Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród zacząć czas.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zacząć czas.

Agania 13:40, 10 sie 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
MartaCho napisał(a)

I na koniec ogrodowa szefowa- łobuzowa. Uwielbia róże- bardzo jej niestety smakują!

Piękno i mordeczka do kochania i mizianka, łobuziara ma urzekający wzrok, nic dziwnego, że pancia wszystko wybacza
Mojemu futrzastemu Leosiowi usunęłam drzazgę, łapa spuchła jak rakieta do tenisa, pilnuj szefowej
Ogród bajecznie się rozrasta
Pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
MartaCho 07:36, 24 sie 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2128
Dziękuję Wam bardzo za wszystkie miłe słowa! Dajecie kopa i motywację do dalszych prac, jak nikt inny!

Wczoraj po deszczach ziemia trochę łatwiejsza do przekopywania, więc hurra, hurra, udało się usunąć kolejny kawałek darni pod nową rabatę. W ramach odpoczynku i przerwy udało się też kilka zdjęć na zachodniej cyknąć Graby do obcięcia, oczywiście.






____________________
Marta Ogród zacząć czas
Helen 07:38, 24 sie 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8260
Ale foty zapodałaś, pięknie masz
____________________
Helen - Hortensjowo
MartaCho 07:41, 24 sie 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2128
Z kompozycji donicowej z zeszłego roku, wsadziłam hibiskusy na rabatę- ostał się niestety tylko jeden- drugi miał ładniejszy pokrój, ale psica się nim zajęła, jak nas chwilę dłużej nie było



Środa minie, tydzień ginie! Coraz bliżej weekendu, więc miłego dnia Wam życzę

____________________
Marta Ogród zacząć czas
MartaCho 07:51, 24 sie 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2128
Helen napisał(a)
Ale foty zapodałaś, pięknie masz


Cmok! ❤️
____________________
Marta Ogród zacząć czas
olciamanolcia 08:09, 24 sie 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6871
Ogrodowe ślicznoty Moje klimaty Piękne zestawy Miłej środy
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
MartaCho 08:12, 24 sie 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2128
Tak, patrząc, na Twoje śliczne zdjęcia z wczoraj mnie naszło do robienie zdjęć i u mnie
____________________
Marta Ogród zacząć czas
DariaB 12:26, 24 sie 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 2984
Marta bardzo ładne kompozycje Derenie (to derenie tak?) z rozchodnikiem i werbeną miodzio!
Szefowa cudna, teraz psoci ale miejmy nadzieję, że z tego wyrośnie
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
MartaCho 13:37, 24 sie 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2128
Psica już ma dwa lata, więc wiesz, powinna już się powoli uspokajać
Ogólnie jest grzeczna. Naprawdę nie powinnam narzekać. Lubi róże, to fakt. Lubi też kopać dziury, jak coś w ziemi wyczuje, na przykład kreta Rabata no dig przykryta kartonami nie wchodzi w rachubę, ale poza tym jest ok.

Wyjeżdżając na tydzień na urlop zostawiliśmy ją w domu razem z moją mamą. Niestety nikt z nią wówczas na spacer nie chodził- dla mojej mamy jest zbyt silna, więc jej się zwyczajnie nudziło i tak sobie znalazła zajęcie- to tu coś wykopała, to tam wyrwała

A ten krzew na zdjęciu to dereń, tak, potwierdzam.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
DariaB 13:41, 24 sie 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 2984
Dwa lata to nastolatka Ciekawe co takiego jest w różach, że akurat je tak bardzo lubi.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies