Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

Basieksp 22:41, 28 mar 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10261
tulucy napisał(a)
Asia, też mam tę awersję niemniej jednak... To był angielski program ogrodniczy

U mnie nikt nie jeździ z megafonem, ale ludzie się dość pilnują. W większych grupach niż 2 chodzą tylko obcokrajowcy, których trochę u nas jest. Ale też widziałam 4 panie zagraniczne, wracające z zakupów, szły parami w odstępie 3 metrów.



Nie wiem jak inni ale mi tak trochę ciarki przechodziły jak słyszałam te komunikaty z megafonów, ale to dobrze może do innych też tak to trafia.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
galgAsia 22:44, 28 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
roma2 napisał(a)
Nie ma to jak mieć swój wątek i szarogęsić się u Asi , nie jestem zła na siedzenie. Mam Rodziców 90 letnich pod opieką. Schorowanych. Mam córkę z wczesnymi wcześniakami, od których mnie odciął wirus. Mam ogród, do którego nie mogę pojechać. Mam bliską osobę, która mogła mieć kontakt z osobą chorą, a nie ma możliwości wykonania testów. To mnie wkur... czyli wkurza. Pracy też nie mam, bo nikt zewnętrznych firm do zakładów produkcyjnych nie wpuszcza. I racja, też bym nie wpuszczała. O całokształcie krajowym się nie wypowiem, bo to nie miejsce.
Asia, zwiewam już! Żeby nie było, wiosnę masz naprawdę super! Chroń gazetową magnolkę, bo zimne zło znów nadchodzi!
Romcia, masz carte blanche na bywanie i szarogęszenie . Faktycznie, to co dookoła, może wkurzyć na maxa i nic dziwnego, że wkurza. Jak chcesz pogadać, jest priv

Buźka
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 22:58, 28 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
TAR napisał(a)
u nas tez dzis megafony jezdzily przypominajac zeby zostac w domu, to chyba taka akcja z racji pogody dzisiejszej, ktora az zachecala do wyjscia.

mnie nie trzeba bylo zachecac bym zostala, tyle ze w ogrodzie. mam nadzieje ze ten wirus w powietrzu nie latal.


tulucy napisał(a)
Asia, też mam tę awersję niemniej jednak... To był angielski program ogrodniczy

U mnie nikt nie jeździ z megafonem, ale ludzie się dość pilnują. W większych grupach niż 2 chodzą tylko obcokrajowcy, których trochę u nas jest. Ale też widziałam 4 panie zagraniczne, wracające z zakupów, szły parami w odstępie 3 metrów.




Basieksp napisał(a)


Nie wiem jak inni ale mi tak trochę ciarki przechodziły jak słyszałam te komunikaty z megafonów, ale to dobrze może do innych też tak to trafia.


Godzę się z nimi, bo wiem, że tak trzeba. Oby jak najkrócej...

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
TAR 23:04, 28 mar 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7360
galgAsia napisał(a)


Godzę się z nimi, bo wiem, że tak trzeba. Oby jak najkrócej...



niemniej ze strasznymi czasami naszej historii sie kojarza
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Basieksp 23:22, 28 mar 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10261
TAR napisał(a)


niemniej ze strasznymi czasami naszej historii sie kojarza


Mi też to tak się kojarzy.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Gosiek33 08:05, 29 mar 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Czuję się dobrze zorientowana w temacie sadzeniaków, dziękuję.

Wczorajszy piękny dzień wzmógł ruch na mojej ulicy. Jak na majówkę przyjeżdżały rodziny w odwiedziny. Jestem wściekła ale rozumiem frustracje tych ludzi. Za parę lat okaże się co z nas zostało



Zapowiadają arktyczne powietrze z lokalnymi opadami śniegu nawet do 10 cm - poproszę taką kołderkę
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
inka74 08:55, 29 mar 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Narobiłyście mi ochoty na młode ziemniaczki ja zaczęłam kombinować coby na działce u teścia założyć warzywnik. Miejsce jest a z warzywami może być krucho w sezonie.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
galgAsia 10:17, 29 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
TAR napisał(a)


niemniej ze strasznymi czasami naszej historii sie kojarza


Basieksp napisał(a)


Mi też to tak się kojarzy.
I ja mam dokładnie takie same wspomnienia i skojarzenia ... Mam nadzieję, że to skończy się szybciej i lepiej...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 10:22, 29 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gosiek33 napisał(a)
Czuję się dobrze zorientowana w temacie sadzeniaków, dziękuję.

Wczorajszy piękny dzień wzmógł ruch na mojej ulicy. Jak na majówkę przyjeżdżały rodziny w odwiedziny. Jestem wściekła ale rozumiem frustracje tych ludzi. Za parę lat okaże się co z nas zostało



Zapowiadają arktyczne powietrze z lokalnymi opadami śniegu nawet do 10 cm - poproszę taką kołderkę
U mnie ulice były pustawe, i ludzi, i samochodów pojedyncze egzemplarze. To pocieszające, że jednak przynajmniej część z nas zdaje sobie sprawę z zagrożenia...

Na razie pochmurno i znacznie chłodniej, niż wczoraj - tylko +5C. U Tarci pewnie pada...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 10:24, 29 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
inka74 napisał(a)
Narobiłyście mi ochoty na młode ziemniaczki ja zaczęłam kombinować coby na działce u teścia założyć warzywnik. Miejsce jest a z warzywami może być krucho w sezonie.
Myślę, że warto. Bo nawet jeśli warzywa będą, to ceny mogą osiągać zawrotne. Wracamy do korzeni...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies