Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

Roocika 16:52, 08 wrz 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Zuziu jak różane szaleństwo sprawia Ci przyjemność to nie można sobie folgować
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
antracyt 16:41, 09 wrz 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Asia, tylko kto to wszystko potem ogarnie

Zaczeła się dzisiaj budowa na działce obok starej części...mam teraz super widoki i odgłosy w sypialni(a akurat z bolącymi zatokami leżę). Dom ma wyznaczone bardzo duże fundamenty, mam nadzieję, że przynajmniej parterowy będzie... Mały plusik jest taki, że zostawili sosny i duże krzaki zaraz przy naszej granicy, ciekawe czy na stałe, czy tylko na czas budowy?

Już wiem...będzie duży, piętrowy bliźniak...buuu Zacieni mi pewnie sporą część działki... Na 100% różankę, drzewa owocowe na starej części... płakać mi się chce
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kokesz 17:35, 09 wrz 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Mnie też bolą zatoki, to przez te zimne ranki... i rwa kulszowa mnie dopadła...za mocno się w weekend schylałam w ogrodzie

Po której stronie będzie ten dom patrząc od Ciebie z tarasu?
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
mrokasia 17:47, 09 wrz 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
antracyt napisał(a)
Asia, tylko kto to wszystko potem ogarnie

Zaczeła się dzisiaj budowa na działce obok starej części...mam teraz super widoki i odgłosy w sypialni(a akurat z bolącymi zatokami leżę). Dom ma wyznaczone bardzo duże fundamenty, mam nadzieję, że przynajmniej parterowy będzie... Mały plusik jest taki, że zostawili sosny i duże krzaki zaraz przy naszej granicy, ciekawe czy na stałe, czy tylko na czas budowy?

Już wiem...będzie duży, piętrowy bliźniak...buuu Zacieni mi pewnie sporą część działki... Na 100% różankę, drzewa owocowe na starej części... płakać mi się chce


Ożesz, współczuję .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Helen 18:05, 09 wrz 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Mam nadzieję, że uda Ci się osłonić. Oby
____________________
Helen - Hortensjowo
antracyt 18:15, 09 wrz 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Kokesz napisał(a)
Mnie też bolą zatoki, to przez te zimne ranki... i rwa kulszowa mnie dopadła...za mocno się w weekend schylałam w ogrodzie

Po której stronie będzie ten dom patrząc od Ciebie z tarasu?


Po stronie różanki i drzew owocowych, po lewej jak stoję na tarasie tyłem do domu, tam gdzie mam tuje. Wysoka zabudowa będzie się kończyła jeszcze za końcem mojego tarasu. Musimy to jutro sprawdzić, bo mamy tu warunki zabudowy na zabudowę jednorodzinną...

ps. rwy współczuję
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 18:23, 09 wrz 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Helen napisał(a)
Mam nadzieję, że uda Ci się osłonić. Oby

Helen, ale jak... wykop jest na minimalną odległość od naszej działki, więc okien pewnie nie będzie z naszej strony, ale w sypialni będę miała jak w bunkrze.... Wzdłuż granicy mam tuje, głębiej (w pasie między tujami a domem) drzewka owocowe, ale bez słońca to chyba niewiele z nich będzie. Obok drzewek owocowych zaczyna się różanka. Muszę sobie pomarudzić...
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 18:25, 09 wrz 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
mrokasia napisał(a)


Ożesz, współczuję .

Wiedziałam, że za chwilę zacznie się budowa, ale liczyłam na dom jednorodzinny, w takiej linii zabudowy jak nasza... Tym bardziej, że takie były tu warunki zabudowy.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
mrokasia 18:44, 09 wrz 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
antracyt napisał(a)

Wiedziałam, że za chwilę zacznie się budowa, ale liczyłam na dom jednorodzinny, w takiej linii zabudowy jak nasza... Tym bardziej, że takie były tu warunki zabudowy.


Tak samo ja liczyłam, że te domy obok mnie będą parterowe z użytkowym poddaszem czyli oknami dachowymi na piętrze... .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Anda 18:46, 09 wrz 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33450
antracyt napisał(a)

Wiedziałam, że za chwilę zacznie się budowa, ale liczyłam na dom jednorodzinny, w takiej linii zabudowy jak nasza... Tym bardziej, że takie były tu warunki zabudowy.


Czyli co, obeszli te warunki?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies