Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród zacząć czas.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zacząć czas.

MartaCho 14:58, 24 sie 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2093
Tak, dokładnie- zbuntowana nastolatka
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Basieksp 15:45, 24 sie 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9999
Też mam piesie w podobnym wieku, kilka miesięcy starsza w te upały strasznie leniwa jest, ale ostatnio pod choinkami dziury kopie, chyba chłodu szuka
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
iwona_d 16:04, 24 sie 2022

Dołączył: 05 sty 2018
Posty: 216
Cześć,
Wątek krótki, więc przeczytałam cały i będę dalej podglądać i podziwiać. Naprawdę tworzysz śliczne kompozycje.
Agatorek 16:08, 24 sie 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Pięknie na rabatach! Hortki, werbeny, rozchodniki, derenie ❤️


MartaCho napisał(a)
Z kompozycji donicowej z zeszłego roku, wsadziłam hibiskusy na rabatę- ostał się niestety tylko jeden- drugi miał ładniejszy pokrój, ale psica się nim zajęła, jak nas chwilę dłużej nie było



Środa minie, tydzień ginie! Coraz bliżej weekendu, więc miłego dnia Wam życzę



Życz mi opadów deszczu, coś mnie omija ostatnio .

W zeszłym roku Venus połamała mi hibiskusa bagiennego, miał ponad metr. Prawie nic z niego nie zostało. W tym roku ładnie puścił od korzeni i nawet będzie kwitł, więc jeśli masz jeszcze co zbierać z tego swojego, to wsadź go do ziemi.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
MartaCho 16:46, 24 sie 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2093
Niestety za długo leżał na trawie wyciągnięty z ziemi zanim wróciliśmy. Już go uwsteczniłam. Może faktycznie niepotrzebnie.

Chyba nawet pamietam zdjęcia Twojego hibiskusa bagiennego- wielkie malinowe kwiaty, prawda? Dobrze, że go odratowałaś!

Dmucham na chmury, niech wreszcie i do Ciebie przyjdą! Bo jest radość jak pada… Spróbuj jeszcze metody zaklinania deszczu wspominanej wiosną- jakieś mycie auta, czy choć jednego okna
____________________
Marta Ogród zacząć czas
MartaCho 16:50, 24 sie 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2093
Basieksp napisał(a)
Też mam piesie w podobnym wieku, kilka miesięcy starsza w te upały strasznie leniwa jest, ale ostatnio pod choinkami dziury kopie, chyba chłodu szuka


Basiu,
Nasza tak samo- ciężkie te upały dla naszych sierściuchów są- na zewnątrz od razu cienia szuka, a najchętniej całymi dniami na zimnych płytkach w domu leży. Jak teraz ściągam darń, to bardzo chętnie też na świeżo przekopanej ziemi się kładzie! i zadowolona, że pańci pomogła
____________________
Marta Ogród zacząć czas
MartaCho 16:50, 24 sie 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2093
iwona_d napisał(a)
Cześć,
Wątek krótki, więc przeczytałam cały i będę dalej podglądać i podziwiać. Naprawdę tworzysz śliczne kompozycje.


Bardzo Ci dziękuję i czekamy na Twój wątek
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Agatorek 17:43, 24 sie 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Marta, on sam się odratował, po prostu go nie wykopałam od razu, a później nie było mi po drodze do niego i tak se przetrwał . Tak, to ten z wielkimi kwiatami w cudnym kolorze. Jak tylko zakwitnie, to go pokażę.

Jeśli Twój był wyciągnięty z ziemi i tak leżał kilka dni, to raczej nie było dla niego większych szans. Ja ratowałam wykopywane trawy, ale najdłużej leżały kilka godzin max wyciągnięte z korzeniami (było znacznie chłodniej niż teraz), lub całkowicie na świeżo, wyjmując kępę z pyska Venus, przyłapanej na gorącym uczynku. Większość przetrwała takie zabiegi .

Mycie auta odpada, ale może się jutro skuszę na jedno okno . Więcej nie dam rady w takim upale.
Widziałam gdzieś reklamę robota myjacego okna (nie chodzi mi o myjkę karcher), takiego, co go się umieszcza na szybie i on sobie jeździ. Muszę się zainteresować tym tematem .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
MartaCho 19:17, 24 sie 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2093
O tak, widziałam też to cudo, ale mam mieszane uczucia- jak nie zobaczę, to nie uwierzę jeśli nabędziesz to daj koniecznie znać, jak wrażenia. Karchera mam, nie używam. Wolę ściereczkę Vi….a

Takie rośliny ratowane prosto z pyska też mam- znam to
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Agatorek 22:16, 24 sie 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Marta, karchera do okien też mam, dostałam w prezencie, nawet nie wyjęłam z pudełka .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies