Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród zacząć czas.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zacząć czas.

Dragonka 09:28, 23 lip 2021


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190

No ale z kimś na pewno Przyznaj się

Asiu, kurczę no właśnie z nikim nie wojuję Ja mam tak jak faceci- jak coś mam do kogoś, to lewy prosty, i sprawę uważam za załatwioną, możemy sie dalej kolegować

Marta,


Miód na serce, że tak piszecie, bo akurat wczoraj mąż kosił trawę i pyta:
- Co to za fioletowe chwasty masz między tymi żółtymi kwiatami? Wrrrr...

Nie wiem, o co się teraz bardziej obrazić- że nazwał werbenę chwastem, czy że limki są żółte?


widzę,że nasi eMowie w jednej szkole nauki pobierali haha. Mój notorycznie kosi mi bluszcz przy płocie, który z takim trudem staram się tam zadomowić.. Na moją rabatę z werbeną przy wejściu się krzywi, pokazał palcem jak się zachwycałam jaka piękna- to badziewie? eee tamto żółte co kiedyś posiałaś było ładniejsze( cytrynowe aksamitki giganty metrowe to były). Hortensji w ogóle nie zawuaża
No ale powiedz mu, że kolegium ogrodowiskowe następnym razem mu soli na język nasypie za nazwanie werbenek ukochanych 'chwastami'
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Dorii 10:14, 23 lip 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
MartaCho napisał(a)


Miód na serce, że tak piszecie, bo akurat wczoraj mąż kosił trawę i pyta:
- Co to za fioletowe chwasty masz między tymi żółtymi kwiatami? Wrrrr...

Nie wiem, o co się teraz bardziej obrazić- że nazwał werbenę chwastem, czy że limki są żółte?

Hehe, może twój M tak jak mój brat ma problem z artykułowaniem pochwał.
Jak chciał powiedzieć że ładnie wyglądam to stwierdzał 'ale się wypindrzyłaś'
A co do kolorów to nie wymagają od faceta aby je rozpoznawał i potrafił nazwać. Kremowe czy limonkowe jest zdecydowanie za trudne.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Rojodziejowa 10:57, 23 lip 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8437
MartaCho napisał(a)


Albo zawsze możesz zacząć

Nie wiem, jak bardzo bliski to Twój znajomy, Asiu, ale szczerze Ci powiem, że jakiś czas temu zablokowałam sobie jego posty, bo poziom niezadowolenia z absolutnie wszystkiego już mnie dołował. A tak- myk i znowu jest pięknie tu, gdzie mieszkam


Ma chyba zdecydowanie za dużo czasu - wszędzie szuka dziury, no i bardzo często jak złapie fazę, to się naczyta na dany temat i mu się wydaje, że przez to już jest najmądrzejszy w danym temacie. Nie jest to bardzo bliski znajomy - raczej znajomy męża z czasów studiów. Taki trochę człowiek - absurd

____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
MartaCho 11:05, 23 lip 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Dragonka napisał(a)


widzę,że nasi eMowie w jednej szkole nauki pobierali haha. Mój notorycznie kosi mi bluszcz przy płocie, który z takim trudem staram się tam zadomowić.. Na moją rabatę z werbeną przy wejściu się krzywi, pokazał palcem jak się zachwycałam jaka piękna- to badziewie? eee tamto żółte co kiedyś posiałaś było ładniejsze( cytrynowe aksamitki giganty metrowe to były). Hortensji w ogóle nie zawuaża
No ale powiedz mu, że kolegium ogrodowiskowe następnym razem mu soli na język nasypie za nazwanie werbenek ukochanych 'chwastami'


Przekażę na pewno, że kolegium grozi palcem
Te jego teksty to mi podcinają skrzydła czasem, naprawdę.
Ale Wy dodajecie, więc jest równowaga
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Rojodziejowa 11:11, 23 lip 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8437
Wiekszość mężczyzn takich co to od razu ogrodowo „nie czują”, to doceniają ze sporym opóźnieniem… widzę to po moim.

____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
MartaCho 11:15, 23 lip 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Dorii napisał(a)

Hehe, może twój M tak jak mój brat ma problem z artykułowaniem pochwał.
Jak chciał powiedzieć że ładnie wyglądam to stwierdzał 'ale się wypindrzyłaś'
A co do kolorów to nie wymagają od faceta aby je rozpoznawał i potrafił nazwać. Kremowe czy limonkowe jest zdecydowanie za trudne.


Nie, nie, tam na koniec jeszcze była chyba "beznadzieja" czy coś w ten deseń dodane, czego staram się nie pamiętać. Nie chciał- niestety- przekazać komplementu
Może kiedyś jednak doceni. Zobaczymy.

Odnośnie kolorów masz 100% racji
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Dorii 11:52, 23 lip 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Na pewno się przekona, tylko musi pochwalić jakiś facet, najlepiej lubiany przez niego bądź poważany.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Agatorek 18:33, 23 lip 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13174
MartaCho napisał(a)


Miód na serce, że tak piszecie, bo akurat wczoraj mąż kosił trawę i pyta:
- Co to za fioletowe chwasty masz między tymi żółtymi kwiatami? Wrrrr...

Nie wiem, o co się teraz bardziej obrazić- że nazwał werbenę chwastem, czy że limki są żółte?


Hahaha .

Mój stwierdził, że może nawet pomógłby mi z pieleniem, ale nie wie, który to chwast, a który nie
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Alija 22:15, 25 lip 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
MartaCho napisał(a)
Też mam wrażenie, że jakaś taka wyjątkowo ładna ta Duśka nam się trafiła , ale może to tak jak dziećmi- własne najpiękniejsze
Fascynują ją pszczoły i motyle. Próbuje złapać, ale jeszcze się nie udało- przynajmniej nic jej jeszcze nie użądliło


Marta, pięknie u Ciebie. Rabaty wypielęgnowane, eleganckie, super.
A psiunia romantyczka wśród tych jeżówek urocza.
Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Dragonka 08:58, 27 lip 2021


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Marta, pokaż swoją rabatkę przy wejściu na działkę, tą taką kwadratową, gdzie masz hortki i rośliny tak po skosie sadzone. Ostatnie zdjęcie z połowy lipca, to chyba już się trochę rozrosło? Ciekawa jestem jak tam teraz jest - bo bardzo mi się pdoobała.
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies