Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

Gruszka_na_w... 21:18, 18 gru 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
deszczowymaj napisał(a)
U mnie też właśnie bigos pyrka i co najgorsze jest już w takim stanie ,że można podżerać i co przejdę to chaps chaps łychę do gęby


W moim rodzinnym domu było jak w tej reklamie: To na święta.
Od kiedy gospodarzę na swoim, to tej zasadzie odpuściłam. Jeśli ktoś ma ochotę podjadać wcześniej, to może to robić bez ograniczeń.
Pierwsza porcja bigosiku już układa się w brzuszku. Jutro go jeszcze raz podgrzeję i gotowe.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 21:19, 18 gru 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
galgAsia napisał(a)
Ja mam zawsze przed Świętami na maxa… Za to od poniedziałku mam urlop i 2 tyg. totalnej laby


O! to, to! Leżymy odłogiem.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Helen 21:59, 18 gru 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8354
galgAsia napisał(a)
Ja mam zawsze przed Świętami na maxa… Za to od poniedziałku mam urlop i 2 tyg. totalnej laby

Zazdraszczam, Aż tak dobrze nie mam
____________________
Helen - Hortensjowo
galgAsia 08:13, 19 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do kolekcji zegar Pszczółki . Zanurzony w gęstwinie roślin...cudny...!

Pszczelarnia napisał(a)
A tutaj zegar:






____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 08:14, 19 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


W moim rodzinnym domu było jak w tej reklamie: To na święta.
Od kiedy gospodarzę na swoim, to tej zasadzie odpuściłam. Jeśli ktoś ma ochotę podjadać wcześniej, to może to robić bez ograniczeń.
Pierwsza porcja bigosiku już układa się w brzuszku. Jutro go jeszcze raz podgrzeję i gotowe.

Normalnie się zawstydziłam... Od razu powiedziałam do eMa - jedz! A on z niepewną miną - można?! a co będzie na Święta?! Na szczęście bigosiku jest duuuży gar
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 08:20, 19 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Helen napisał(a)

Zazdraszczam, Aż tak dobrze nie mam

Bo ja, droga Helen , wcale tak dobrze nie mam. Taki układ dziwny w robocie, że jestem jedyna i niezastąpiona (przereklamowane, zapewniam ). Każda nieobecność, jeśli nie jest znacznie wcześniej zaplanowana, powoduje mnóstwo perturbacji. Przekładania, odwoływania, itp. Więc jak biorę urlop, to porządny, bo już zazwyczaj wtedy jadę na ostrej rezerwie. Wolałabym inaczej, ale się nie da .
Jeszcze 2 dni
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
zawitka 10:31, 19 gru 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14064
Witaj ----nie wiem czy byłam u Ciebie z powitaniem .2 razy zaglądałam czy podjęłaś decyzję jaki postument dasz.Ciekawi mnie co wybierzesz.Twarda jesteś z tą ciekawością ha ha .;d
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
galgAsia 11:43, 19 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Witaj, Halinko, jak miło Cię gościć Jakie to fajne, kiedy osoby tworzące O. od początku odwiedzają "świeżaków" . Zapraszam, bądź częstym Gościem
Jeśli chodzi o postument, to wcale mi się nie spieszy. Ale - póki co - skłaniam się ku pokręconemu. Jakoś tak do mnie gada...
A zegar rozpakuję już za 5 dni! Tyle co nic
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Brzozowadzie... 12:02, 19 gru 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
A u mnie mięsko na bigos zakupione dopiero. I też wbrew tradycji prawie cały zjadany jest przed Świętami W Święta mi nie smakuje Za to przed - ho ho!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
galgAsia 12:12, 19 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Wiesz, idea jest taka, żeby potem w czasie Świąt i po Świętach omijać kuchnię szerokim łukiem - w planach mamy bowiem leżenie odłogiem (o, wiersza napisałam ). Ale co mi szkodzi, można wyjadać W zapasie będą słone paluszki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies