Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

Anda 19:59, 24 lut 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33346
Twoja teściowa, hmm...

Jeśli jest to tak dobre usytuowanie komunikacyjne, to rzeczywiście mąż ma rację. Musielibyście się wyprowadzić na kompletną głuszę.

Bardzo lubię oglądać program "Daleko od miasta". Znasz?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
KasiaLangier 20:09, 24 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Anda napisał(a)
Twoja teściowa, hmm...

Jeśli jest to tak dobre usytuowanie komunikacyjne, to rzeczywiście mąż ma rację. Musielibyście się wyprowadzić na kompletną głuszę.

Bardzo lubię oglądać program "Daleko od miasta". Znasz?


Akurat na Teściową nie mogę narzekać, miałam szczęście, bardzo ją lubię Ostatnio z jednego krzaczka pomidora ba balkonie wyhodowała 56 pomidorów

Niestety mąż ma racje, a mnie trudno się z tym pogodzić...Miejsce naprawdę fajne wynaleźliśmy i przez dwa lata byłam w raju...

Prawie nie oglądam TV, ale program wygląda ciekawie...
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 10:19, 28 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Dziś o poranku padał śnieg, a w nocy było minus 2 i podmarzły moje piękne, nowe ciemierniki w doniczkach. Miały zmrożone listki i kwiaty, co robić, żeby je ratować ?




____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 10:26, 28 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Kupiłam też trochę drobiazgu do donic: stokrotki, bratki, zawilce. Pozazdrościłam Danusi i w weekend miałam uruchamiać kilka donic. A tu taka niespodzianka, śnieg i mróz...

____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 15:41, 28 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Na ryneczku kupiłam krzaczek laurowy, żeby mieć świeże listki do kuchni. Ślicznie puszcza nowe przyrosty

____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
ElaS 16:17, 28 lut 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Anda napisał(a)

Bardzo lubię oglądać program "Daleko od miasta". Znasz?


Pytanie nie do mnie ale program znam, oglądam, bardzo lubię. Jestem jego fanką.
Bohaterami programu są ludzie, którzy zmienili swoje życie, przeprowadzając się daleko od miasta.
Pięknie pokazane malownicze miejsca, ciekawi ludzie, niebanalne aranżacje.
Odpowiada mi też sposób narracji. Spokój i łagodność prowadzącej pani Natalii. Program można oglądać na kanale Domo+.


____________________
Malwowy ogród
KasiaLangier 22:21, 01 mar 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
ElaS napisał(a)


Pytanie nie do mnie ale program znam, oglądam, bardzo lubię. Jestem jego fanką.
Bohaterami programu są ludzie, którzy zmienili swoje życie, przeprowadzając się daleko od miasta.
Pięknie pokazane malownicze miejsca, ciekawi ludzie, niebanalne aranżacje.
Odpowiada mi też sposób narracji. Spokój i łagodność prowadzącej pani Natalii. Program można oglądać na kanale Domo+.




Dzięki Elu, takie miejsca "daleko od miasta" niedługo staną się bardzo ekskluzywne, bo deweloperzy szaleją...
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 22:26, 01 mar 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Pierwszy marca i dla mnie pierwszy dzień wiosny Było ślicznie, słonecznie i ciepło. Rozkwitły krokusy Cały dzień spędziłam w ogrodzie Cięłam i porządkowałam. Rąk nie czuję, ale za to czuję się szczęśliwa
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 22:34, 01 mar 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Z dobrych wieści, to tak jak mówiła Danusia ożyły moje zmrożone ciemierniki
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Ania111 22:35, 01 mar 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
KasiaLangier napisał(a)
Kupiłam też trochę drobiazgu do donic: stokrotki, bratki, zawilce. Pozazdrościłam Danusi i w weekend miałam uruchamiać kilka donic. A tu taka niespodzianka, śnieg i mróz...




Witaj Kasiu .
Jak pięknie
Wiosennie i kolorowo .
Zakupy z całą pewnością można zaliczyć
Do udanych
____________________
Ania Spelnione marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies