Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 22:28, 20 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Jolu, Haniu - pocieszajcie mnie, pliiiis! No podobał mi się okrutnie, a obejrzenie jego większych braci tylko mnie nakręciło. Lubię sadzić drzewa
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gruszka_na_w... 22:43, 20 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Ja też! Widziałaś przecież, że ambrowca też wcisnęłam.
Przebarwień też oczekuję.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
inka74 16:14, 21 sie 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Mój ambrowiec (odmiana slender) mimo iż w pełnym słońcu to przez 2 lata przebarwił się bardzo nieznacznie, bardziej żółto niż czerwono. Za to przybrał na masie i wysokości mocno, nawet bardzo mocno ale dopiero w tym roku. Pierwszy sezon po posadzeniu jakby stał w miejscu. Zaczęłam drążyć temat i podobno one dopiero z wiekiem zaczynają tak bardziej się przebarwiać, intensywniej. Ciekawa jestem czy to prawda bo znowu mam 2 pierwsze totalnie żółto-złote listki ;(

Z ambrowca widziałam cudnie wyprowadzoną ścianę, cięty był i zagęszczony. Obłędnie wyglądał. Także w razie gdyby za bardzo się rozrósł - można przyciąć.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
galgAsia 16:29, 21 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ha, ja wiem, że Ty lubisz ciąć! Ale ja też nie stronię od ostrych narzędzi, więc się nad nim popracuję, jakby co...

A znalazłam tutaj jeszcze jedno takie cudo





Świecił tym złoto-limonkowym z daleka. A ten mój to gatunek, więc mam nadzieję na przebarwienia "gatunkowe" . Będzie (chyba) na ścianie południowo - wschodniej, mam nadzieję, ze mu przypasuje.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 23:26, 21 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Się chwalę i dziękuję Hani - Gruszce
Postępy w podpisywaniu zdjęć

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
ewsyg 01:46, 22 sie 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Brawo, a miałam Ci napisać jak się to robi. Fajnie opisujesz swoją przygodę z ogrodem. Tyle radości sprawia nam każda nowa roślinka i każdy kawałek zagospodarowanej ziemi. Podziwiam ogórki, bardzo dorodne.

Pozdrawiam Ewa
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Helen 09:03, 22 sie 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
galgAsia napisał(a)
Się chwalę i dziękuję Hani - Gruszce
Postępy w podpisywaniu zdjęć


Asia, czy to zdjęcie jest z Twojego ogródka? Bo jest cudne
____________________
Helen - Hortensjowo
galgAsia 09:29, 22 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
ewsyg napisał(a)
Brawo, a miałam Ci napisać jak się to robi. Fajnie opisujesz swoją przygodę z ogrodem. Tyle radości sprawia nam każda nowa roślinka i każdy kawałek zagospodarowanej ziemi. Podziwiam ogórki, bardzo dorodne.

Pozdrawiam Ewa


Dzięki za chęć pomocy Witam Cię bardzo bardzo . To prawda, każda roślinka to banan na twarzy . No ogóreczki miały falstart, więc teraz nadrabiają .
Zostań na dłużej
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 09:34, 22 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Helen napisał(a)

Asia, czy to zdjęcie jest z Twojego ogródka? Bo jest cudne


No mój ci on jest . To zdjęcie z czerwca, kiedy było mokro i wszystko szalało. Rabata była robiona jako pierwsza, wiosną 2018. Teraz widzę, że trzeba trochę "namieszać"
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Helen 09:59, 22 sie 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
galgAsia napisał(a)


No mój ci on jest . To zdjęcie z czerwca, kiedy było mokro i wszystko szalało. Rabata była robiona jako pierwsza, wiosną 2018. Teraz widzę, że trzeba trochę "namieszać"

Na zdjęciu jest stipa, prawda? Ja się zastanawiam czy jej w ogóle nie wyrzucić. Sieje się teraz jak gooopia.
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies