Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 18:45, 16 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Łomatko, Szefowa ante portas
Strasznie się cieszę, że do mnie zajrzałaś Danusiu. Mam nadzieję, że z czasem będzie u mnie coraz ładniej i Ty też znajdziesz przyjemność z zaglądania do mnie , mimo że de nomine i ex definitione reguł się nie trzymam
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gruszka_na_w... 19:00, 16 gru 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Mnie się już ten Twój postument śni po nocach. Takie emocje.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
galgAsia 19:20, 16 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Haniu kochana, gdzieś Ty się podziewała - tęskniłam .
A który Ci się śni - ten prosty czy pokręcony? Do wiosny jeszcze trochę czasu - choć na niektórych wątkach już zapowiadają przedwiośnie... w grudniu.... Jeszcze zdążymy się poekscytować
A zegar nadal w kartonie zamkniętym, żeby nie było
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Brzozowadzie... 09:43, 17 gru 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
galgAsia napisał(a)
Haniu kochana, gdzieś Ty się podziewała - tęskniłam .
A który Ci się śni - ten prosty czy pokręcony? Do wiosny jeszcze trochę czasu - choć na niektórych wątkach już zapowiadają przedwiośnie... w grudniu.... Jeszcze zdążymy się poekscytować
A zegar nadal w kartonie zamkniętym, żeby nie było

Czy ktoś tu do mnie pije, hę?? Coż, u mnie dziś 10 stopni, na prawdę jak przedwiośnie.
Wybacz GalgAsiu, ale ja wolę proste postumenty...
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
galgAsia 10:40, 17 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Agatka

U mnie niestety też ciepło... zbyt ciepło... Ani dla przyrody, ani dla nas nie jest to dobre. Wszyscy potrzebujemy zimowego snu...

Ja nie wiem, jakie wolę, bo jeszcze żadnego nie miałam . Te proste - takie mam wrażenie - stawiają oglądającego "na baczność" i wymuszają niejako traktowanie postumentu i tego, co na nim stoi, z pewnym nabożeństwem. Sugerują pewną formalność, której chciałabym uniknąć.
Póki co, żadnego nie kupuję. Oglądam i myślę
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Dorii 11:53, 17 gru 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Asiu a może po taniości sami zróbcie postument z różnej wielkości pustaków i na wpół otynkowany, taki industrialny co by pasował do muru. Tylko pomalować na ten sam kolor.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
galgAsia 12:21, 17 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Dorii, ale ja nie znoszę wszystkiego, co industrialne!!! I raczej nic takiego nie znajdziesz w moim ogrodzie!
Mur to skaranie boże i to mur będzie dopasowywany do reszty, a nie odwrotnie . Gdybym mogła, wyburzyłabym go do ostatniego pustaka. Nie, nic takiego nie wchodzi w grę!
No, już mi przeszło . Powiem Ci, że ja to nie lubię DIY, przynajmniej w moim wydaniu . I pustaków nie lubię. To już prędzej bym wymurowała własnoręcznie słupek z cegieł - ale one u mnie też nie zagrają, nie mam cegieł nigdzie. Owszem, gdybym miała ładny mur ceglany, taki, który zasługuje na wyeksponowanie, zrobiłabym z niego motyw przewodni. Tę maszkarę będę maskowała.
Zdecydowanie, wolę zaoszczędzić i kupić coś fajnego . Do wiosny dużo czasu
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Anda 12:23, 17 gru 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Ależ tu emocje
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
galgAsia 12:39, 17 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Anda napisał(a)
Ależ tu emocje

Nooo… Z powodu jednego słupka
A jak tam rogaliki?
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Anda 12:42, 17 gru 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Pyszne Musimy wiecej upiec. I nawet te zdrowe, ze slonecznikiem nam zasmakowaly. Fajne jako drugie sniadanie do szkoly
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies