Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

Anda 14:38, 15 gru 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
Asiu, waniliowe Oraz zdrowa wersja dla osób na diecie - ze słonecznikiem bez cukru Jeszcze nie robiłam, więc jestem bardzo ciekawa jak to smakuje.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 14:39, 15 gru 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
W ogrodzie rzeczywiście dużo kolorów. Zima nie jest bura
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sylwia_slomc... 14:48, 15 gru 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
galgAsia napisał(a)
Sylwia, piecz ciasteczka . Ja z zegarem wytrzymuję, ale z ciasteczkami to już gorzej... "Się wyjadają"

Nie da rady z jedną ręką
Ale robię za to plany ogrodowe na kolejny sezon
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
galgAsia 14:48, 15 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Zdecydowanie bardziej podobają mi się takie rozwichrzone trawy, nie wiązane w snopki. Najwyżej będę miała sprzątanie wiosną - a przecież i tak będę miała



Żurawka Forever Purple jest obłędna z tym swoim kolorem. Zdecydowanie zasługuje na rozpropagowanie po ogrodzie , podobnie zresztą jak Marvelous Marble. Dobrze, że je się tak fajnie dzieli

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 14:50, 15 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
sylwia_slomczewska napisał(a)

Nie da rady z jedną ręką
Ale robię za to plany ogrodowe na kolejny sezon

To niech chłopaki upieką, a Ty przy planowaniu będziesz je poddawała "kontroli jakości"
A jest - w Twoim odczuciu - jakaś poprawa z ręką?
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 17:18, 15 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Dzięki uprzejmości Danusi wklejam jej zegar słoneczny jako inspirację

dana1s napisał(a)






dana1s napisał(a)

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 17:27, 15 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
A to jest zegar Agnieszki z Jurajskiego

AgnieszkaW napisał(a)


AgnieszkaW napisał(a)



____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 19:09, 15 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Znalazłam jeszcze takie zegary słoneczne. Niestety, wątki są już nieaktywne, nie ma kogo spytać o zgodę . No i zegary Danusi też znalazłam

Bozena napisał(a)
Joku ten postument to zegar słoneczny. Pokazuje mi godzinę , kiedy pracuję w ogrodzie



Gardenarium napisał(a)
Jest i zegar słoneczny. Schował się za hortensjami



Gardenarium napisał(a)






Pola napisał(a)

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Helen 20:56, 15 gru 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
galgAsia napisał(a)
No i zegary Danusi też znalazłam



Powiem Ci Asiu, że mnie się podoba postument Danusi Taki prosty, a jaki ładny. Ceglaste też bardzo urocze

U siebie mam pieniek po ściętej czereśni i też się zaczęłam zastanawiać, czy tam mogłabym ustawić zegar słoneczny. Zwłaszcza, że eM bardzo by chciał mieć w ogrodzie zegar słoneczny. Ale podobno jest tam za mało słońca, chociaż to część ogrodu bardzo nasłoneczniona.
____________________
Helen - Hortensjowo
Gardenarium 21:30, 15 gru 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Prosty kawał kamienia - do nowoczesnego ogrodu, a te ceglane do rustykalnych, tradycyjnych. Wszystkie ładne z tych inspiracji.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies