Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród zacząć czas.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zacząć czas.

Ostaszewska 12:01, 16 wrz 2019

Dołączył: 16 wrz 2019
Posty: 3
MartaCho napisał(a)
Dzięki Kochana za dobre słowo!
Jakie zajęcia dodatkowe u Was wchodzą w grę? U nas króluje basen...


Ja wysłałam dzieci na kursy programowania w szkole Giganci Programowania. Są bardzo zadowolone
Toszka 12:06, 16 wrz 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Agania napisał(a)
To prawda z tym podłożem ja z początku jak napisałam, że dwa lata przygotowywałam podłoże pod wrzosowisko to myślalam, że mnie wyśmieją, ale teraz wrzosy mają takie środowisko jak w lesie, w którym rosną naturalnie

Przykładałam się na poważnie teraz mogę powiedzieć, że to procentuje, pomału Marta rabata za rabatą


Aganiu, ja 3 lata szykowałam kwaśną rabatę. Sporą, wyniesioną. Sama próchnica. Bez grama torfu. Wszystko się macerowało i pracowało. Po 3 latach osiadło dobre 60cm.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
MartaCho 13:41, 16 wrz 2019

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2148
Toszka napisał(a)


Aganiu, ja 3 lata szykowałam kwaśną rabatę. Sporą, wyniesioną. Sama próchnica. Bez grama torfu. Wszystko się macerowało i pracowało. Po 3 latach osiadło dobre 60cm.


Podziwiam za wytrwałość i ogrom wiedzy, jaką posiadacie oraz świadomość, co jest roślinom szczególnie potrzebne. To naprawdę wspaniałe, że zwyczajnie chce Wam się też tutaj być i dzielić się wiedzą! Z każdym postem cieszę się, że mogłam Was "poznać"
____________________
Marta Ogród zacząć czas
MartaCho 13:48, 16 wrz 2019

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2148
Ostaszewska napisał(a)


Ja wysłałam dzieci na kursy programowania w szkole Giganci Programowania. Są bardzo zadowolone


Bardzo fajnie ich oferta wygląda. U nas szkoła oferuje zajęcia dodatkowe z robotyki i programowania, ale miejsc jest tylko dla czterech osób z klasy, więc zobaczymy, czy się dostaniemy.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Agania 20:55, 16 wrz 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
To ja też trzymam kciuki za przyszłych programistów

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:59, 16 wrz 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Toszka napisał(a)


Aganiu, ja 3 lata szykowałam kwaśną rabatę. Sporą, wyniesioną. Sama próchnica. Bez grama torfu. Wszystko się macerowało i pracowało. Po 3 latach osiadło dobre 60cm.

To jesteś lepsza ode mnie...a tak omijając temat tego urobku u mnie też są rabaty, które sobie nawiozłam, bo przy 3000 m2 nie dałabym rady z tym przekopywaniem po całości tej gliny

Martuś jak masz skąd to usypuj
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Ostaszewska 17:49, 17 wrz 2019

Dołączył: 16 wrz 2019
Posty: 3
Agania napisał(a)
To ja też trzymam kciuki za przyszłych programistów



Dziękujemy
Ostaszewska 17:50, 17 wrz 2019

Dołączył: 16 wrz 2019
Posty: 3
MartaCho napisał(a)


Bardzo fajnie ich oferta wygląda. U nas szkoła oferuje zajęcia dodatkowe z robotyki i programowania, ale miejsc jest tylko dla czterech osób z klasy, więc zobaczymy, czy się dostaniemy.


Bardzo fajnie też prowadzą zajęcia, więc szczerze polecam
Toszka 21:22, 17 wrz 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Marto, a w której klasie masz dziecko. Bo są bezpłatne warsztaty on line dla 7-8 klasy do Olimpiady Informatycznej Juniorów.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
MartaCho 08:54, 18 wrz 2019

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2148
Starsza córka jest w 6 klasie, a młodsza w 1. dopiero

Ta młodsza jest zresztą moim wiernym towarzyszem przy pracach ogrodowych Siedzi sobie na przykład na schodach przed domem i czyta na głos, żeby mi było miło. Albo wrzuca grudy ziemi do wiaderka i rozdrabnia je bambusami. Ma też swoją krótką motyczkę, ale zapału na krótko jak na razie wystarcza. Ostatnio ulubioną zabawą jest wybieranie z przekopywanej przeze mnie ziemi dżdżownic i przenoszenie je na rabatę obok Starsza córcia odsuwa się z obrzydzeniem, a młodsza w rękawicach ogrodniczych zasuwa, bierze je na rękę, przenosi, a potem znowu tylko czai się, kiedy jakaś dżdżowniczka się pojawi, a jest ich dość sporo
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies