Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród zacząć czas.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zacząć czas.

eVka 10:22, 19 sie 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Przybiegłam do Ciebie
Ale masz tego perukowca, toż to potwór! Mojego wyprowadzam na pniu na drzewko a drugi limonkowy ma formę krzaczastą.
Bardzo mi się podoba ta połać trawnika z początku wątku, mimo, że mało rabat, jest taki sielski ale na pewno z nowymi rabatami będzie jeszcze ładniej
____________________
andzia458 10:04, 26 sie 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Perukowiec taki, że szczęka opada.
Swojego oczywiście przesadziłam, bo patrząc na Twoje zdjęcia, mocno przegięłam z odległościami.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
Magda70 10:16, 26 sie 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Rozplenice mają kotki? szok...moje milczą jak zaklęte!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
MartaCho 11:23, 26 sie 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
effka napisał(a)
Przybiegłam do Ciebie
Ale masz tego perukowca, toż to potwór! Mojego wyprowadzam na pniu na drzewko a drugi limonkowy ma formę krzaczastą.
Bardzo mi się podoba ta połać trawnika z początku wątku, mimo, że mało rabat, jest taki sielski ale na pewno z nowymi rabatami będzie jeszcze ładniej


Bardzo dziękuję! Ten trawnik to oczko w głowie mojego męża Teraz po upałach nie wygląda już tak okazale, ale i tak się trzyma.
Pieląc raz po raz rabaty stwierdzam, że nie do końca sprawiedliwie podzieliliśmy się pracą w ogródku - ja rabaty, on trawnik, ale co tam. Niech już tak będzie. Każdy ma to, co lubi
____________________
Marta Ogród zacząć czas
MartaCho 11:33, 26 sie 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
andzia458 napisał(a)
Perukowiec taki, że szczęka opada.
Swojego oczywiście przesadziłam, bo patrząc na Twoje zdjęcia, mocno przegięłam z odległościami.


Oj tak, jest dorodny. Będziemy go podcinać znowu, ale najbardziej to by się przydała całkiem nowa miejscówka, bo tam zasłania rodzicom całe okno. Co ma też plus- daje cień. Nie wiem tylko, czy takiego wielkiego uda się przenieść, czy ciężki sprzęt musiałby wjechać.

Znalazłam zdjęcie z 2017 roku. Perukowca before i after Rabata bez składu i ładu oczywiście, bez dzisiejszej wiedzy, prosimy nie patrzeć Ale perukowiec- w tle na samym końcu- dał czadu

____________________
Marta Ogród zacząć czas
makadamia 14:50, 26 sie 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Magda70 napisał(a)
Rozplenice mają kotki? szok...moje milczą jak zaklęte!


Moje też
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
MartaCho 08:17, 28 sie 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
makadamia napisał(a)


Moje też


Asiu, Magda,
fajowo, że do mnie wpadłyście
Wychodzi na to, że wyjątkowo nierówno różne rejony w tym sezonie kwitną.
Moje rozplenice teraz już w pełnej okazałości, nawet gracek wypuszcza już pierwsze kićki. A rudbekia już zaczyna przekwitać.



____________________
Marta Ogród zacząć czas
andzia458 21:53, 28 sie 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Fajne to zestawienie powyżej.
Ciekawe,czy i u mnie po trzech latach perukowiec będzie takim pięknym okazem...
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
Margerytka40 21:57, 28 sie 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
MartaCho napisał(a)


Asiu, Magda,
fajowo, że do mnie wpadłyście
Wychodzi na to, że wyjątkowo nierówno różne rejony w tym sezonie kwitną.
Moje rozplenice teraz już w pełnej okazałości, nawet gracek wypuszcza już pierwsze kićki. A rudbekia już zaczyna przekwitać.





Ja mam takie rozplenice co już od 2 tygodni mają koty ale i takie, którym dopiero się pokazują
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Helen 22:04, 28 sie 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Marta, pokaż szersze kadry
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies