Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród zacząć czas.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zacząć czas.

MiluniaB 10:14, 27 lip 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3385
MartaCho napisał(a)
Też mam wrażenie, że jakaś taka wyjątkowo ładna ta Duśka nam się trafiła , ale może to tak jak dziećmi- własne najpiękniejsze
Fascynują ją pszczoły i motyle. Próbuje złapać, ale jeszcze się nie udało- przynajmniej nic jej jeszcze nie użądliło

Zdjęcie katalogowe - najpiękniejszy kwiatuszek

Trawy szybko się rozrosły, rabaty nabrały masy, stipa jak to stipa się pokłada - u mnie związana
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
MartaCho 11:23, 27 lip 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2093
Dzięki Milunia, fajnie, że wpadłaś i do mnie!
Twój patent z wiązanymi stipami bardzo mi się podoba- na pewno zastosuję u siebie też.
Wczoraj na tej rabacie przy podjeździe zrobiłam przedszkole stipowe- poprzesadzałam siewki tu i tam- jak zmężnieją, będzie pięknie.
Z drugiej strony zauważyłam, że Duśka ich zupełnie nie zauważa i niestety depcze, więc nie wiem, ile ich ostatecznie się tam ostanie
____________________
Marta Ogród zacząć czas
MiluniaB 13:01, 27 lip 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3385
U mnie też sporo siewek stipy. Większość z nich do wywalenia, bo za dużo by ich było i trochę szkoda mi ich - zastanawiam się czy do doniczek nie przesadzić i obdarować znajomych
Dobrze, że przesadziłaś młode siwki, bo stipa nie lubi przesadzania i nie znosi dzielenia.

Duśka piękny pies, a na tle tych jeżówek gwiazda Prawda, że można mieć ogród i psa - psy To cała radość U mnie zwierzyniec się powiększył. mam dwa psy, cztery kota i jeża. Wszyscy się dobrze czują i znajdują w ogrodzie bezpieczne miejsce
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
MartaCho 13:14, 27 lip 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2093
MiluniaB napisał(a)
U mnie też sporo siewek stipy. Większość z nich do wywalenia, bo za dużo by ich było i trochę szkoda mi ich - zastanawiam się czy do doniczek nie przesadzić i obdarować znajomych
Dobrze, że przesadziłaś młode siwki, bo stipa nie lubi przesadzania i nie znosi dzielenia.

Duśka piękny pies, a na tle tych jeżówek gwiazda Prawda, że można mieć ogród i psa - psy To cała radość U mnie zwierzyniec się powiększył. mam dwa psy, cztery kota i jeża. Wszyscy się dobrze czują i znajdują w ogrodzie bezpieczne miejsce


Faktycznie Wam się rodzinka powiększyła mocno Też mieliśmy jeża, ale w tym roku go u nas nie widziałam, możliwe, że przez psa się wyprowadził.
Gdzieś blisko mieszka na pewno nietoperz, bo często wieczorami lata nad ogrodem.
Też się martwiłam, co będzie z ogrodem, jak pojawił się pies, ale jest wszystko w porządku- tylko polecam
Bałam się trochę o cisy, bo są ponoć bardzo trujące dla zwierząt, ale nie zamienialiśmy ich na inne rośliny i widać, że jej w ogóle nie interesują. Najczęściej to czosnki główkowate mi wyrywa z ziemi i obgryza łodygi i cebulki Widzi, że pani plewi, to ona też chętnie pomoże Jak chce się malinami poczęstować, to czasem całą gałązkę z krzaka odgryza, ale one rosną tak gęsto, że się wcale nie gniewam
____________________
Marta Ogród zacząć czas
MiluniaB 17:27, 02 sie 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3385
Hi hi i jak tych naszych stworów nie kochać
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
MartaCho 08:13, 03 sie 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2093
Basia prosiła o aktualne fotki frontowej, więc ślę moje widoczki o poranku



____________________
Marta Ogród zacząć czas
MartaCho 08:20, 03 sie 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2093
Zeszły tydzień miałam luźniejszy, gdyż dziewczynki były z moimi siostrami w górach i miałam ogromne plany, ile to uda mi się zrobić w ogrodzie. Upały to zweryfikowały niestety i lista moich "to do's" niewiele się skróciła
Chociaż kancik na froncie przy grabach udało się ogarnąć i zrobił się porządeczek.
Przed z Gwiazdą Drugiego Planu:

Po:
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Rojodziejowa 08:41, 03 sie 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8099
MartaCho napisał(a)
Zeszły tydzień miałam luźniejszy, gdyż dziewczynki były z moimi siostrami w górach i miałam ogromne plany, ile to uda mi się zrobić w ogrodzie. Upały to zweryfikowały niestety i lista moich "to do's" niewiele się skróciła
Chociaż kancik na froncie przy grabach udało się ogarnąć i zrobił się porządeczek.
Przed z Gwiazdą Drugiego Planu:

Po:

Piękny kancik!
A Duśka pomaga widzę
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
MartaCho 09:49, 03 sie 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2093
No klaro Zawsze mogę na nią liczyć

____________________
Marta Ogród zacząć czas
Dorii 11:40, 03 sie 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Ale masz pomocnika
Kancik super, tylko dlaczego za grabami?
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies