Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

ewsyg 20:49, 10 mar 2020


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Kasiu, ładny ten Twój ogród, a teraz przybyły jeszcze dwie śliczne różyczki
Pozdrawiam
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
KasiaLangier 20:56, 10 mar 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
ewsyg napisał(a)
Kasiu, ładny ten Twój ogród, a teraz przybyły jeszcze dwie śliczne różyczki
Pozdrawiam

Różyczkami jestem zachwycona, ciekawe czy się zadomowią
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
mrokasia 21:03, 10 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
O mamo, co ja czytam? Nie wiem, co niektórymi ludźmi kieruje? Współczuję Ci bardzo.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
KasiaLangier 21:08, 10 mar 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
mrokasia napisał(a)
O mamo, co ja czytam? Nie wiem, co niektórymi ludźmi kieruje? Współczuję Ci bardzo.

Dzięki Kasiu, cieplej mi na sercu Zaglądam na Twój wątek, ale ogólnie nie ogarniam ...
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
mrokasia 21:16, 10 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
KasiaLangier napisał(a)

Dzięki Kasiu, cieplej mi na sercu Zaglądam na Twój wątek, ale ogólnie nie ogarniam ...


Kasiu, ja sama nie ogarniam .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gardenarium 22:54, 10 mar 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Najlepszym wyjściem byłby mur, albo szczelny płot na 220cm. Dobrze radzę. Swierki może opryskać środkiem na R. i uschną skoro taki jest charakter.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
mirkaka 07:29, 11 mar 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Ja mam sąsiadów spoko, ale pod moim płotem zbudowali kojec dla wielkiego psa który ujada już 10 lat pod moimi oknami
Trzeba żyć, nie będę się o to z nimi kłócić, najgorsze jak się zacznie, chyba lepiej cicho i spokojnie znosić takie rzeczy.
Myślę że nasadzenia ze świerków są dobre, pamiętaj tylko że to drzewa , więc mogą mu przeszkadzać posadzone zbyt blisko jego płotu, gdybyś chciała je ciąć to musisz sobie zostawić miejsce na chodzenie pod płotem, bo jak będą wchodzić na jego działkę to może zrobić tak jak pisze Danusia
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 07:31, 11 mar 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Danusia pisze o szczelnym płocie, to chyba najlepsze wyjście. Drewniany, szczelny dość wysoki, i tańszy niż mur
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Anda 08:22, 11 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33450
Posłuchaj Danusi. To najlepsze wyjście w takiej sytuacji.

Co do Anny to może będzie pracować w innej stacji. Musiałabyś zmienić przyzwyczajenia, z trójki na coś innego Właśnie doczytałam o tej całej aferze. Niestety, trzeba zmienić stację na lepszą, niezależną.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
TAR 08:46, 11 mar 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7337
Kasia a moze zrób te drewniane panele, ktore ja w sobote bede montowac. Mezaty nie chce sciagac wikliny wiec bedzie je montowal od zewnatrz. Ładnie nas zasłonią, choc ja takiego dekla za plotem nie mam. Moj po prostu jest bezmyslny. I trzeba go wychowac. Ale nie posunalby sie do randapowania moich roslin. Zreszta mam kamery i widze kto łazi, co robi, kto zaglada.

Koszt paneli, listewek, bejcy, srub wyszedł na 41 mb - 1500 zł. A panele na kilka lat wystarcza. Nam sie nie chcialo sadzic tujek i przesadzac krzakow a potem czekac az urosna.

Z sasiadem moze porozmawiaj bez nastawiania sie na najgorsze. Zwróc mu uwage, ze Tobie troche przeszkadzaja te psy i jego łazenie. Jednak nie wszyscy sa az tacy podli. No chyba, ze juz rozmawialiscie i nic z tego.

a takie panele montujemy, moze nie super hiper ale stykna na osłone. potem i tak sprzedajemy:

panele plot

a tu troche lepsze
panele plot 2

zrobic i zaslonic, po co sie niepotrzebnie zadreczac. Osobiscie mam to w nosie czy sie sasiadowi spodobaja, skoro on nie szanuje mojej prywatnosci ja tez nie musze pomagac w jego samozadowoleniu.

____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies