Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 10:53, 23 maj 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Księżyc na dobry początek tygodnia. Tyle deszczu i słońca, ile potrzebujecie



Dziś czeka mnie wizyta u notariusza. Jak wszystko pójdzie po mojej myśli, jeszcze się odezwę
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
antracyt 11:04, 23 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
Odzywaj się koniecznie bardzom ciekawa efektów wizyty
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Gruszka_na_w... 12:45, 23 maj 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Orliki piękne. Zaobserwowałam, że niektóre maja wszystkie kwiatki w zwisie w dół, a znów inne ładnie je prezentują na boki i ku górze. Ciekawe, od czego to zależy?
Trzymam kciuki i czekam na finał.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Martka 14:00, 23 maj 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Pączki róż w kolorze, radość przyrasta tę fazę można już lubić U mnie Olivie dopiero zbierają się do tego momentu, jeszcze tydzień. Księżyc - czy fotografujesz zawsze z tego samego miejsca? Zdjęcia piękne jak zwykle. Notariusz czyli coś nabywasz czy zbywasz, a może dziedziczysz? Każda z okoliczności miła

Zana 14:50, 23 maj 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
galgAsia napisał(a)


Ascot




Galgasiu Droga! Tak sobie w przerwie obiadowej (za chwilę muszę ją niestety kończyć) przeglądam Twój wątek z ubiegłego roku. To zdjęcie jest tak cudne, że je zacytuję mimo iż sprzed roku pochodzi. Za chwilę pewnie podobne widoczki aktualne będziesz serwować

Postępy ogrodowe są mocno zauważalne, rozbujała Ci się zielenina
Dotarłam do nowej altany i niestety muszę zamykać O. i do roboty zmykać. Buziaki ślę
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Kasya 15:45, 23 maj 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41816
galgAsia napisał(a)
Jestem na telefonie , więc nie będę się rozpisywać. W skrócie - ma padać, póki co jest duchota i gorąc. Chyba jeszcze gorzej niż wczoraj. Wieczorem chyba będę podlewać, bo wiele roślin klapło.
A to pierwsza szlachetna róża Olivia Rose Austin Niezawodna, co rok pierwsza.


Niektorzy juz maja a niektorzy czekają….
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Magara 00:52, 24 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6589
Asiula, pokaż co masz w pobliżu kokoryczek
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Roocika 07:47, 24 maj 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
galgAsia napisał(a)


Rozkwitła kolkwicja. Cała wibruje i bzyczy



Niesamowita!

Macham Asiu.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Gosiek33 08:34, 24 maj 2022


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Woda z nieba nie leci za to widoki oszałamiające.... i ta kolkwicja u mojej nieliczne pączki się pokazują
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
galgAsia 11:54, 24 maj 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Zana napisał(a)


Galgasiu Droga! Tak sobie w przerwie obiadowej (za chwilę muszę ją niestety kończyć) przeglądam Twój wątek z ubiegłego roku. To zdjęcie jest tak cudne, że je zacytuję mimo iż sprzed roku pochodzi. Za chwilę pewnie podobne widoczki aktualne będziesz serwować

Postępy ogrodowe są mocno zauważalne, rozbujała Ci się zielenina
Dotarłam do nowej altany i niestety muszę zamykać O. i do roboty zmykać. Buziaki ślę
Anulka
Dwa razy sprawdzałam, czy to naprawdę Ty
Jak dobrze Cię widzieć
Muszę szybko zajrzeć do Ciebie, bo na pewno jest na co popatrzeć
Dziękuję za pochwały, choć w mojej ocenie to tak sobie , ale ja już tak mam, zawsze oceniam się dosyć surowo
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies