Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

Zakrecona 09:04, 25 wrz 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Asiu, trochę mnie nie było, ale nadrabiam zaległości

No i od razu z pytankiem . Mam jeszcze trochę gnojówki skrzypowej, mogę nią jeszcze podlać byliny i cisy?

Tak jak z pokrzywą 1:10? A pytanie na kiedyś, to gdybym miała duuuużooo gnojówki, to trawnik tez można nią podlać?
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
TAR 09:39, 25 wrz 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7324
inka74 napisał(a)
Tarcia, nie strasz. Ja kotu leję mleka bez laktozy bo ta mała męczydusza mnie zamiałczy. A co jak mój jeżyk zwęszył niedopitki bo ta nie zawsze do końca wypije... holender ;((( Kotka sąsiadkowa gotowego jedzenia nie tyka ale wczoraj złapała u mnie na ogrodzie mysz polną, i to na nowej rabacie!



strasze, bo tak to wyglada, jeze wypija mleko ale serio jest dla nich zabojcze. wszelkie organizacje pomocowe jezom (jezurkowo, nasze jeze, jeżonauci itp.) trabia by w zadnym wypadku nie dawac mleka. pokazuja tez drastyczne czasem zdjecia jak jeze choruja po mleku i czesto na pomoc jest za pozno. u siebie w domowej spizarni na wszelki wypadek mam 3 preparaty w razie znalezienia chorego jeza czy wiewiorki no i dla moich psiakow: baby dog milk, proszek convalescence i rehydration (nawadniajacy)ale jakby co zawsze najpierw podajemy wode. mleko to cichy zabojca. karma kocia niestety uzaleznia ale nie szkodzi. powinno sie podawac surowe mieso drobno krojone i pozwolic jezom na samodzielne zdobywanie pokarmu jak gasienice, dzdzownice i inne glisty
____________________
Ogrod nad bajorkiem
galgAsia 12:24, 25 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Pada deszcz, pada deszcz Dobrze, już się powoli robiło znów sucho...
Co prawda prognozy wskazują, że weekend w plecy , najwyżej trochę w domu posiedzę

Wczoraj ambitnie poszłam do ogrodu, żeby podziałać... Skończyło się na swobodnym spoczywaniu na leżaczku i omiataniu pięknych okoliczności przyrody
Odwiedziły mnie sójki, co się nie wybierają za morze, odwiedził też dzięcioł...

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 12:26, 25 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Słonko trochę było, trochę nie, ale parę zdjątek mam

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 12:31, 25 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 12:34, 25 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 12:36, 25 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
deszczowymaj 14:24, 25 wrz 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
galgAsia napisał(a)


Asik śliczne foto

U mnie też ostatnio jakoś tak krucho z czasem .. i nie mam pojęcia czemu

wyczytałam o pniaku musiałam cofać się srylion stron żeby wiedzieć o co kaman ..porządki jak ta lala
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
galgAsia 14:28, 25 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
TARcia, ja Ci baaardzo dziękuję, że piszesz to wszystko i nas ostrzegasz, bo zrobić krzywdę w dobrej wierze można bardzo łatwo, a i zagubić się w gąszczu sprzecznych informacji nie jest wielką sztuką
Ja tam nie zrobię sama domku, bo zanim skompletuję właściwe narzędzia i materiały, to już wiosna będzie . Zamówiłam domek dla jeża i domek dla nietoperzy Dużo ich lata u nas, niech mają u nas swój dom Tylko pytanie - gdzie i jak powiesić taki domek? są jakieś szczególne wymogi?
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 14:33, 25 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gosiek33 napisał(a)


Zobaczył widać prześwity w buszu i oddech złapał

mrokasia napisał(a)


Bo to jest zaraźliwe .
A na serio - chyba zobaczył jak bardzo na plus zmieniły ten kawałek terenu Wasze działania .

inka74 napisał(a)

Asia - tacie się widocznie podoba co robicie, widzi efekty i że nie jest to tylko na chwilę. Trzeba go ucałować za dobre serducho i ręce dodatkowe do pracy ciężkiej
Tak, myślę, że zobaczył, że to tak bardziej na serio i że to może być ładne Chyba mu się spodobało
Bardzo się z tego cieszę i jestem Mu ogromnie wdzięczna, bo faktycznie, bez Jego pomocy bylibyśmy daleko w polu
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies