Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród zacząć czas.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zacząć czas.

anuska2507 11:07, 25 sie 2022


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2518
U mnie udało się sprowadzić opady, mimo że okna wciąż czekają na mycie
Ja mam mop parowy i używam go do mycia okien, ale tylko po to, żeby doczyścić zakamarki i szczeliny. Szybę tez muszę wypolerować ściereczką do szkła

Marta, a w ogóle psinka słodka, hortensje piękne, rozchodniki szaleją. Szkoda, że tak mało fotek, bo chętnie popodziwiałabym też szersze kadry
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
mrokasia 12:22, 25 sie 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
Ale piękny ten biały hibiskus!!!
I piesia też urocza choć szkodnica . Tak samo jak moje. Teraz uwzięły się na kopanie dołów pod moim bonsajem, codziennie muszę zakopywać...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
MartaCho 14:38, 25 sie 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2093
mrokasia napisał(a)
Ale piękny ten biały hibiskus!!!
I piesia też urocza choć szkodnica . Tak samo jak moje. Teraz uwzięły się na kopanie dołów pod moim bonsajem, codziennie muszę zakopywać...


Chciałabym, żeby mój hibiskus urósł kiedyś tak pięknie jak ten Twój
Psica macha do Twoich
____________________
Marta Ogród zacząć czas
MartaCho 14:42, 25 sie 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2093
anuska2507 napisał(a)
U mnie udało się sprowadzić opady, mimo że okna wciąż czekają na mycie
Ja mam mop parowy i używam go do mycia okien, ale tylko po to, żeby doczyścić zakamarki i szczeliny. Szybę tez muszę wypolerować ściereczką do szkła

Marta, a w ogóle psinka słodka, hortensje piękne, rozchodniki szaleją. Szkoda, że tak mało fotek, bo chętnie popodziwiałabym też szersze kadry


Moje okna też jeszcze czekają
Dzięki za miłe słowa. Szerszych kadrów z premedytacją jeszcze unikam- na zbliżeniach nie widać tego, co jeszcze do zrobienia (czytaj: kanty), bloku straszydła za ulicą i innych takich, które psują efekt.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Dorii 12:00, 26 sie 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Agatorek napisał(a)
Marta, on sam się odratował, po prostu go nie wykopałam od razu, a później nie było mi po drodze do niego i tak se przetrwał . Tak, to ten z wielkimi kwiatami w cudnym kolorze. Jak tylko zakwitnie, to go pokażę.
[...]

Hibiskus bagienny to inaczej bylinowy. Nie wymagał więc ratowania bo on co roku odbija od ziemi jak to bylina. Z tego co czytałam należy go przycinać na wysokości 10cm nad ziemią. Twój odbijał z zeszłorocznych badyli?
Mój w tym roku nie zakwitnie raczej. Ma dwa marne badylki i mikro paczki, musiałaby być super długa jesień żeby się wyrobił. Chyba ma za mało słońca. Do tego nornica się w tym roku mocno mi ryje w rabacie, między innymi wokół hibiskusa. Mój też ma malinowe kwiaty.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Agatorek 12:46, 26 sie 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Dorii napisał(a)

Hibiskus bagienny to inaczej bylinowy. Nie wymagał więc ratowania bo on co roku odbija od ziemi jak to bylina. Z tego co czytałam należy go przycinać na wysokości 10cm nad ziemią. Twój odbijał z zeszłorocznych badyli?
Mój w tym roku nie zakwitnie raczej. Ma dwa marne badylki i mikro paczki, musiałaby być super długa jesień żeby się wyrobił. Chyba ma za mało słońca. Do tego nornica się w tym roku mocno mi ryje w rabacie, między innymi wokół hibiskusa. Mój też ma malinowe kwiaty.


O, tego nie wiedziałam, bo Venus mi go połamała w tym samym roku, co był posadzony, więc nawet nie wiedziałam, że trzeba go przycinać po zimie .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
beata_m 08:01, 21 wrz 2022


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Hej Marto, u Ciebie widzę też moje klimaty graby, trawska, hortensje ślicznie
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
MartaCho 09:48, 21 wrz 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2093
A dziękuję bardzo! Pozdrawiam!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Martka 19:16, 23 wrz 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Oraz dawno nie było zdjęć 
Agatorek 11:19, 03 paź 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Baaardzo dawno…
Martaaaaa!
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies