Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród zacząć czas.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zacząć czas.

MartaCho 17:37, 28 maj 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2093
Judith napisał(a)
No kurde, a ja właśnie posadziłam zamówione Star Dust... Zawsze mi sie podobał - na zdjęciach, na żywo nie widziałam...


Może u Ciebie będzie miał jakieś ciekawsze towarzystwo niż u mnie i będzie się lepiej prezentował? jak powyżej Justyna napisała- jak ma możliwość oparcia np. o rozplenice, to nie wygląda tak źle U mnie jest sam, tę kocimiętkę za nim muszę przenieść na przód innej rabaty,
Może zamiast eksmitować faktycznie powinnam pomyśleć o towarzystwie dla niego- może z seslerią?
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Judith 17:43, 28 maj 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9599
Ja mam właśnie w towarzystwie seslerii
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
olciamanolcia 19:39, 28 maj 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6793
Judith napisał(a)
Ja mam właśnie w towarzystwie seslerii

Mój Mr Goodbud ma towarzystwo hamelnów i seslerii. Efekty zapewne w przyszłym sezonie bo sadzonki mam małe.
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Magara 00:11, 30 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6374
MartaCho napisał(a)
A to z kolei jest rozchodnik, tylko, że biały Star Dust. Jego nie polecam. Mi się rozłaził i zjadały go ślimaki.

Aż musiałam powiększyć, żeby uwierzyć, że to faktycznie rozchodnik Ale skoro nie polecasz to nie będę się nad nim nadmiernie zastanawiać Niemniej jednak wyguglałam go sobie i coś mi świta, że gdzieś kiedyś taką sadzonkę miałam
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Agatorek 21:18, 30 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Ładny ten bodziszek double jewel. Ciekawy kolor ma , a niby nie przepadam za niebieskim i fioletem. Chociaż werbenę i fiołki bardzo lubię
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
MartaCho 22:51, 30 maj 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2093
Ten bodziszek też kolorystycznie by pasował do tego zestawu, ale ale… choć z bliska jest bardzo fotogeniczny, to nie wiem, czy go mogę Wam polecać, bo strasznie się rozłazi Wygląda, jakby mój pies na nim usiadł
____________________
Marta Ogród zacząć czas
ajka 23:09, 30 maj 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3785
A propo rozchodnika Stardust, chciałam posadzić go rok temu, ale dziewczyny mi go odradziły i chyba dobrze
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Agatorek 23:22, 30 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
MartaCho napisał(a)
Ten bodziszek też kolorystycznie by pasował do tego zestawu, ale ale… choć z bliska jest bardzo fotogeniczny, to nie wiem, czy go mogę Wam polecać, bo strasznie się rozłazi Wygląda, jakby mój pies na nim usiadł


Dobrze, że nie wygląda tak, jak jakby na nim usiadł mój pies. Nic by po nim nie zostało
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Wiolka5_7 07:43, 31 maj 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20325
MartaCho napisał(a)
Ten bodziszek też kolorystycznie by pasował do tego zestawu, ale ale… choć z bliska jest bardzo fotogeniczny, to nie wiem, czy go mogę Wam polecać, bo strasznie się rozłazi Wygląda, jakby mój pies na nim usiadł
ja to się zastanawiam czy to ta odmiana,bo Google pokazuje co innego a bodziszki generalnie tak mają że się rozłażą, trzeba im dać sporo miejsca mi tam to nie przeszkadza bo je uwielbiam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
MartaCho 07:54, 31 maj 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2093
Wiolka5_7 napisał(a)
ja to się zastanawiam czy to ta odmiana,bo Google pokazuje co innego a bodziszki generalnie tak mają że się rozłażą, trzeba im dać sporo miejsca mi tam to nie przeszkadza bo je uwielbiam


Masz rację Wiolu! Napisałam tę nazwę, bo pamiętam, że taką zamawiałam. W zeszłym roku jeszcze nie kwitł, więc ciężko było stwierdzić, czy to to, czy coś innego. Teraz patrzę na stronę sklepu, gdzie kupowałam- te moje są opisane jako Birch Double, a Double Jewel jest biały z fioletowym środkiem... O nie! 5 zł różnicy na jednej sadzonce to trochę sporo jednak za taką pomyłkę. Napiszę do nich w takim razie.
Dzięki za czujność!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies