Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

Magara 23:37, 18 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6547
galgAsia napisał(a)
Daguś, ależ nie żałuj sobie! skomentuj, skomentuj Podpowiem tylko, że dalijka kupiona została już z kwieciem, więc może chociaż jej odpuść

Dalijce odpuszczam
W moim świecie pomidory mniejsze od sałaty i rzodkiewek niektórych, ale to nie Twojej dalijki przecież wina
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
galgAsia 12:21, 19 maj 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Pierwsza róża

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
antracyt 12:26, 19 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11528
Coś czuję, że nosa z niej nie wyciągasz
U mnie, z rugos, pierwsza będzie Hansa.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
galgAsia 15:20, 19 maj 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
antracyt napisał(a)
Coś czuję, że nosa z niej nie wyciągasz
U mnie, z rugos, pierwsza będzie Hansa.
Widziałam Już je kocham
Ta to albo Hansa albo Roseraie de l'Hay (matko, ale nazwa ) Muszę sprawdzić. Jeszcze się ich nie nauczyłą
Bosiu, jak gorąco... +28C w cieniu, wolę nie myśleć, ile w słońcu. Ja ledwo żyję, ciekawe, jak ogród. Wczoraj późnym wieczorem solidnie podlałam, żeby miał siły na dzisiaj.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Agatorek 22:30, 19 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Rojodziejowa napisał(a)
No więc tak, serduszka mi się skojarzyła z ekspibicjonistą w płaszczu mojemu mężowi z clitoris, a jak wpisałam "lady in bath", to pokazała się taka fotka

No jak by nie patrzeć nieprzyzwoicie



Hahaha, świetna ta fotka

Asiu, bodziszek dragon heart jest przesłodki! I zazdroszczę pierwszej róży.
Nie zazdroszczę pogody, u nas odrobinę chłodniej, jakieś 26 st w cieniu . Jutro ma być trochę więcej. I od nocy burze i opady. Oby popadało. Może być bez burzy.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Gruszka_na_w... 22:40, 19 maj 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21930
Świetny napój wychodzi z płatków rugosy i listków mięty. Wystarczy zalać wodą i wstawić na trochę do lodówki.
Ależ się uśmiałam z tego zdjęcia Rodziejowej.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gosialuk 23:41, 19 maj 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Asia zaglądam, zakupy obejrzałam, pachnącej róży zazdroszczę. Pogada nie fajna jak na wiosnę. Przy takich temperaturach niewiele można podziałać, a i rośliny źle to znoszą. U nas zapowiadają burze na sobotę, ale czy to się wszystko nie rozejdzie to nie mam pojęcia. Trzymam kciuki za deszcz, wszędzie gdzie go teraz potrzeba.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
galgAsia 18:13, 20 maj 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Jestem na telefonie , więc nie będę się rozpisywać. W skrócie - ma padać, póki co jest duchota i gorąc. Chyba jeszcze gorzej niż wczoraj. Wieczorem chyba będę podlewać, bo wiele roślin klapło.
A to pierwsza szlachetna róża Olivia Rose Austin Niezawodna, co rok pierwsza.

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Martka 21:34, 20 maj 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
galgAsiu, witam się u Ciebie, lekturę rozpoczynam od końca i od razu widzę tu dość frywolne wątki ooo, nieźle trafiłam, czytam dalej A ogrodniczo jak pięknie! pojawiają się rośliny cienia, zakupy jakie lubię, różane dramaty ale i radości (a moja Olivia jeszcze nie kwitnie), będę zaglądać jeśli pozwolisz I oczywiście, jeśli przeżyję najbliższy czas
galgAsia 09:50, 23 maj 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915

Aga, bodziszek rzeczywiście fajny, choć na razie, z racji wieku i stażu sadzonki , cyka pojedynczymi kwiatkami. Wyobraziłam sobie całą kępę takich żarówiastych kwiatków i już bym tak chciała
Jest trochę chłodniej i trochę popadało.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies