 kwi 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Marta, fajnie, że jesteś znowu
Chociaż jesteś kolejną osobą, która mnie "swoją" wiosną dobija
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
MartaCho 08:41, 06 kwi 2024

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Basieksp napisał(a)
Paputki ciekawe, funkcjonale Tylko ja widzę mały problem, bo ja teraz mam w planach zmienić wszystkie, no prawie wszystkie prace domowe na ogrodowe paputkom przyjżę się w późno jesienne dni a teraz podziwiam liliaki, no pięknie, tak już ładnie rozwinięte


O ja też teraz preferuję te ogrodowe, jasna sprawa, ale te są fajne, jak na przykład pies nanosi trochę pyłu czy piasku i na ciemnej podłodze widać ślady łap. Sunę wtedy po podłodze jak na łyżwach i już nie widzę tego brudu
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies