Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

antracyt 17:38, 22 sty 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
Rehabilitację masz w bardzo przyjemnych okolicznościach przyrody
Podobnie jak Dziewczyny, cieszy mnie bardzo coraz dłuższy dzień i coraz krótszy czas oczekiwania na wiosnę
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
jolanka 19:11, 22 sty 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kurcze, chora, z kijkami ale sekator umiałaś potrzymać w rękach
Czuję się zawstydzona, że niczego jeszcze nie cięłam. Chyba powinnam, bo w ub roku odpuściłam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
eda 13:27, 23 sty 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Witaj w nowym 2022 roku i życzę wszystkiego co najlepsze a zdrowia i powrotu do sprawności najbardziej zaraz zmieni się powietrze i będzie czuć bliskość wiosny wszyscy czekamy na to Oczar fajne frędzelki i wkradłam się na początek wątku super się ciebie czyta poczucie humoru rozwesela
Napracowałaś się jeszcze popatrzę
Macham
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
galgAsia 13:58, 26 sty 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Magara napisał(a)
57 dni do wiosny
A jeszcze niedawno było 67 Damy radę A Ty się kuruj i ćwicz
P.S. Zerknęłam na prognozę dla mojego regionu - od połowy lutego ma być 5-6 na plusie i słońce O ile się sprawdzi to tylko niecały miesiąc lenistwa został
A dziś już 53
Choć pogoda u mnie beznadziejna, szaro, buro i mokro, jakby to był listopad...
Noga zameldowała, że sobie nie życzy przeciążania więc musiałam zwolnić...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 14:02, 26 sty 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Basieksp napisał(a)
Długość dnia już powolutku poprawia humor jak wychodzę z pracy jest przynajmniej widno, z tego się najbardziej cieszę fajnie, że wystartowałaś z kijkami, teraz będzie już tylko lepiej a za chwilę wiosna
Oj, zamknięcie w domu na kilka tygodni dało mi w kość, już nie mogę się doczekać wiosny Ale muszę uważać z tymi kijkami, bo łatwo można przesadzić.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gruszka_na_w... 14:05, 26 sty 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
galgAsia napisał(a)
A dziś już 53
Choć pogoda u mnie beznadziejna, szaro, buro i mokro, jakby to był listopad...
Noga zameldowała, że sobie nie życzy przeciążania więc musiałam zwolnić...


A mówiłam, żebyś odpuściła te karnawałowe bale.
53 to prawie tuż, tuż. Uważaj na siebie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
galgAsia 14:06, 26 sty 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
antracyt napisał(a)
Rehabilitację masz w bardzo przyjemnych okolicznościach przyrody
Podobnie jak Dziewczyny, cieszy mnie bardzo coraz dłuższy dzień i coraz krótszy czas oczekiwania na wiosnę
Zrobiło się grząsko i ciumka pod nogami, jest trochę mniej przyjemnie, ale zawsze jest nadzieja
W sklepach pojawiły się już podpędzone hiacynty i krokusy . Można tę wiosnę zacząć przywoływać
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 14:11, 26 sty 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
jolanka napisał(a)
Kurcze, chora, z kijkami ale sekator umiałaś potrzymać w rękach
Czuję się zawstydzona, że niczego jeszcze nie cięłam. Chyba powinnam, bo w ub roku odpuściłam
Jola, ja trochę spanikowałam, że mi klony będą płakać, bo tu u mnie temperatury raczej wyższe niż niższe . I dlatego się rzuciłam na sekator
Ale i tak większe cięcie jeszcze przede mną . Więc nie masz powodów do wstydu
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 14:13, 26 sty 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
eda napisał(a)
Witaj w nowym 2022 roku i życzę wszystkiego co najlepsze a zdrowia i powrotu do sprawności najbardziej zaraz zmieni się powietrze i będzie czuć bliskość wiosny wszyscy czekamy na to Oczar fajne frędzelki i wkradłam się na początek wątku super się ciebie czyta poczucie humoru rozwesela
Napracowałaś się jeszcze popatrzę
Macham
Witaj, jak miło Cię gościć
Do tej pory tylko się mijałyśmy, to tu, to tam.
Cieszę się, że lektura wątku sprawia Ci przyjemność Zapraszam do dalszej lektury
Macham zwrotnie
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 14:16, 26 sty 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


A mówiłam, żebyś odpuściła te karnawałowe bale.
53 to prawie tuż, tuż. Uważaj na siebie.
No mówiłaś, mówiłaś...
Może po prostu nie powinnam robić podbiegów
Teraz tylko chodzę, po płaskim i do 5 km max. Będzie dobrze
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies